XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
04/05.12.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.12
13:00
Čukarički
Napredak
1
0
04.12.2021 13:00
Čukarički
1 : 0
Napredak
04.12
15:00
Crvena zvezda
Ada
2
0
04.12.2021 15:00
Crvena zvezda
2 : 0
Ada
04.12
11:00
RFK Grafičar
Zemun
2
1
04.12.2021 11:00
RFK Grafičar
2 : 1
Zemun
04.12
15:00
Mladost (L)
Rad
3
2
04.12.2021 15:00
Mladost (L)
3 : 2
Rad
04.12
13:00
Kiker
Radnički (N)
4
1
04.12.2021 13:00
Kiker
4 : 1
Radnički (N)
04.12
13:30
Spartak ŽK
Teleoptik
0
3
04.12.2021 13:30
Spartak ŽK
0 : 3
Teleoptik
05.12
13:00
Vojvodina
Brodarac
4
0
05.12.2021 13:00
Vojvodina
4 : 0
Brodarac
04.12
14:00
Partizan
Sloga (P)
2
0
04.12.2021 14:00
Partizan
2 : 0
Sloga (P)
05.12.2021 15:45 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Å ampion Crvena zvezda 17 15 1 1 46
2 Prelazi u ligu viŔeg ranga Partizan 17 14 0 3 42
3 Prelazi u ligu viŔeg ranga Vojvodina 17 12 5 0 41
4 Prelazi u ligu viÅ”eg ranga Čukarički 17 12 2 3 38
5 Prelazi u ligu viŔeg ranga Kiker 17 8 4 5 28
6 Prelazi u ligu viŔeg ranga RFK Grafičar 17 7 5 5 26
7 Prelazi u ligu viŔeg ranga Spartak ŽK 17 8 2 7 26
8 Prelazi u ligu viŔeg ranga Mladost (L) 17 7 4 6 25
9 Prelazi u ligu viŔeg ranga Teleoptik 17 7 3 7 24
10 Prelazi u ligu viŔeg ranga Zemun 17 5 4 8 19
11 Prelazi u ligu viŔeg ranga Napredak 17 5 3 9 18
12 Prelazi u ligu viŔeg ranga Sloga (P) 17 4 4 9 16
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Rad 17 5 1 11 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Brodarac 17 4 2 11 14
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (N) 17 2 0 15 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Ada 17 1 0 16 3

18.kolo
Sledeće kolo
05/06.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.03
13:00
Napredak
Partizan
0
2
12.03.2022 13:00
Napredak
0 : 2
Partizan
13.03
13:00
Sloga (P)
Vojvodina
1
2
13.03.2022 13:00
Sloga (P)
1 : 2
Vojvodina
14.03
15:00
Brodarac
Spartak ŽK
3
1
14.03.2022 15:00
Brodarac
3 : 1
Spartak ŽK
12.03
13:00
Teleoptik
Kiker
1
0
12.03.2022 13:00
Teleoptik
1 : 0
Kiker
12.03
13:00
Radnički (N)
Mladost (L)
1
2
12.03.2022 13:00
Radnički (N)
1 : 2
Mladost (L)
13.03
11:00
Rad
RFK Grafičar
1
1
13.03.2022 11:00
Rad
1 : 1
RFK Grafičar
14.03
15:30
Zemun
Crvena zvezda
0
5
14.03.2022 15:30
Zemun
0 : 5
Crvena zvezda
13.03
14:00
Ada
Čukarički
0
6
13.03.2022 14:00
Ada
0 : 6
Čukarički
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 95 korisnika
Nikola2410 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
Baksi i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dragankv i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
David1324 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
matijalazarevic45 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu