XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2020 17:00 Radnički (NB) - Leštane 5:2
2 21.08.2020 17:00 Stepojevac Vaga - Radnički (NB) 3:1
3 29.08.2020 16:30 Radnički (NB) - Sremčica 2:0
4 06.09.2020 16:00 BSK 1925 - Radnički (NB) 2:2
5 12.09.2020 16:00 Radnički (NB) - Crvena zvezda 2:0
6 16.09.2020 16:00 BASK - Radnički (NB) 0:0
7 19.09.2020 16:00 Radnički (NB) - OFK Beograd 1:1
8 30.09.2020 15:00 Teleoptik - Radnički (NB) 1:1
9 03.10.2020 14:30 Radnički (NB) - BSK Borča 2:2
10 11.10.2020 14:00 Zvezdara - Radnički (NB) 2:2
11 14.10.2020 14:00 Radnički (NB) - TEK Sloga 1:1
12 17.10.2020 11:00 GSP Polet Dorćol - Radnički (NB) 1:3
13 24.10.2020 13:30 Radnički (NB) - Brodarac 1:0
14 31.10.2020 13:30 Lokomotiva - Radnički (NB) 1:4
15 04.11.2020 13:30 Radnički (NB) - Sinđelić 3:0
16 08.11.2020 13:30 Jedinstvo - Radnički (NB) 1:0
17 14.11.2020 13:00 Radnički (NB) - Mladenovac 0:0
18 22.11.2020 13:00 Studentski grad - Radnički (NB) 0:0
19 29.11.2020 13:00 Radnički (NB) - Radnički (O) 2:1
20 07.03.2021 14:30 Leštane - Radnički (NB) 2:1
21 13.03.2021 14:30 Radnički (NB) - Stepojevac Vaga 1:2
22 17.03.2021 15:00 Sremčica - Radnički (NB) 0:2
23 21.03.2021 15:00 Radnički (NB) - BSK 1925 2:0
24 28.03.2021 15:30 Crvena zvezda - Radnički (NB) 3:2
25 31.03.2021 16:00 Radnički (NB) - BASK 0:0
26 03.04.2021 16:00 OFK Beograd - Radnički (NB) 2:0
27 10.04.2021 16:00 Radnički (NB) - Teleoptik 2:2
28 14.04.2021 16:00 BSK Borča - Radnički (NB) 1:0
29 17.04.2021 16:00 Radnički (NB) - Zvezdara 5:1
30 23.04.2021 16:30 TEK Sloga - Radnički (NB)
31 28.04.2021 16:30 Radnički (NB) - GSP Polet Dorćol
32 01.05.2021 17:30 Brodarac - Radnički (NB)
33 08.05.2021 16:30 Radnički (NB) - Lokomotiva
34 15.05.2021 10:00 Sinđelić - Radnički (NB)
35 19.05.2021 17:00 Radnički (NB) - Jedinstvo
36 22.05.2021 17:00 Mladenovac - Radnički (NB)
37 29.05.2021 17:00 Radnički (NB) - Studentski grad
38 06.06.2021 17:00 Radnički (O) - Radnički (NB)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 28 20 4 4 64
2 Brodarac 28 17 3 8 54
3 BASK 28 14 7 7 49
4 Stepojevac Vaga 28 15 4 9 49
5 Radnički (O) 28 14 6 8 48
6 Radnički (NB) 29 11 11 7 44
7 Studentski grad 29 11 10 8 43
8 TEK Sloga 29 12 7 10 43
9 Jedinstvo 28 12 6 10 42
10 Sinđelić 29 12 6 11 42
11 Zvezdara 29 10 11 8 41
12 Leštane 28 10 11 7 41
13 OFK Beograd 28 11 6 11 39
14 BSK Borča 28 9 8 11 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sremčica 28 8 9 11 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Crvena zvezda 28 9 5 14 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladenovac 29 7 5 17 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Lokomotiva 29 6 4 19 22
19 Prelazi u ligu nižeg ranga GSP Polet Dorćol 29 6 3 20 21
20 Prelazi u ligu nižeg ranga BSK 1925 28 3 8 17 17