XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:00 OFK Topličanin - Rembas 2:0
2 21.08.2016 17:00 Rembas - Kopaonik 3:1
3 28.08.2016 16:30 Župa - Rembas 3:1
4 04.09.2016 16:30 Rembas - Levač 1:2
5 11.09.2016 16:00 BoŔnjane - Rembas 5:1
6 17.09.2016 16:00 SFS Borac - Rembas 2:2
7 25.09.2016 15:30 Rembas - Jedinstvo 5:1
8 02.10.2016 15:30 Juhor - Rembas 1:2
9 09.10.2016 15:00 Rembas - Sloga 0:0
10 19.10.2016 15:00 Žitorađa - Rembas 5:0
11 23.10.2016 14:00 Rembas - Trajal 0:3
12 30.10.2016 14:00 Poljoprivrednik - Rembas 3:1
13 06.11.2016 13:30 Rembas - OFK Kosanica 2:1
14 12.11.2016 13:30 Morava 1918 - Rembas 1:0
15 20.11.2016 13:00 Rembas - OFK Lugomir 1:0
16 12.03.2017 15:00 Rembas - OFK Topličanin 2:2
17 18.03.2017 15:00 Kopaonik - Rembas 4:0
18 26.03.2017 15:00 Rembas - Župa 1:1
19 02.04.2017 16:00 Levač - Rembas 2:0
20 09.04.2017 16:00 Rembas - BoŔnjane 1:1
21 12.04.2017 16:00 Rembas - SFS Borac 2:1
22 15.04.2017 16:30 Jedinstvo - Rembas 2:0
23 23.04.2017 16:30 Rembas - Juhor 3:2
24 30.04.2017 16:30 Sloga - Rembas 4:2
25 07.05.2017 16:30 Rembas - Žitorađa 3:3
26 14.05.2017 16:30 Trajal - Rembas 3:0
27 17.05.2017 17:00 Rembas - Poljoprivrednik 1:2
28 20.05.2017 17:00 OFK Kosanica - Rembas 6:2
29 28.05.2017 17:30 Rembas - Morava 1918 2:3
30 04.06.2017 17:30 OFK Lugomir - Rembas 4:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu viŔeg ranga Srpska liga Istok Trajal 30 24 3 3 75
2 OFK Topličanin 30 18 3 9 57
3 SFS Borac 30 14 7 9 49
4 Kopaonik 30 14 7 9 49
5 Žitorađa 30 12 8 10 44
6 Jedinstvo 30 14 2 14 44
7 OFK Kosanica (-1) 30 12 6 12 41
8 Sloga 30 12 5 13 41
9 Morava 1918 30 11 7 12 40
10 Poljoprivrednik 30 12 4 14 40
11 OFK Lugomir 30 12 4 14 40
12 Levač 30 11 7 12 40
13 BoŔnjane 30 11 6 13 39
14 Župa (-3) 30 11 7 12 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Rembas 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Juhor (-1) 30 2 4 24 9
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)