XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.06
17:00
Jedinstvo
Teleoptik
3
1
01.06.2024 17:00 3 : 1
01.06
17:00
Sinđelić
GSP Polet Dorćol
1
4
01.06.2024 17:00 1 : 4
01.06
17:00
Studentski grad
Brodarac
1
0
01.06.2024 17:00 1 : 0
01.06
17:00
Radnički
Rad
4
0
01.06.2024 17:00 4 : 0
Rad
01.06
17:00
Zemun
Zvezdara
1
1
01.06.2024 17:00 1 : 1
01.06
17:00
PKB
Torlak
4
2
01.06.2024 17:00
PKB
4 : 2
01.06
17:00
BASK TEK
Budućnost
4
0
01.06.2024 17:00 4 : 0
01.06
17:00
Ušće Novi Beograd
Prva iskra
2
3
01.06.2024 17:00 2 : 3
01.06.2024 19:00 (srbijasport.net)

Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 30 21 6 3 69
2 Teleoptik 30 20 3 7 63
3 Zvezdara 30 13 8 9 47
4 Radnički (-2) 30 13 6 11 43
5 Studentski grad 30 12 6 12 42
6 Ušće Novi Beograd 30 11 7 12 40
7 Jedinstvo (-2) 30 11 9 10 40
8 GSP Polet Dorćol 30 11 7 12 40
9 BASK TEK (-3) 30 10 13 7 40
10 Brodarac 30 11 7 12 40
11 Play Out Prva iskra (-12) 30 15 6 9 39
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona PKB 30 11 6 13 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Budućnost (-6) 30 10 9 11 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Sinđelić 30 8 7 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Torlak 30 4 6 20 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Rad (-6) 30 4 4 22 10
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 14 korisnika
Takmičenje prati 135 korisnika
Dejan032 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
VeljkoVujovic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Grobarijugg i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
FK Brodarac i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
kibrg i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Danijel98 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu