XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 FAP - Šumadija 1903 0:0
2 26.08.2017 17:00 Šumadija 1903 - Provo 0:1
3 02.09.2017 16:30 Mladi radnik 1926 - Šumadija 1903 0:1
4 09.09.2017 16:30 Šumadija 1903 - Mokra Gora 2:1
5 13.09.2017 16:00 Proleter Mihajlovac - Šumadija 1903 2:0
6 16.09.2017 16:00 Šumadija 1903 - Budućnost Krušik 2014 0:1
7 23.09.2017 16:00 Sloga (P) - Šumadija 1903 2:0
8 30.09.2017 15:30 Loznica - Šumadija 1903 2:0
9 07.10.2017 15:30 Šumadija 1903 - Jedinstvo Putevi 2:1
10 11.10.2017 15:00 Zlatibor - Šumadija 1903 1:0
11 14.10.2017 14:30 Šumadija 1903 - Tutin 1:1
12 22.10.2017 14:30 Železničar - Šumadija 1903 1:1
13 28.10.2017 13:30 Šumadija 1903 - Polet 0:0
14 04.11.2017 13:30 Šumadija (A) - Šumadija 1903 2:0
15 11.11.2017 13:00 Šumadija 1903 - Karađorđe 0:1
16 19.11.2017 13:00 Smederevo 1924 - Šumadija 1903 5:1
17 25.11.2017 13:00 Šumadija 1903 - Jedinstvo (Ub) 0:0
18 10.03.2018 14:00 Šumadija 1903 - FAP 1:2
19 18.03.2018 14:30 Provo - Šumadija 1903 0:2
20 31.03.2018 15:30 Šumadija 1903 - Mladi radnik 1926 1:2
21 04.04.2018 15:30 Mokra Gora - Šumadija 1903 3:0
22 07.04.2018 15:30 Šumadija 1903 - Proleter Mihajlovac 0:0
23 14.04.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija 1903 4:2
24 21.04.2018 16:00 Šumadija 1903 - Sloga (P) 1:2
25 28.04.2018 16:00 Šumadija 1903 - Loznica 2:0
26 02.05.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Šumadija 1903 0:1
27 05.05.2018 16:30 Šumadija 1903 - Zlatibor 0:1
28 12.05.2018 16:30 Tutin - Šumadija 1903 1:0
29 19.05.2018 17:00 Šumadija 1903 - Železničar 1:2
30 27.05.2018 11:00 Polet - Šumadija 1903 1:0
31 30.05.2018 17:00 Šumadija 1903 - Šumadija (A) 2:1
32 02.06.2018 17:30 Karađorđe - Šumadija 1903 1:0
33 10.06.2018 17:30 Šumadija 1903 - Smederevo 1924 0:2
34 13.06.2018 17:30 Jedinstvo (Ub) - Šumadija 1903 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18