XS
SM
MD
LG

22.01.2020 22:18 Živko Radivojević

Popinački Napredak upalio motore

Član Sremske lige, Napredak iz Popinaca, započeo je pripreme za nastavak sezone. Na pomoćnom terenu pećinačkog Sportskog centra „Suvača“ izabranici Čede Gužvića odradili su prvi trening. Prvoj prozivci odazvalo se dvadesetak fudbalera.     Po običaju šef struke je veliki optimista.  - Osnovno je da nas posluži zdravlje – kaže trener Gužvić – Ako se bude radilo kako je dogovoreno, ne bi...

22.01.2020 20:06 Aleksandar Daišević

Kraljevčanke deklasirale favorizovano Celje

Gost kraljevačkih košarkašica u redovnom 14. kolu VABA regionalne lige bila je ekipa Cinkarne iz Celja, vodeća u karavanu. Gošće su bolje počele utakmicu, stekle brzo vođstvo zahvaljujući razigranoj Paulini Hersler, ali su „malene“ imale odgovor. Tamara Bajić sa dve trojke i Gobeljić sa jednom donele su Kraljevu prvo vođstvo 14-12, ali je usledila serija gošći od 7-0 koju je režirala Aleksandra...

22.01.2020 19:51 sportdc.net

Slovenci u polufinalu Evra

Slovenije plasirali su se u polufinale Evropskog prvenstva. Mađarska, koja je bila jedini konkurent Slovenije za polufinale, poražena je u posljednjem kolu druge grupe od Portugala 34:26.   Slovenija u posljednjem igra danas sa Norveškom za prvo mjesto u grupi. Obje selekcije obezbijedile su polufinale. U prvoj grupi, u meču za prvo mjesto u grupi, Hrvatska i...

22.01.2020 17:04 Vojkan Andrejić

Kosanović: Puni optimizma putujemo u Tursku

Fudbaleri Radničkog u sredu su odradili poslednji trening u Nišu pred sutrašnji odlazak na glavni deo priprema u turskom Beleku. Nišlije će u Turskoj ostati 15 dana i brusiti formu pred  nastavak sezone u Superligi i Kupu Srbije. Pred novinare je uoči puta izašao šef stručnog štaba Radničkog Milorad Kosanović, koji je sumirao dosadašnji deo priprema, najavio deo u Turskoj i analizirao prelazni...

22.01.2020 16:05 Vojkan Andrejić

Radnički predstavio nove dresove kompanije "Makron"

Fudbalski klub Radnički danas je predstavio nove dresove  koje će nositi u narednom periodu. Vicešampion Srbije  je dogovorio je saradnju sa italijanskom kompanijom “Makron” i tako ušao u porodicu ove firme koja je u poslednjih nekoliko godina u velikoj ekspanziji na sportskom tržištu. Dresove “Markona” nosi šest timova iz italijanske Serije A, prestižne ekipe iz ostalih evropskih liga, od...

22.01.2020 15:52 Živko Radivojević

Trii decenije uspešnog fudbalskog dokazivanja MIloša Đokića

  Dobar igrač, još bolji trener   Definitivno, Miloš Đokić (35) iz Šapca ne može bez fudbala! S uspehom se dokazivao kao aktivni igrač, da bi pre nekoliko godina „uplovio u trenerske vode“.   - Prošao sam fudbalsku školu Radničkog iz Obrenovca – kaže Miloš Đokić – Sa 16 godina sam debitovao u srpskoligašu Radnički Zorka, iz Šapca. Imao sam kratku epizodu u Austriji. Fudbalski put me...

22.01.2020 15:23 mojacrvenazvezda.net

Zvezda predstavila novog igrača

Crvena zvezda je danas u Medija centru stadiona “Rajko Mitić”, predstavila novog fudbalera Seku Sanoga, koji je u redove našeg kluba stigao na jednogodišnju pozajmicu iz Al Itihada. Medijima se prvi obratio sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela koji je istakao da je vrlo zadovoljan što je naš klub uspeo da dovede 30-godišnjeg vezistu iz Obale Slonovače koji će svojim iskustvom sigurno...

22.01.2020 13:38 H.D. Vujanović

Neško Milovanović, novi trener FK Šumadija Aranđelovac

Neško Milovanović, nekadašnji šef stručnih štabova brojnih ekipa Super lige: Metalac, Novi Pazar, Mladost Lučani, stručnost i  trenersko iskustvo potvrdio je i na Akademiji AC Milan na kampu u Bugarskoj, kao i u samom Milanu, imao igračku internacionalnu karijeru, igrao u Bugarskoj i Kini, inače potiče iz čačanskog Borca, postao je trener Aranđelovačke Šumadije člana Srpske lige Zapad....

22.01.2020 12:40 sportdc.net

AO: Federer prejak za Filipa

Filip Krajinović eliminisan je u drugom kolu Australijan Opena. Bolji od njega bio je Rodžer Federer. Federer je igrao sjajno od samoga starta. Duplim brejkom dobio je prvi set sa 6-1. Poveo je Federer 2-0 na startu drugog seta ali se Filip uspio vratiti i doći do 4-4. Potom Federer opet pravi brejk i sa 6-4 dobija drugi set.U trećem setu Filipova igra se raspala pa je Federer dobio ovaj set...

22.01.2020 11:48 sportdc.net

AO: Barti i Serena prejake za Slovenke, prošla i Gof

Trećem dana Australijan Opena, kod dama nije bilo iznenađenja i favoritkinje su opravdale očekivanja. Prva teniserka svijeta, Australka Barti, savladala je Slovenku Polonu Hercog sa 2-0. U prvom setu Barti je bila dominantna te ga je dobila sa 6-1. U drugom se Polona bolje držala ali je u devetom gemu izgubila servis, te je Australka na kraju dobila set sa 6-4. U narednom kolu Barti će...