SLS: Novi Pazar - Vojvodina 3:1

Samo što je  počeo meč Vukadinović je dobro prošao po desnoj strani, ušao u šesnaesterac, driblingom se oslobodio svog čuvara i odigrao pas do Bojića, koji je šutirao sa oko sedam metara iskosa, ali je Drobnjak odbranio. Sledeću priliku za postizanje pogotka imao je Zukić u 14. minutu kada je šutirao sa oko 25 metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative. Prvu ozbiljniju priliku damaći su imali u 17. minutu preko Marinkovića koji je šutirao sa oko 30 metara, ali je Vukliš uhvatio loptu.

U 26. minutu Novi Pazar je poveo 1:0. U kontranapadu, Tomić je šutirao sa oko sedam-osam metara iskosa, Vukliš je odbranio, ali je lopta potom došla do Markovića, koji je preciznim udarcem sa desetak metara doveo svoj tim u vođstvo. U 29. minutu slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 30 metara izveo je Drinčić, ali je Drobnjak uhvatio loptu.

Odmah u sledećem napadu, Novi Pazar je udvostručio vođstvo. Sise je dodao loptu do Markovića, koji je prihvatio loptu u šesnaestercu Vojvodine i šutirao iz okreta sa oko 11-12 metara, nakon čega se lopta od bliže stative odbila u mrežu.

U 33. minutu zbog prekršaja nad Zukićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Novog Pazara dobio je Ševkija Resić. Desetak minuta kasnije posle centaršuta Drinčića, udarac glavom sa oko četiri-pet metara je uputio Saničanin, ali je lopta otišla pored stative. U 44. minutu Novi Pazar vodi 3:0. Marković je šutirao sa oko 20 metara i poslao loptu pod prečku gola Vojvodine. Na kraju poluvremena u 45. minutu zbog verbalne rasprave sa pojedinim članovima iz uprave FK Novi Pazar, sudija Peter Piper pokazao je crveni karton šefu stručnog štaba Vojvodine Nenadu Lalatoviću.

Na početku drugog poluvremena u timu Vojvodine, izvršena je četvorostruka izmena: izašli su Vladimir Kovačević, Nemanja Čović, Dejan Zukić i Miodrag Gemović, a ušli Stefan Đorđević, Momčilo Mrkaić, Aranđel Stojković i Bogdan Mladenović. Takođe, izvršena je i dvostruka izmena u timu Novog Pazara: izašli su Nemanja Dragutinović i Ševkija Resić, a ušli Nikola Nedeljković i Nemanja Perić.

U 55. minutu izvršena je i treća izmena u timu Novog Pazara: izašao je Luka Marković, a ušao Almir Aganspahić. Odmah potom, Tomić je šutirao sa oko 30 metara iskosa, ali je lopta otišla preko gola. Par minuta kasnije Vukadinović je šutirao sa oko 18 metara iskosa, Drobnjak je odbranio, ali je lopta potom došla do Mladenovića, koji je šutirao sa oko 11-12 metara, ali je lopta otišla preko gola.

U 60. minutu dobar pokušaj Mladenovića koji je uputio volej-udarac sa oko 18 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko preko gola. U 69. minutu Vojvodina je smanjila na 1:3. Andrić je dobro prošao po desnoj strani i centrirao, a Bojić glavom sa oko četiri-pet metara prosledio loptu u mrežu.

Samo što se krenulo sa centra, zbog odugovlačenja igre prilikom izvođenja auta, žuti karton u ekipi Novog Pazara dobio je Dušan Živić. U 74. minutu izvršena je i četvrta izmena u timu Novog Pazara: izašao je Branislav Tomić, a ušao Nikola Kovačević. Par minuta kasnije posle centaršuta Drinčića iz slobodnog udarca, udarac glavom sa oko pet-šest metara iskosa je uputio Mrkaić, lopta je išla pod prečku, ali je odlično odbranio Drobnjak.

U 77. minutu zbog prekršaja nad Živićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Bogdan Mladenović. Odmah potom, izvršena je i peta izmena u timu Novog Pazara: zbog povrede, iz igre je izašao Marko Marinković, a ušao je Mirza Delimeđac.. U 81. minutu izvršena je peta izmena i u timu Vojvodine: izašao je Siniša Saničanin, a ušao Ognjen Đuričin.

Priliku da smanji ubedljivo vođstovo domaćih imala je Vojvodina u 88. minutu posle duplog pasa sa Bojićem, udarac sa oko sedam-osam metara iskosa je uputio Vukadinović, ali je Drobnjak odbranio. Poslednju šansu na meču da ublaži poraz imao je Devetak, šutirao je sa oko 30 metara, ali je lopta otišla pored stative.

Novi Pazar: Drobnjak – Vlajković, Kurdić, Marinković, Tomić – Dragutinović, Trtovac, Resić, Živić – Sise, Marković.

Vojvodina: Vukliš – Andrić, Kovačević, Saničanin, Devetak – Drinčić, Zukić – Vukadinović, Čović, Gemović – Bojić.

Novi Pazar 3 : 1 Vojvodina
Rad 2 : 1 Inđija
Zlatibor 1 : 4 Radnik
OFK Bačka 2 : 2 Javor Matis
Metalac 1 : 1 Partizan
Crvena zvezda 3 : 0 Napredak