XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
14/15.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Meševo
Meševo
15.05.2022 17:00
Hajduk Veljko
3 : 2
Meševo
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
15.05.2022 17:00
Radnički (P)
1 : 1
Radnički (S)
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Trayal
Kruševac
14.05.2022 17:00
Sloga (L)
0 : 2
Trayal
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Pčinja
Trgovište
15.05.2022 17:00
Vlasina
3 : 1
Pčinja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
15.05.2022 17:00
OFK Brzi Brod
1 : 0
Budućnost (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
14.05.2022 17:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
GFK Dubočica
Rembas
Resavica
0 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
15.05.2022 17:00
Rembas
0 : 2
GFK Jagodina
U ovom kolu slobodan je tim: Timočanin
15.05.2022 19:08 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 25 18 7 0 61
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 25 14 6 5 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 25 13 6 6 45
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 25 13 5 7 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 25 11 5 9 38
6 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 26 11 3 12 36
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 25 9 8 8 35
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 25 9 7 9 34
9 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 26 8 10 8 34
10 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 25 9 6 10 33
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 26 9 5 12 32
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 25 9 3 13 30
13 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 25 7 4 14 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Rembas 25 6 6 13 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (L) 25 1 3 21 6

28.kolo
Sledeće kolo
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
21.05.2022
17:00
Rembas
Resavica
21.05.2022 17:00
Meševo
:
Rembas
GFK Jagodina
Jagodina
21.05.2022
17:00
Timočanin
Knjaževac
21.05.2022 17:00
GFK Jagodina
:
Timočanin
GFK Dubočica
Leskovac
21.05.2022
17:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
21.05.2022 17:00
GFK Dubočica
:
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
Popovac
22.05.2022
17:00
Vlasina
Vlasotince
22.05.2022 17:00
Budućnost (P)
:
Vlasina
Pčinja
Trgovište
21.05.2022
17:00
Sloga (L)
Leskovac
21.05.2022 17:00
Pčinja
:
Sloga (L)
Trayal
Kruševac
22.05.2022
17:00
Radnički (P)
Pirot
22.05.2022 17:00
Trayal
:
Radnički (P)
Radnički (S)
Svilajnac
22.05.2022
11:00
Hajduk Veljko
Negotin
22.05.2022 11:00
Radnički (S)
:
Hajduk Veljko
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo (P)

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 162 korisnika
Gagim87 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Acafizio93 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
VELIBOR i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
zemunac0708 i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
bunibrod1976ib i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolajovicc i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
laki05 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu