XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
18/19.11.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Vrbas
Vrbas
5 : 2
Hercegovac
Gajdobra
18.11.2023 13:00
OFK Vrbas
5 : 2
Hercegovac
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
19.11.2023 13:00
Đurđin
3 : 1
Bačka 1901
Sloga
Čonoplja
2 : 1
Bajša
Bajša
18.11.2023 13:00
Sloga
2 : 1
Bajša
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
1 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
18.11.2023 13:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
1 : 1
Vojvodina (BG)
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
19.11.2023 13:00
Preporod
2 : 0
Mladost (BP)
Mladost (T)
Turija
2 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
19.11.2023 13:00
Mladost (T)
2 : 0
OFK Mladost APA
Hajduk
Stapar
2 : 1
Ravangrad 2018
Sombor
19.11.2023 13:00
Hajduk
2 : 1
Ravangrad 2018
Radnički 1905
Bajmok
3 : 0
Obilić
Zmajevo
19.11.2023 13:00
Radnički 1905
3 : 0
Obilić
19.11.2023 15:30 (kriva123)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga 15 11 2 2 35
2 OFK Vrbas 15 10 4 1 34
3 Radnički 1905 15 8 5 2 29
4 OFK Mladost APA 15 8 4 3 28
5 Bajša 15 7 6 2 27
6 Obilić 15 8 0 7 24
7 Vojvodina (BG) 15 7 1 7 22
8 Hajduk 15 6 4 5 22
9 Bačka 1901 15 7 1 7 22
10 Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo 15 5 4 6 19
11 Preporod 15 5 3 7 18
12 Ravangrad 2018 15 4 2 9 14
13 Hercegovac 15 4 1 10 13
14 Mladost (T) 15 3 2 10 11
15 Đurđin 15 3 2 10 11
16 Mladost (BP) 15 2 3 10 9

16.kolo
Sledeće kolo
02/03.03.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hercegovac
Gajdobra
03.03.2024
14:30
Obilić
Zmajevo
03.03.2024 14:30
Hercegovac
:
Obilić
Radnički 1905
Bajmok
03.03.2024
14:30
Ravangrad 2018
Sombor
03.03.2024 14:30
Radnički 1905
:
Ravangrad 2018
Hajduk
Stapar
03.03.2024
14:30
OFK Mladost APA
Apatin
03.03.2024 14:30
Hajduk
:
OFK Mladost APA
Mladost (T)
Turija
03.03.2024
14:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
03.03.2024 14:30
Mladost (T)
:
Mladost (BP)
Preporod
Novi Žednik
03.03.2024
14:30
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
03.03.2024 14:30
Preporod
:
Vojvodina (BG)
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
02.03.2024
14:30
Bajša
Bajša
02.03.2024 14:30
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
:
Bajša
Sloga
Čonoplja
02.03.2024
14:30
Bačka 1901
Subotica
02.03.2024 14:30
Sloga
:
Bačka 1901
Đurđin
Đurđin
03.03.2024
14:30
OFK Vrbas
Vrbas
03.03.2024 14:30
Đurđin
:
OFK Vrbas
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 16 korisnika
Takmičenje prati 109 korisnika
Bajmok1905 i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
coka11 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
RajkoRakovic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
predator85 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Vojin97 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu