29.04.2014 09:40 Slavoljub Blagojević

Temnić ruÅ”i sve pred sobom, titula sve bliža

Nova pobeda Varvarinaca koji ruÅ”e sve pred sobom na putu povratka u zonu. Ovog puta savladana je vrlo dobra ekipa Mladosti,Mrežu gostiju prvi je načeo iskusni SaÅ”a Antić u 41. minutu koji je glavom poslao loptu u sam Ā desni ugao golmana Davidovića. Mogli su domaći i pre toga do vođstva ali su bili neprecizni iako je Dragan Rajković pravovremenim pasovima sjajno upoÅ”ljavao napadače a Nikola...

30.05.2013 13:41 S.Blagojević

Prva rasinska liga: Mladost (M) - Sloga (Č) 1:3

Odlična fudbalska predstava na igralištu u Makrešanu svakako iznad ranga u kome se takmiče ove ekipe. Prvo poluvreme proteklo je ravnopravnoj igri u kojoj su i jedni drugi imali veliki broj šansi ali samo je Lazić u 14 minutu uspeo da pogodi mrežu Ratajca za poluvreme i 1:0 za domaće. drugo poluvreme počelo je još tragičnije za goste u 47. minutu sudija Marko...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.