XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
18/19.11.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Gruža
Gruža
18.11.2023 13:00
Trepča
2 : 1
Gruža
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Zastava 1973
Kragujevac
18.11.2023 18:30
Goč
1 : 0
Zastava 1973
Bane 1931
Raška
3 : 0
Polet
Ratina
18.11.2023 13:00
Bane 1931
3 : 0
Polet
Srbija
Ilićevo
2 : 4
Sloga
Kraljevo
19.11.2023 13:00
Srbija
2 : 4
Sloga
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
19.11.2023 13:00
Mokra Gora
2 : 1
Šumadija 1903
Budućnost
Konarevo
5 : 0
Napredak
Gračac
19.11.2023 13:00
Budućnost
5 : 0
Napredak
19.11.2023 15:11 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga 14 13 0 1 39
2 Bane 1931 14 10 2 2 32
3 Trepča 14 10 0 4 30
4 Šumadija 1903 14 8 2 4 26
5 Budućnost 14 6 2 6 20
6 Gruža 14 6 2 6 20
7 Srbija 14 5 3 6 18
8 Mokra Gora 14 5 2 7 17
9 Goč 14 4 3 7 15
10 Polet 14 5 0 9 15
11 Zastava 1973 14 3 0 11 9
12 Napredak 14 1 0 13 3

15.kolo
Sledeće kolo
16/17.03.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Konarevo
17.03.2024
14:30
Trepča
Kosovska Mitrovica
17.03.2024 14:30
Budućnost
:
Trepča
Napredak
Gračac
17.03.2024
14:30
Mokra Gora
Zubin Potok
17.03.2024 14:30
Napredak
:
Mokra Gora
Šumadija 1903
Kragujevac
16.03.2024
14:30
Srbija
Ilićevo
16.03.2024 14:30
Šumadija 1903
:
Srbija
Sloga
Kraljevo
16.03.2024
14:30
Bane 1931
Raška
16.03.2024 14:30
Sloga
:
Bane 1931
Polet
Ratina
17.03.2024
14:30
Goč
Vrnjačka Banja
17.03.2024 14:30
Polet
:
Goč
Zastava 1973
Kragujevac
17.03.2024
14:30
Gruža
Gruža
17.03.2024 14:30
Zastava 1973
:
Gruža
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Aleksa Mašić
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 10 korisnika
Takmičenje prati 66 korisnika
Aleksa Mašić i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
SavaLegendic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Vovastragi17 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Kraljevcanin i još 4 korisnika su tipovali utakmicu