Mladi Milosavljević tri godine u superligašu Železnicaru

Jovan Milosavljević i Bojan ŠaranovJovan Milosavljević i Bojan Šaranov

Novo pojačanje Pančevaca člana Mozzart Bet Super lige Srbije mladi Jovan Milosavljević (17) iz Brodarca danas je potpisao vernost na tri godine u Železničaru. Jedan od najtalentovanijih mladih igrača u Srbiji iz klase 2007 godište Milosavljević prošao je sve selekcije Brodarca za koji je nastupao u seniorskoj ekipi sa 15 godina. Mladi fudbaler Milosavljević imao je brojne ponude naših najvećih klubova, ali je izabrao Železničar.

- Posle razgovora sa ljudima iz kluba Železničara i trenerom Markom Savićem odlučio sam se da potpišem ugovor na tri godine. Klub je odlično organizovan i atmosfera je odlična tako da nisam pogrešio u svom izboru. Na meni je i verujem da ću svojim radom na treninzima i igrama na utakmicama uspešno odgovoriti zahtevima trenera Savića - rekao je Milosavljević.

Danas će fudbaleri Železničara na svom stadionu 19 časova odigrati drugu kontrolnu utakmicu protiv rumunskog drugoligaša Csikszereda.