XS
SM
MD
LG

10.07.2018 22:12 juznevesti.com 749

Lalatović: Publika da podrži igrače, mene ako budem zaslužio

Prvi meč na međunarodnoj sceni nakon 35 godina Radnički će odigrati u četvrtak, 12. jula, a ovo će ujedno biti i premijera trenera Nenada Lalatovića na “Čairu” u toj ulozi. Kako su u prošlosti bili česti verbalni sukobi njega i navijača Radničkog, Lalatović je u emisiji “15 minuta” rekao da želi da publika podrži pre svega fudbalere, a njega ako bude zaslužio. Na prvom...

10.07.2018 22:05 sportdc.net 428

Francuska prvi finalista Mundijala (video)

Fudbaleri Francuske pobedom nad Belgijom od 1:0,  plasirali su se u finale Svetskog prvenstva u Rusiji. Sutra drugo polufinale igraju Hrvatska i Engleska.    Fudbaleri Franuske i Belgije igraće polufinale Svetskog prvenstva  u Sankt Peterburgu, a sudiće Andres Kunja iz Urugvaja. Francuzi nisu igrali finale Mundijala od 2006. Godine, a ova generacija Belgijanaca ima priliku...

10.07.2018 21:45 sportdc.net 3

Ronaldo Juventusov

Kristijano Ronaldo novi je fudbaler Juventusa. Ovu informaciju potvrdio je madridski klub i poželio sreću Portugalcu u nastavku karijere. “Real Madrid ispunio je želju Kristijanu Ronaldu i dozvolio mu da pređe u Juventus. Danas želimo da zahvalimo igraču koji je pokazao da je najbolji na svijetu i obilježio jednu od najsjajnijih epoha u istoriji našeg kluba i svjetskog fudbala....

10.07.2018 21:45 sportdc.net 302

Ronaldo Juventusov

Kristijano Ronaldo novi je fudbaler Juventusa. Ovu informaciju potvrdio je madridski klub i poželio sreću Portugalcu u nastavku karijere. “Real Madrid ispunio je želju Kristijanu Ronaldu i dozvolio mu da pređe u Juventus. Danas želimo da zahvalimo igraču koji je pokazao da je najbolji na svijetu i obilježio jednu od najsjajnijih epoha u istoriji našeg kluba i svjetskog fudbala....

10.07.2018 20:50 sportdc.net 5

Vida ima novi video

Defanzivac Hrvatske Domagoj Vida, junak trijumfa nad Rusijom, ''izbacio'' je novi video sa pozdravima za Ukrajinu. Da li će nakon ovoga FIFA ostati nijema, ili će reagovati na Vidino slavlje ostaje da se vidi.. U ovom video dodao je i Beograd. Očito da ima prijatelja u glavnom gradu Srbije i da će dobar rezultat hrvatske  proslaviti i na nekom beogradskom splavu... 

10.07.2018 20:50 sportdc.net 410

Vida ima novi video

Defanzivac Hrvatske Domagoj Vida, junak trijumfa nad Rusijom, ''izbacio'' je novi video sa pozdravima za Ukrajinu. Da li će nakon ovoga FIFA ostati nijema, ili će reagovati na Vidino slavlje ostaje da se vidi.. U ovom video dodao je i Beograd. Očito da ima prijatelja u glavnom gradu Srbije i da će dobar rezultat hrvatske  proslaviti i na nekom beogradskom splavu... 

10.07.2018 20:22 sportdc.net 4

Sarajevo sutra startuje

Fudbaleri FK Sarajevo sutra igraju utakmicu 1. pretkola Evropske lige u Jerevanu protiv FC Banantsa. Prije zvaničnog treninga u terminu utakmice, armenskim medijima su se obratili Šef stručnog štaba Husref Musemić i kapiten ekipe Krste Velkoski. MUSEMIĆ: "Odmah nakon žrijeba parova za prvo pretkolo počeli smo skautirati našeg protivnika i spremni ulazimo u meč. Jedini problem mogu nam...

10.07.2018 20:22 sportdc.net 283

Sarajevo sutra startuje

Fudbaleri FK Sarajevo sutra igraju utakmicu 1. pretkola Evropske lige u Jerevanu protiv FC Banantsa. Prije zvaničnog treninga u terminu utakmice, armenskim medijima su se obratili Šef stručnog štaba Husref Musemić i kapiten ekipe Krste Velkoski. MUSEMIĆ: "Odmah nakon žrijeba parova za prvo pretkolo počeli smo skautirati našeg protivnika i spremni ulazimo u meč. Jedini problem mogu nam...

10.07.2018 20:03 sportdc.net 2

Francuska prvi finalista Mundijala (video)

Fudbaleri Francuske pobedom nad Belgijom od 1:0,  plasirali su se u finale Svetskog prvenstva u Rusiji. Sutra drugo polufinale igraju Hrvatska i Engleska.    Fudbaleri Franuske i Belgije igraće polufinale Svetskog prvenstva  u Sankt Peterburgu, a sudiće Andres Kunja iz Urugvaja. Francuzi nisu igrali finale Mundijala od 2006. Godine, a ova generacija Belgijanaca ima priliku...

10.07.2018 18:31 kgsport.info 509

Darko Tešović: Naučiću igrače da za njih Radnički bude Real Madrid

Novi trener Radničkog 1923 Darko Tešović juče je obavio prozivku igrača i sa njima odradio prvi trening na pomoćnom terenu stadiona „Čika Dača“. Pauzu između obraćanja igračima u svlačionici i treninga, novi šef struke kragujevačkog prvoligaša iskoristio je za razgovor sa predstavnicima medija. Darka Tešovića ne treba posebno predstavljati ljubiteljima fudbala, koji...