XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
03.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Omladinac
Deliblato
03.10.2022
17:00
Drugari
Smederevo
03.10.2022 17:00
Omladinac
:
Drugari
Dunav Osiguranje
Smederevo
0 : 3
Železničar
Smederevo
03.10.2022 17:00
Dunav Osiguranje
0 : 3
Železničar
Drugovac
Drugovac
03.10.2022
17:00
Podunavac
Udovice
03.10.2022 17:00
Drugovac
:
Podunavac
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 1
Kolonija
Kovin
03.10.2022 17:00
Crvena zvezda
3 : 1
Kolonija
Mladi radnik
Radinac
03.10.2022
17:00
BSK
Bavanište
03.10.2022 17:00
Mladi radnik
:
BSK
Vučak-Lipe
Vučak-Lipe
03.10.2022
17:00
Selevac
Selevac
03.10.2022 17:00
Vučak-Lipe
:
Selevac
Radnički
Kovin
1 : 0
Borac
Ralja
03.10.2022 17:00
Radnički
1 : 0
Borac

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Radnički 8 7 1 0 22
2 Borac 8 6 1 1 19
3 Selevac 7 6 0 1 18
4 Podunavac 7 5 0 2 15
5 Vučak-Lipe 7 5 0 2 15
6 Omladinac 7 4 1 2 13
7 Kolonija 7 3 1 3 10
8 Železničar 8 3 0 5 9
9 Dunav Osiguranje 7 2 1 4 7
10 Crvena zvezda 8 2 0 6 6
11 Drugari 7 2 0 5 6
12 Drugovac 6 1 1 4 4
13 BSK 7 1 0 6 3
14 Mladi radnik 6 0 0 6 0

9.kolo
Sledeće kolo
10.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac
Ralja
10.10.2022
17:00
Omladinac
Deliblato
10.10.2022 17:00
Borac
:
Omladinac
Selevac
Selevac
11.10.2022
17:00
Radnički
Kovin
11.10.2022 17:00
Selevac
:
Radnički
BSK
Bavanište
10.10.2022
17:00
Vučak-Lipe
Vučak-Lipe
10.10.2022 17:00
BSK
:
Vučak-Lipe
Kolonija
Kovin
10.10.2022
17:00
Mladi radnik
Radinac
10.10.2022 17:00
Kolonija
:
Mladi radnik
Podunavac
Udovice
10.10.2022
17:00
Crvena zvezda
Suvodol
10.10.2022 17:00
Podunavac
:
Crvena zvezda
Železničar
Smederevo
10.10.2022
17:00
Drugovac
Drugovac
10.10.2022 17:00
Železničar
:
Drugovac
Drugari
Smederevo
10.10.2022
17:00
Dunav Osiguranje
Smederevo
10.10.2022 17:00
Drugari
:
Dunav Osiguranje
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Marjan Milojević
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 4 korisnika
Nema rezultata