XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
14/15.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Car Konstantin
Niš
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
15.09.2019 11:00
Car Konstantin
2 : 3
Moravac Orion
Radan
Lebane
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
15.09.2019 16:00
Radan
2 : 0
SFS Borac
Dunav
Prahovo
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
14.09.2019 16:00
Dunav
1 : 0
Jedinstvo
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
14.09.2019 16:00
OFK Topličanin
2 : 2
Vlasina
GFK Jagodina
Jagodina
6 : 0
Temnić 1924
Varvarin
14.09.2019 16:00
GFK Jagodina
6 : 0
Temnić 1924
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
14.09.2019 16:00
GFK Dubočica
1 : 0
Timočanin
Budućnost
Popovac
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
15.09.2019 16:00
Budućnost
0 : 0
OFK Sinđelić
Rembas
Resavica
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
15.09.2019 16:00
Rembas
3 : 0
Trstenik PPT
15.09.2019 18:11 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Vlasina 5 4 1 0 13
2 GFK Jagodina 5 4 0 1 12
3 Budućnost 5 3 1 1 10
4 Dunav 5 3 1 1 10
5 Moravac Orion 5 3 1 1 10
6 Radan 5 3 0 2 9
7 OFK Topličanin 5 2 1 2 7
8 SFS Borac 5 2 1 2 7
9 Timočanin 5 2 1 2 7
10 OFK Sinđelić 5 2 1 2 7
11 GFK Dubočica (-3) 5 3 0 2 6
12 Car Konstantin 5 2 0 3 6
13 Rembas 5 1 1 3 4
14 Temnić 1924 5 1 0 4 3
15 Jedinstvo 5 0 1 4 1
16 Trstenik PPT 5 0 0 5 0

6.kolo
Sledeće kolo
21/22.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
21.09.2019 15:30
Moravac Orion
2 : 1
Trstenik PPT
OFK Sinđelić
Niš
3 : 1
Rembas
Resavica
21.09.2019 15:30
OFK Sinđelić
3 : 1
Rembas
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Budućnost
Popovac
22.09.2019 15:30
Timočanin
2 : 2
Budućnost
Temnić 1924
Varvarin
0 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
22.09.2019 15:30
Temnić 1924
0 : 1
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
22.09.2019 15:30
Vlasina
1 : 2
GFK Jagodina
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
21.09.2019 15:30
Jedinstvo
2 : 3
OFK Topličanin
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Dunav
Prahovo
22.09.2019 11:00
SFS Borac
1 : 0
Dunav
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Radan
Lebane
22.11.2019 11:00
Car Konstantin
1 : 0
Radan
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 162 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu