XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:00 IMT - Radnički (SM) 0:2
2 22.08.2020 17:00 RFK Grafičar - IMT 2:2
3 30.08.2020 17:00 IMT - Dinamo 3:0
4 05.09.2020 16:30 IMT - Radnički (P) 2:0
5 13.09.2020 16:30 Kabel - IMT 2:0
6 19.09.2020 16:00 IMT - Radnički 1923 0:1
7 23.09.2020 16:00 OFK Žarkovo - IMT 1:3
8 27.09.2020 16:00 IMT - Borac 1926 0:1
9 02.10.2020 15:00 Zemun - IMT 0:0
10 09.10.2020 15:00 IMT - Loznica 2:3
11 17.10.2020 18:00 Kolubara - IMT 2:2
12 26.10.2020 13:30 IMT - Trayal 0:0
13 01.11.2020 13:30 Budućnost - IMT 2:1
14 06.11.2020 13:00 IMT - GFK Jagodina 2:0
15 14.11.2020 13:00 Železničar (P) - IMT 0:3
16 20.11.2020 13:00 IMT - GFK Dubočica 3:1
17 30.11.2020 13:00 Sloga (K) - IMT 0:0
18 21.02.2021 13:00 Radnički (SM) - IMT 1:2
19 01.03.2021 13:00 IMT - RFK Grafičar
20 06.03.2021 Dinamo - IMT
21 13.03.2021 Radnički (P) - IMT
22 20.03.2021 IMT - Kabel
23 24.03.2021 Radnički 1923 - IMT
24 28.03.2021 IMT - OFK Žarkovo
25 03.04.2021 Borac 1926 - IMT
26 07.04.2021 IMT - Zemun
27 11.04.2021 Loznica - IMT
28 17.04.2021 IMT - Kolubara
29 24.04.2021 Trayal - IMT
30 01.05.2021 IMT - Budućnost
31 05.05.2021 GFK Jagodina - IMT
32 09.05.2021 IMT - Železničar (P)
33 15.05.2021 GFK Dubočica - IMT
34 19.05.2021 IMT - Sloga (K)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 19 13 5 1 44
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kabel 19 11 5 3 38
3 Kolubara 19 9 5 5 32
4 Loznica 19 8 7 4 31
5 RFK Grafičar 18 8 6 4 30
6 Budućnost 19 8 4 7 28
7 Borac 1926 19 8 3 8 27
8 GFK Jagodina 19 6 9 4 27
9 IMT 18 7 5 6 26
10 OFK Žarkovo 19 7 5 7 26
11 Prelazi u ligu nižeg ranga GFK Dubočica 19 5 9 5 24
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 19 6 5 8 23
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Trayal 19 6 4 9 22
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Železničar (P) 19 6 3 10 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (SM) 19 5 3 11 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Dinamo 19 5 3 11 18
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zemun 19 4 3 12 15
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (K) 19 3 6 10 15