XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
22/23.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.08
10:00
Čukarički
Radnički (NB)
5
0
23.08.2020 10:00
Čukarički
5 : 0
Radnički (NB)
23.08
12:00
Radnički (N)
Crvena zvezda
1
3
23.08.2020 12:00
Radnički (N)
1 : 3
Crvena zvezda
22.08
11:00
Radnički 1923
RFK Grafičar
2
0
22.08.2020 11:00
Radnički 1923
2 : 0
RFK Grafičar
22.08
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
1
0
22.08.2020 11:00
Vojvodina
1 : 0
Spartak ŽK
22.08
17:30
Partizan
Mladost (L)
1
2
22.08.2020 17:30
Partizan
1 : 2
Mladost (L)
23.08
10:00
OFK Beograd
IMT
1
1
23.08.2020 10:00
OFK Beograd
1 : 1
IMT
23.08
17:30
Brodarac
Rad
1
0
23.08.2020 17:30
Brodarac
1 : 0
Rad
22.08
11:00
Napredak
Voždovac
5
1
22.08.2020 11:00
Napredak
5 : 1
Voždovac
22.08
17:00
TSC
Trayal
4
0
22.08.2020 17:00
TSC
4 : 0
Trayal
22.08
11:00
RFK Novi Sad 1921
Internacional
2
2
22.08.2020 11:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 2
Internacional
23.08.2020 22:15 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Å ampion Crvena zvezda 5 5 0 0 15
2 Vojvodina 5 5 0 0 15
3 Brodarac 5 4 0 1 12
4 Napredak 5 3 2 0 11
5 Partizan 5 3 1 1 10
6 Čukarički 5 3 0 2 9
7 Mladost (L) 5 3 0 2 9
8 Spartak ŽK 5 3 0 2 9
9 OFK Beograd 5 2 2 1 8
10 TSC 5 2 1 2 7
11 Rad 5 2 1 2 7
12 RFK Grafičar 5 2 0 3 6
13 Internacional 5 1 1 3 4
14 IMT 5 1 1 3 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije RFK Novi Sad 1921 5 0 4 1 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Voždovac 5 1 0 4 3
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Radnički 1923 5 1 0 4 3
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički (N) 5 1 0 4 3
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Trayal 5 0 2 3 2
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički (NB) 5 0 1 4 1

6.kolo
Sledeće kolo
26.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.08
10:00
Radnički (NB)
Internacional
4
2
26.08.2020 10:00
Radnički (NB)
4 : 2
Internacional
26.08
11:00
Trayal
RFK Novi Sad 1921
2
0
26.08.2020 11:00
Trayal
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
26.08
16:00
Voždovac
TSC
4
1
26.08.2020 16:00
Voždovac
4 : 1
TSC
26.08
15:30
Rad
Napredak
2
0
26.08.2020 15:30
Rad
2 : 0
Napredak
26.08
10:00
IMT
Brodarac
0
2
26.08.2020 10:00
IMT
0 : 2
Brodarac
26.08
11:00
Mladost (L)
OFK Beograd
4
1
26.08.2020 11:00
Mladost (L)
4 : 1
OFK Beograd
26.08
17:30
Spartak ŽK
Partizan
2
2
26.08.2020 17:30
Spartak ŽK
2 : 2
Partizan
26.08
17:00
RFK Grafičar
Vojvodina
2
0
26.08.2020 17:00
RFK Grafičar
2 : 0
Vojvodina
26.08
19:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
3
1
26.08.2020 19:00
Crvena zvezda
3 : 1
Radnički 1923
26.08
17:30
Čukarički
Radnički (N)
6
0
26.08.2020 17:30
Čukarički
6 : 0
Radnički (N)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 19 korisnika
Takmičenje prati 83 korisnika
Andrija95 i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
1234 i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu