XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Mladost (L) - Jedinstvo (NB) 2:1
2 23.08.2014 17:00 Vršac United - Mladost (L) 0:3
3 30.08.2014 16:30 Mladost (L) - Borac (Sakule) 1:2
4 06.09.2014 16:30 Radnički (K) - Mladost (L) 1:1
5 13.09.2014 16:00 Mladost (L) - Jedinstvo (BK) 4:1
6 20.09.2014 16:00 Sloboda - Mladost (L) 2:2
7 27.09.2014 15:30 Mladost (L) - Radnički (S) 2:0
8 04.10.2014 15:30 Mladost (L) - Sloga 1:0
9 12.10.2014 15:00 Crvena Zvezda (RS) - Mladost (L) 2:2
10 18.10.2014 15:00 Mladost (L) - Proleter 3:3
11 25.10.2014 14:00 OFK Kikinda - Mladost (L) 1:2
12 01.11.2014 13:30 Mladost (L) - Železničar 2:2
13 08.11.2014 13:00 Budućnost - Mladost (L) 1:3
14 15.11.2014 13:00 Mladost (L) - Kozara 1:2
15 23.11.2014 13:00 Borac (Starčevo) - Mladost (L) 6:0
16 14.03.2015 14:30 Jedinstvo (NB) - Mladost (L) 2:0
17 21.03.2015 14:30 Mladost (L) - Vršac United 0:0
18 29.03.2015 15:00 Borac (Sakule) - Mladost (L) 6:1
19 04.04.2015 15:30 Mladost (L) - Radnički (K) 2:0
20 11.04.2015 16:00 Jedinstvo (BK) - Mladost (L) 3:1
21 15.04.2015 16:00 Mladost (L) - Sloboda 2:2
22 18.04.2015 16:00 Radnički (S) - Mladost (L) 2:2
23 25.04.2015 16:00 Sloga - Mladost (L) 3:1
24 02.05.2015 16:30 Mladost (L) - Crvena Zvezda (RS) 2:1
25 09.05.2015 16:30 Proleter - Mladost (L) 3:1
26 16.05.2015 16:30 Mladost (L) - OFK Kikinda 1:2
27 20.05.2015 16:30 Železničar - Mladost (L) 1:0
28 23.05.2015 16:30 Mladost (L) - Budućnost 2:1
29 30.05.2015 17:00 Kozara - Mladost (L) 4:2
30 06.06.2015 17:00 Mladost (L) - Borac (Starčevo) 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Železničar 30 17 6 7 57
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Borac (Sakule) 30 15 3 12 48
3 Kozara 30 15 1 14 46
4 Radnički (K) 30 13 5 12 44
5 Sloboda 30 12 7 11 43
6 Vršac United 30 11 10 9 43
7 Proleter 30 12 5 13 41
8 Jedinstvo (BK) (-1) 30 12 6 12 41
9 Mladost (L) 30 11 8 11 41
10 Crvena Zvezda (RS) 30 12 5 13 41
11 Jedinstvo (NB) 30 12 4 14 40
12 Sloga 30 11 7 12 40
13 Budućnost 30 11 6 13 39
14 Radnički (S) (-1) 30 12 4 14 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Pančevo Borac (Starčevo) 30 10 6 14 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin OFK Kikinda 30 9 7 14 34
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu