XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Naftagas (B) - Mladost (L) 4:0
2 20.08.2016 17:00 Mladost (L) - Jedinstvo 1:4
3 27.08.2016 17:00 Naftagas (E) - Mladost (L) 3:0
4 03.09.2016 16:30 Mladost (L) - Lehel 3:5
5 10.09.2016 16:30 Bilećanin - Mladost (L) 8:0
6 17.09.2016 16:00 Mladost (L) - Krajina 3:8
7 25.09.2016 15:30 C. Zvezda (VS) - Mladost (L) 3:0
8 02.10.2016 15:30 Mladost (L) - Borac 3:1
9 08.10.2016 15:00 Begej - Mladost (L) 5:1
10 15.10.2016 15:00 OFK Kikinda - Mladost (L) 3:0
11 22.10.2016 14:30 Mladost (L) - Omladinac 4:4
12 30.10.2016 13:30 Banat - Mladost (L) 3:0
13 05.11.2016 13:00 Mladost (L) - Proleter 2006 2:3
14 13.11.2016 13:00 C. Zvezda (RS) - Mladost (L) 3:0
15 19.11.2016 13:00 Mladost (L) - Mladost (BD) 0:9
16 11.03.2017 14:30 Mladost (L) - Naftagas (B) 1:2
17 19.03.2017 15:00 Jedinstvo - Mladost (L) 4:0
18 25.03.2017 15:30 Mladost (L) - Naftagas (E) 3:0
19 02.04.2017 15:30 Lehel - Mladost (L) 0:0
20 08.04.2017 16:00 Mladost (L) - Bilećanin 3:4
21 15.04.2017 16:00 Krajina - Mladost (L) 2:0
22 22.04.2017 16:00 Mladost (L) - C. Zvezda (VS) 0:0
23 30.04.2017 16:30 Borac - Mladost (L) 3:0
24 06.05.2017 16:30 Mladost (L) - Begej 0:2
25 13.05.2017 16:30 Mladost (L) - OFK Kikinda 1:2
26 21.05.2017 16:30 Omladinac - Mladost (L) 2:2
27 27.05.2017 17:00 Mladost (L) - Banat 1:0
28 31.05.2017 17:00 Proleter 2006 - Mladost (L) 3:0
29 03.06.2017 17:00 Mladost (L) - C. Zvezda (RS) 2:1
30 11.06.2017 17:30 Mladost (BD) - Mladost (L) 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok"Vojvođanska liga "Istok" Begej 30 26 4 0 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok"Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 30 21 5 4 68
3 Jedinstvo 30 18 7 5 61
4 Krajina 30 18 4 8 58
5 C. Zvezda (VS) 30 13 8 9 47
6 Banat 30 13 8 9 47
7 Borac 30 12 3 15 39
8 C. Zvezda (RS) 30 10 9 11 39
9 Proleter 2006 30 11 5 14 38
10 Bilećanin 30 11 4 15 37
11 Lehel 30 9 6 15 33
12 Naftagas (E) 30 9 6 15 33
13 Naftagas (B) 30 8 6 16 30
14 Mladost (BD) 30 8 4 18 28
15 Mladost (L) 30 5 4 21 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Žitište-Nova Crnja Omladinac 30 3 7 20 16
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu