XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 832 utakmica za dan
Nedelja, 9 Novembar 2014

Fudbal

09.11.2014 13:00 Spartak 0 : 3 Partizan
09.11.2014 11:00 Polet 2 : 0 Šumadija 1903
09.11.2014 13:30 Pobeda 0 : 2 Jedinstvo
09.11.2014 13:30 Sinđelić 2 : 0 Radnički (S)
09.11.2014 13:30 Hajduk Veljko 1 : 0 Đerdap
09.11.2014 13:30 Radnički (P) 5 : 2 OFK Bor
09.11.2014 13:00 PIK Prigrevica 3 : 1 Dinamo
09.11.2014 13:30 Srem 3 : 1 Brodarac 1947
09.11.2014 13:30 BASK 0 : 0 Železnik Lasta
09.11.2014 13:30 Radnički (O) 1 : 3 IM Rakovica
09.11.2014 13:30 Budućnost 2 : 0 Hajduk
09.11.2014 13:30 Turbina 1 : 1 Zemun
09.11.2014 13:30 Braća Vuković 1 : 1 Sloboda
09.11.2014 13:30 Dragačevo 4 : 3 Vodojaža
09.11.2014 13:30 Rudar (Bresnica) 3 : 2 Orlovac
09.11.2014 13:30 Slavija 1 : 0 Metalac
09.11.2014 13:30 Basarac 5 : 1 Šumadinac (B)
09.11.2014 13:30 Borac 2 : 0 Mladi radnik (R)
09.11.2014 13:30 Homoljac 2 : 1 Obilić
09.11.2014 13:30 Napredak 5 : 1 Lepenica
09.11.2014 13:30 Sloboda 0 : 3 Gruža
09.11.2014 13:30 Polimlje 2 : 2 Sevojno
09.11.2014 13:30 Brezovica 0 : 0 OFK Osečina
09.11.2014 13:30 Zadrugar 1 : 0 Radnički (V)
09.11.2014 13:30 Radnički Stobeks 3 : 0 Ribnica
09.11.2014 13:30 Poljoprivrednik 1 : 0 Župa
09.11.2014 13:30 Trajal 0 : 0 Jedinstvo (M)
09.11.2014 13:30 Levač 1 : 2 Kosanica
09.11.2014 13:30 Rembas 0 : 1 Temnić 1924
09.11.2014 13:30 Dragocvet 1 : 3 Lugomir
09.11.2014 13:30 Moravica 3 : 2 Rudar Alpos
09.11.2014 13:30 Kablovi 2 : 0 Bučje
09.11.2014 13:30 Brodoremont 1 : 1 Pukovac
09.11.2014 13:30 Jedinstvo (BP) 0 : 4 Lužnica
09.11.2014 13:30 BSK Bujanovac 4 : 2 Jablanica
09.11.2014 13:30 Mladost 3 : 1 Sloga
09.11.2014 13:30 Ropotovo 1 : 0 Vlasina
09.11.2014 13:00 Hajduk 2 : 0 Mladost
09.11.2014 10:00 Index 0 : 1 Omladinac
09.11.2014 13:00 Borac 1 : 1 Ljukovo
09.11.2014 13:00 LSK Laćarak 2 : 0 Jugović
09.11.2014 13:00 Bačka (P) 2 : 2 ŽAK
09.11.2014 13:00 Mladost (T) 1 : 0 Zadrugar
09.11.2014 10:00 Subotica 2 : 0 Borac
09.11.2014 13:00 Tavankut 1 : 2 Tisa
09.11.2014 13:00 OFK Odžaci 3 : 1 Srbobran
09.11.2014 13:00 Preporod 1 : 3 OFK Vrbas
09.11.2014 13:00 Železničar 2 : 1 Sloga
09.11.2014 13:00 Borac (Starčevo) 2 : 0 Jedinstvo (BK)
09.11.2014 13:30 Jedinstvo 5 : 2 Lepušnica
09.11.2014 13:30 PKB 1 : 0 Baćevac
09.11.2014 13:30 Crvena zvezda 6 : 0 Vrčin
09.11.2014 13:30 Sremčica 0 : 3 Stepojevac Vaga
09.11.2014 10:00 Železničar 0 : 0 Boleč
09.11.2014 13:30 Zvezdara 0 : 1 Grafičar
09.11.2014 14:00 Kraljevo Hajduk 1 : 2 OFK Ras
09.11.2014 14:00 Pazar Juniors 2011 4 : 1 Radnik
09.11.2014 14:00 Mataruge 1 : 0 Gruža
09.11.2014 14:00 Radnički 1 : 0 Polet
09.11.2014 14:00 Ibar 2 : 0 Granit
09.11.2014 14:00 Ribnica 2 : 3 Karađorđe
09.11.2014 14:00 Budućnost 2 : 0 Lazac
09.11.2014 13:00 Jedinstvo 3 : 2 Ćava
09.11.2014 13:00 Korićani 1 : 4 Vinogradi DB
09.11.2014 13:00 Kolonija 0 : 0 Jadran
09.11.2014 13:00 Šumadinac 5 : 0 Sušica
09.11.2014 13:00 GP Zlatibor 2 : 2 Višesava
09.11.2014 13:00 Napredak 5 : 1 Jasen
09.11.2014 13:00 Omladinac 4 : 4 Jedinstvo
09.11.2014 13:00 Prvi partizan 3 : 4 Železničar
09.11.2014 13:00 Polet 4 : 1 Crnokosa
09.11.2014 13:00 Čajetina 0 : 1 Ariljska rampa
09.11.2014 13:00 Perućac 0 : 3 Budućnost
09.11.2014 13:30 Mladost 0 : 0 Trlić
09.11.2014 13:30 Tulari 4 : 0 Rubribreza
09.11.2014 13:30 ZSK 0 : 0 Kolubara
09.11.2014 13:30 Sovljak 1 : 2 OFK Divci
09.11.2014 13:30 Joševa 4 : 1 OFK Jabučje
09.11.2014 13:00 BMR Petlovača 2 : 0 Hajduk Stanko
09.11.2014 13:00 Borac (L) 3 : 1 Lipolist
09.11.2014 13:00 Podrinje 2 : 0 Jedinstvo (MZ)
09.11.2014 13:00 Antimon 2 : 1 Jedinstvo (Š)
09.11.2014 13:00 Borac (V) 1 : 0 Mladost (P)
09.11.2014 13:30 Partizan (D) 1 : 3 Šumadija
09.11.2014 13:30 Aranđelovac 2 : 4 Vinča
09.11.2014 13:30 Omladinac 3 : 0 Banja
09.11.2014 13:30 Šatornja 2 : 2 Vitlina-Bokanja
09.11.2014 13:30 Šumadinac (S) 2 : 3 Borac
09.11.2014 13:30 Šumadinac (N) 1 : 5 BSK
09.11.2014 13:30 Makce 6 : 0 Zadrugar (T)
09.11.2014 13:30 Petar Dobrnjac 0 : 3 Rudar (K)
09.11.2014 13:30 Mlava (B) 1 : 1 Sloga (B)
09.11.2014 13:30 Krilaš 2 : 1 Integral
09.11.2014 13:30 Trgovački 1 : 0 Radnički 1926
09.11.2014 13:30 Mladost (B) 1 : 2 Šapine
09.11.2014 13:30 Udarnik 0 : 2 Glavaš
09.11.2014 11:00 Železničar (S) 1 : 1 7. Juli
09.11.2014 13:30 Mladi borac 1 : 0 Jedinstvo (K)
09.11.2014 13:30 Šumadija 5 : 4 Vodice
09.11.2014 13:30 SASK 0 : 1 Proleter
09.11.2014 13:30 Železničar (K) 3 : 1 Budućnost (MK)
09.11.2014 13:30 Budućnost (R) 1 : 0 Sloga (M)
09.11.2014 13:30 Osipaonica 3 : 1 Pobeda
09.11.2014 13:30 Sloga (DV) 0 : 1 Kušiljevo
09.11.2014 13:30 Budućnost 2 : 1 Mladost (J)
09.11.2014 13:30 Mladost (K) 5 : 1 BSK
09.11.2014 13:30 Sloga (V) 0 : 2 Morava 1918
09.11.2014 13:30 Bratstvo 3 : 4 OFK Tekstilac
09.11.2014 13:30 Mladi radnik 1 : 2 Morava
09.11.2014 13:30 OFK Bratstvo 2 : 1 Napredak (D)
09.11.2014 13:30 Mladost (D) 0 : 3 Napredak (Z)
09.11.2014 11:00 Svetlost 11 : 1 Pobeda
09.11.2014 13:30 Borac 2 : 0 Dunđerski
09.11.2014 13:30 Dobrič 0 : 0 Nikodije Stojanović Tatko
09.11.2014 13:30 Omladinac 0 : 6 Topličanin
09.11.2014 13:30 Kosovac 2 : 1 Polet
09.11.2014 13:30 Jastrebac 4 : 1 Mladost 1982
09.11.2014 13:30 Real 3 : 1 Trbunje
09.11.2014 13:30 Gradina 1 : 0 Mačkovac
09.11.2014 13:30 Vinogradar 6 : 1 Jedinstvo 1936
09.11.2014 13:30 Šanac 6 : 0 Blagotin
09.11.2014 13:30 Čitluk 3 : 4 Bošnjane
09.11.2014 13:30 Sloga (Ć) 2 : 0 Omladinac
09.11.2014 13:30 Sloga (D) 4 : 1 Trudbenik
09.11.2014 13:30 Naupare 1 : 0 Mladi radnik
09.11.2014 13:30 Jastrebac 1 : 2 Gornji Stepoš
09.11.2014 13:30 Mladost 3 : 2 13. April
09.11.2014 13:30 Mladost 2 : 3 Maglić
09.11.2014 13:30 Krila Krajine 1 : 1 Hajduk
09.11.2014 13:30 Titel 2 : 2 Proleter
09.11.2014 13:30 Kulpin 3 : 4 Mladost Radost
09.11.2014 13:00 Susek 2 : 0 Tatra
09.11.2014 13:00 OFK Sirig 2 : 4 OFK Slavija
09.11.2014 13:00 Vinogradar 2 : 5 Petrovaradin
09.11.2014 PSK Putinci 3 : 0 Radnički
09.11.2014 Hrtkovci 0 : 2 Sloven
09.11.2014 Hajduk 1932 1 : 8 Budućnost
09.11.2014 Jadran 0 : 0 Hajduk (D)
09.11.2014 Napredak 0 : 3 Partizan
09.11.2014 Sremac Graničar 1924 1 : 0 Donji Petrovci
09.11.2014 13:00 Bačka 5 : 0 Čoka
09.11.2014 13:00 Bajša 5 : 2 Olimpija
09.11.2014 13:00 Vinogradar 0 : 1 Krivaja
09.11.2014 13:00 Proleter 3 : 0 Panonija IM Topola
09.11.2014 13:00 Eđšeg 1 : 6 Obilić
09.11.2014 13:30 Graničar (R) 1 : 1 Terekveš
09.11.2014 13:30 Omladinac (B) 3 : 1 Dunav
09.11.2014 13:30 Rusin 1 : 0 Mladost
09.11.2014 13:30 Kula 2 : 2 Hajduk
09.11.2014 13:30 Graničar (G) 3 : 5 Lipar
09.11.2014 13:30 Omladinac (D) 1 : 2 BSK
09.11.2014 13:30 Mladost (O) 7 : 1 Jugoslavija
09.11.2014 13:30 Radnički (B) 0 : 2 Budućnost (A)
09.11.2014 13:30 Hajdučica 1 : 3 Slavija
09.11.2014 13:30 Crvena zvezda 2 : 0 Mladost (V)
09.11.2014 13:30 Partizan (G) 1 : 1 Omladinac (D)
09.11.2014 13:30 Jedinstvo Stević 2 : 3 Polet
09.11.2014 13:30 Vulturul 1 : 0 Sloga (BNS)
09.11.2014 13:30 Vojvodina 2 : 2 BAK
09.11.2014 13:00 Crvena zvezda 4 : 1 Mladost
09.11.2014 13:00 Vojvodina (NM) 6 : 4 Omladinac
09.11.2014 13:00 Vojvodina 1928 0 : 0 ŽAK
09.11.2014 13:00 Radnički 1911 4 : 0 Borac
09.11.2014 13:00 Vojvodina (B) 1 : 2 Bilećanin
09.11.2014 13:30 Dunav-Sv.Stefan 3 : 2 Milutinac
09.11.2014 13:30 Sindjelić 2012(U) 1 : 0 Policajac
09.11.2014 13:30 Borac (O) 3 : 0 Poštar Zvezdara
09.11.2014 13:30 Resnik 1 : 2 Brodarac
09.11.2014 13:30 BSK 1925 2 : 1 Zmaj 1953
09.11.2014 13:30 Veliki Borak 2 : 0 Mladost (B)
09.11.2014 10:00 Borac (L) 0 : 3 Napredak (M)
09.11.2014 13:30 Strelac 2 : 1 Šumadija (Š)
09.11.2014 13:30 Budućnost (Z) 0 : 3 Prva Iskra
09.11.2014 13:30 Vranić 6 : 1 Rušanj
09.11.2014 13:30 Pudarci 1 : 0 Vlaška
09.11.2014 13:30 Velika Krsna 2 : 1 OFK Leštane
09.11.2014 10:00 Torlak 4 : 0 Kovačevac
09.11.2014 10:00 Selo Mladenovac 4 : 0 Kosmaj
09.11.2014 13:30 Heroj 1925 0 : 3 Vinča
09.11.2014 14:00 Borac (T) 1 : 2 Rasovača
09.11.2014 14:00 Morava 0 : 4 Zaplanjac
09.11.2014 14:00 Naša krila 1936 2 : 3 Palilula
09.11.2014 14:00 Rutevac 2 : 1 Radnički 1947 (Č)
09.11.2014 14:00 Radnički 1924 (K) 5 : 0 Knežica
09.11.2014 14:00 Mladi radnik 1 : 1 Naisus
09.11.2014 13:30 Železničar 1 : 0 Čekmin
09.11.2014 13:30 Jedinstvo (GS) 2 : 2 Plantaža
09.11.2014 13:30 Progres 4 : 1 Vučje
09.11.2014 13:30 Mladi borac 2 : 1 Šumadija
09.11.2014 13:30 Umac 3 : 1 OFK Brza
09.11.2014 13:30 Mladost 2 : 2 Sloga
09.11.2014 13:30 Jedinstvo (G) 2 : 0 Radnički
09.11.2014 13:30 Gnjilan 2 : 1 Padež
09.11.2014 13:30 Željuša 1 : 2 Mladost
09.11.2014 13:30 Napredak 1 : 6 Zadrugar
09.11.2014 13:30 Borac 0 : 3 Jedinstvo
09.11.2014 11:00 Ključ 6 : 0 Branik
09.11.2014 14:00 Blizna 1 : 1 Krivelj
09.11.2014 14:00 Deli Jovan 1 : 1 Šarbanovac
09.11.2014 14:00 Slatina (B) 5 : 2 Rudna Glava
09.11.2014 11:00 Sloga 1 : 0 Majdanpek
09.11.2014 13:30 Proleter (M) 1 : 1 Budućnost (P)
09.11.2014 13:30 Budućnost (PK) 4 : 2 Mladost
09.11.2014 13:30 Palilulac 1 : 1 Radnički 1936
09.11.2014 13:30 Proleter (DV) 1 : 3 Rudar
09.11.2014 13:30 OFK Brzi Brod 3 : 1 Vrtište
09.11.2014 13:30 Morava 3 : 1 Jedinstvo
09.11.2014 14:00 Mladost 0 : 7 Radnički
09.11.2014 14:00 Borac 0 : 2 OFK 019 Zaječar
09.11.2014 14:00 Trebič 2 : 0 OFK Knjaz
09.11.2014 14:00 Omladinac 2 : 3 Osnić
09.11.2014 14:00 Svrljiška topla 2 : 2 ŠSK
09.11.2014 13:30 Mladost (B) 4 : 2 Pavlovac
09.11.2014 13:30 Trešnjevka 0 : 1 Ternoci
09.11.2014 13:30 Mladost (S) 1 : 3 Vihor
09.11.2014 13:30 Ugljare 1 : 2 Čaglavica
09.11.2014 13:30 Brezovica 2 : 0 Sitnica
09.11.2014 14:00 Rudar 3 : 0 Morava
09.11.2014 14:00 Oskar 1 : 2 Mineralac
09.11.2014 14:00 Kusce 0 : 2 Sloga
09.11.2014 14:00 Kriva Reka 2 : 1 Glama
09.11.2014 13:30 Dunav 2 : 1 Vojvodina (CC)
09.11.2014 13:30 Jedinstvo (V) 2 : 0 Dobrica
09.11.2014 13:30 Potporanj 4 : 1 Borac (VG)
09.11.2014 13:30 Vladimirovac 6 : 1 Borac (VS)
09.11.2014 13:30 Ševac 3 : 1 Partizan (K)
09.11.2014 13:30 Vojvodina (S) 6 : 1 Karaš (J)
09.11.2014 13:30 Glogonj 0 : 2 Spartak 1911
09.11.2014 13:30 Polet 0 : 1 Omladinac (O)
09.11.2014 13:30 Pobeda 2 : 6 Tempo
09.11.2014 13:30 Napredak 3 : 1 Morava
09.11.2014 13:30 Vinorača 4 : 1 Ursule
09.11.2014 13:30 Crni Vrh 1 : 1 Juhor
09.11.2014 13:30 Mladost 2 : 0 Vinogradar
09.11.2014 13:30 Kupinovac 4 : 0 Blagotin
09.11.2014 13:30 Javor 2 : 1 Napredak (St)
09.11.2014 13:30 OFK Batinac 3 : 1 Radnički
09.11.2014 13:30 Moravac 3 : 0 Hajduk
09.11.2014 13:30 Istok 63 1 : 1 Rudar (P)
09.11.2014 13:30 Resavac 4 : 3 Rudar (S)
09.11.2014 13:30 Mladost (S) 2 : 1 Šumadija
09.11.2014 Sloga 1 : 2 Napredak
09.11.2014 OFK Brestač 0 : 1 Graničar (K)
09.11.2014 Noćaj 4 : 1 Borac (K)
09.11.2014 10:00 Fruška Gora 1 : 7 Podrinje
09.11.2014 ČSK 1939 3 : 2 Graničar (G)
09.11.2014 Fruškogorac 1 : 2 Obilić 1993
09.11.2014 Jedinstvo (P) 1 : 2 Jedinstvo (M)
09.11.2014 Borac (M) 0 : 0 Železničar
09.11.2014 13:30 Aleksa Šantić 1 : 1 Dinamo
09.11.2014 13:30 Rastina 1918 2 : 6 Radnički 1918
09.11.2014 13:30 Partizan 2 : 3 OFK Metalac
09.11.2014 13:30 OFK Šikara 7 : 0 Jedinstvo 1947
09.11.2014 13:30 Naftagas 2 : 1 Omladinac
09.11.2014 13:30 Potisje 0 : 1 ASK
09.11.2014 13:30 Rusanda 1 : 1 Proleter 2006
09.11.2014 13:30 OFK Gradnulica 0 : 1 Borac
09.11.2014 13:30 ŽFK Banat Bagljaš 0 : 0 Lehel
09.11.2014 13:30 OFK Klek 0 : 2 Banat
09.11.2014 14:00 Real 2 : 0 Zvezda
09.11.2014 14:00 Magnohrom 4 : 0 Vrnjci
09.11.2014 14:00 Morava (M) 2 : 2 Proleter
09.11.2014 14:00 Budućnost 1 : 2 Napredak
09.11.2014 14:00 Stubal 3 : 0 Partizan
09.11.2014 14:00 Morava (S) 5 : 0 Čibukovac
09.11.2014 Polet 1 : 0 Sušica 2012
09.11.2014 Moravac 0 : 4 Omladinac
09.11.2014 OFK Morava 3 : 2 Kumarevo 65
09.11.2014 Gradac 2 : 1 Morava (G)
09.11.2014 Navalin 0 : 3 Lemind 1953
09.11.2014 Mladost (B) 1 : 2 Marjan MB
09.11.2014 13:00 Duško 3 : 0 Budućnost
09.11.2014 13:00 Partizan 4 : 0 Majur
09.11.2014 13:00 Mladi Borac 3 : 1 Budućnost
09.11.2014 13:00 Gorki 3 : 5 Proleter
09.11.2014 13:00 Drina 2 : 1 Radnik
09.11.2014 13:00 Sloga 0 : 2 Milicionar
09.11.2014 11:00 Studenac 4 : 2 Mladost (DB)
09.11.2014 13:00 Velika Reka 4 : 2 Jedinstvo
09.11.2014 13:00 Stolice 6 : 1 Mladost (B)
09.11.2014 13:00 Sloga (LŠ) 1 : 4 Sloga (S)
09.11.2014 13:00 Čobanče 1 : 3 Cerova
09.11.2014 13:00 7. Juli 1 : 4 Milan Orlić
09.11.2014 13:30 Rubin (Z) 1 : 0 Ribnik
09.11.2014 13:30 Beli Orlovi 3 : 0 Donji Kopaonik
09.11.2014 13:30 Sloga 1 : 1 14. Oktobar
09.11.2014 13:30 Stari Trstenik 3 : 0 Župski biseri
09.11.2014 13:30 Rubin (DS) 1 : 0 Mladost (DK)
09.11.2014 13:30 Čenej 1 : 1 RFK NS 1921
09.11.2014 13:30 Sremac Beomal 2 : 0 Fruškogorac
09.11.2014 11:00 Polet (R) 0 : 2 OFK Draževac
09.11.2014 11:00 Kraljevo 4 : 2 Tempo
09.11.2014 13:30 Pobeda 1976 1 : 1 Jedinstvo GVD
09.11.2014 13:30 Ratar 5 : 0 Vukašinovac
09.11.2014 11:00 Polet (V) 3 : 0 OFK Rutevac 1908
09.11.2014 13:30 Gradac 2 : 1 Jadar 2013
09.11.2014 13:30 Kolubara 2 3 : 2 Beloševac
09.11.2014 13:30 Liplje 4 : 0 Borac
09.11.2014 13:30 Ribnikar 3 : 0 Komanice
09.11.2014 13:30 Rajac 1 : 1 Milenko Pavlović
09.11.2014 13:30 Iskra 0 : 0 Polet
09.11.2014 13:30 Misača 2 : 1 Žabare
09.11.2014 13:30 B 2000 2 : 2 Mladi rudar
09.11.2014 13:30 Kopljari 5 : 0 Sloga
09.11.2014 13:30 Proleter 2 : 4 Trnava
09.11.2014 13:30 Maskar 5 : 0 Plaskovac
09.11.2014 13:30 Jasenica 2 : 3 Ranilović
09.11.2014 13:30 Omladinac (Š) 5 : 0 Dragoš
09.11.2014 13:30 BSK 1924 5 : 0 Omladinac (S)
09.11.2014 13:30 Borac 5 : 0 Mladost
09.11.2014 13:30 Rudar 0 : 3 Budućnost
09.11.2014 13:30 Napredak 1927 4 : 1 Radnički
09.11.2014 13:30 Napredak (B) 2 : 2 Dizel
09.11.2014 13:30 OFK Braničevo 8 : 1 Dunavac
09.11.2014 13:30 Sloga (Ć) 3 : 3 Kurjače
09.11.2014 13:30 Jedinstvo (D) 1 : 1 Vihor
09.11.2014 13:30 Borac (K) 4 : 2 Napredak 1934
09.11.2014 13:00 Čačak 94 1 : 1 Zadrugar
09.11.2014 13:00 Budućnost 3 : 1 Rakova
09.11.2014 13:00 Morava (K) 2 : 1 Planinac
09.11.2014 13:00 Premeća 1 : 2 BIP
09.11.2014 13:00 Strelac 0 : 3 Vujan
09.11.2014 13:00 Lugovi 0 : 4 Kej
09.11.2014 13:00 Šampion 2 : 1 Tisa B
09.11.2014 13:30 Vojvode 2 : 5 Tolić
09.11.2014 13:30 Proleter 4 : 3 Paštrić
09.11.2014 13:30 Toplica 3 : 1 Jedinstvo
09.11.2014 13:30 Popadić 4 : 2 Stari drugari
09.11.2014 13:30 Orao 1 : 4 Gornji Mušić
09.11.2014 13:00 Kutlovo 3 : 3 OFK Bagremar
09.11.2014 13:00 21. oktobar 1 : 0 Seljak
09.11.2014 13:00 Šumarice 2008 2 : 1 Košutnjak
09.11.2014 13:00 Hajduk 5 : 2 Mladost Teferič
09.11.2014 13:00 Kremenac 0 : 1 Srbija
09.11.2014 13:00 Botunje 1 : 0 Zastava
09.11.2014 13:00 Azbest 3 : 0 Šumadija 1934
09.11.2014 13:00 Žeželj 1 : 3 Sloga
09.11.2014 13:30 Sloga 1948 (M) 0 : 0 Mladost 1954 (DM)
09.11.2014 13:30 Vulkan 1963 5 : 0 Supovac
09.11.2014 13:30 Mramor 1927 5 : 1 Stevan Nešticki
09.11.2014 13:30 Čegar 1946 (DM) 1 : 1 Čegar 2013 (K)
09.11.2014 13:30 Mladost (DK) 1 : 2 Delijski Vis
09.11.2014 12:30 Busije 3 : 1 Šećeranac Ada
09.11.2014 13:30 Obilić 1 : 1 Institut
09.11.2014 13:30 BUSK 0 : 0 Borac (P)
09.11.2014 13:30 Posavac 1 : 1 Šumadinac (B)
09.11.2014 13:30 OFK Petrovčić 0 : 1 Studenski Grad
09.11.2014 11:00 Sloga 0 : 2 Mladost
09.11.2014 14:00 Glumač 4 : 2 Sečica
09.11.2014 14:00 Savinac 1933 9 : 0 Dobrinjac
09.11.2014 14:00 Plavi Tok 3 : 0 Gorobilje
09.11.2014 14:00 Bakionica 3 : 1 Blagaja
09.11.2014 14:00 Lazarica 7 : 1 Pobeda
09.11.2014 12:00 Avijatičar 5 : 1 Borac
09.11.2014 14:00 Trešnjica 2 : 1 Ježevica
09.11.2014 13:30 Samarinovac 1 : 5 OFK Tamnič
09.11.2014 13:30 BSK 1934 4 : 1 OFK Sikole
09.11.2014 13:30 Ratar 2 : 1 Smedovac
09.11.2014 13:30 Čubra 6 : 1 Graničar
09.11.2014 13:30 Kovilovo 5 : 0 Srbovo
09.11.2014 11:00 Miloševo 2 : 2 Urovica
09.11.2014 11:00 Malajnica 1 : 1 Polet
09.11.2014 13:30 Sloga 0 : 4 Zvezda
09.11.2014 13:00 Žednik 6 : 1 Dušan Silni
09.11.2014 13:00 Elektrovojvodina 1 : 3 Solid
09.11.2014 13:00 Udarnik 4 : 0 Bikovo
09.11.2014 13:00 Čantavir 5 : 0 Bratstvo
09.11.2014 13:00 Hajduk 1 : 1 Lokomotiva
09.11.2014 13:30 Velika reka 3 : 0 Kladušnica
09.11.2014 13:30 Egeta 3 : 3 Lokomotiva
09.11.2014 13:30 Lovćen 3 : 0 Pontes
09.11.2014 13:30 Rtkovo 1 : 1 Koča Andjelković
09.11.2014 13:30 Mala Vrbica 10 : 0 Velika Vrbica
09.11.2014 13:30 Napredak 2 : 1 Omladinac
09.11.2014 13:30 Proleter 0 : 2 Gunjevac
09.11.2014 13:30 Polet 2 : 1 OFK Stublenica
09.11.2014 13:30 Dimitrije Tucović 2 : 1 Omladinac
09.11.2014 13:30 Tvrdojevac 6 : 0 Stepanje
09.11.2014 13:30 Grlište 3 : 0 Graničar
09.11.2014 13:30 Timok 5 : 0 Nacional
09.11.2014 13:30 Polet 1959 2 : 2 Šljivar
09.11.2014 13:30 Lovac 0 : 1 Kosovo
09.11.2014 13:30 Udarnik 8 : 0 Bašin
09.11.2014 13:30 Sloga 4 : 0 Karađorđe
09.11.2014 13:30 Kotlenik 0 : 4 Marjan
09.11.2014 13:30 Kusovac 3 : 1 Beli Orlovi
09.11.2014 13:30 Bare 0 : 1 Grivac
09.11.2014 13:30 Mladost MG 2 : 1 Lokomotiva
09.11.2014 13:30 Mladost (R) 3 : 1 Pobeda
09.11.2014 13:30 BSK 4 : 1 Crvena zvezda
09.11.2014 13:00 Borac 1932 5 : 0 Jezava
09.11.2014 13:00 Petrijevac 0 : 2 Crvena zvezda
09.11.2014 14:00 Hajduk 0 : 3 Bukovik
09.11.2014 14:00 Sloboda 2013 2 : 0 Omladinac
09.11.2014 14:00 Sloga 3 : 0 Mladost
09.11.2014 13:00 Mrovska 2 : 0 Galeb
09.11.2014 13:00 Radnički (K) 0 : 1 Sloga (K)
09.11.2014 13:00 Mladost (Z) 2 : 1 Dobrava
09.11.2014 13:00 Vlašić 1 : 1 Volujac
09.11.2014 13:00 Karađorđe 3 : 0 Sloga Trgošped
09.11.2014 13:00 Jevremovac 0 : 0 Pričinović
09.11.2014 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Tisa
09.11.2014 13:00 Hajduk 1 : 4 Jadran
09.11.2014 13:00 Tromedja 1 : 2 Graničar
09.11.2014 13:30 Tamiš 3 : 0 OFK Stajićevo
09.11.2014 13:30 Sloga (D) 3 : 2 Metalac
09.11.2014 13:30 Napredak (P) 5 : 2 Dunavac
09.11.2014 13:30 Proleter 3 : 0 Stig 1955
09.11.2014 13:30 Napredak 1947 0 : 2 Pobeda
09.11.2014 13:30 Zemljoradnik 2 : 0 Ljubičevo
09.11.2014 13:30 Sopot 3 : 3 Sloga (L)
09.11.2014 13:00 Petrovac 74 1 : 1 Polet
09.11.2014 13:00 Torpedo 5 : 2 Žika 2013
09.11.2014 13:00 Verko 0 : 2 Sloga 1949
09.11.2014 11:00 Mladost (B) 3 : 0 Hajduk
09.11.2014 13:00 Polet 6 : 2 Lazarevac
09.11.2014 13:00 BSK 3 : 2 OFK Radnički
09.11.2014 13:00 Sloboda 1 : 1 Bistrica
09.11.2014 11:00 Vreoci 3 : 2 OFK Burovo
09.11.2014 13:00 Mladi borac 5 : 1 Šumadija
09.11.2014 13:30 Omladinac 6 : 2 Železničar
09.11.2014 13:30 Jedinstvo 0 : 2 Omladinski
09.11.2014 13:30 Mladost 1 : 0 Heroj
09.11.2014 13:30 Buljane 1 : 1 ISK Izvor
09.11.2014 13:30 Vlasina 2014 1 : 3 Napredak
09.11.2014 13:30 Sremski vitezovi 0 : 3 Car Uroš
09.11.2014 13:30 Vojvodina 2 : 1 Mladost (P)
09.11.2014 13:30 Borac 1 : 1 Sloga
09.11.2014 13:30 OFK Kraljevci 1 : 1 Planinac
09.11.2014 13:30 Sremac 3 : 0 Jedinstvo
09.11.2014 13:30 Mladost (B) 3 : 0 27. Oktobar
09.11.2014 13:30 Fruškogorac 0 : 1 Polet
09.11.2014 13:30 Real 3 : 0 Turekovac
09.11.2014 13:30 Rudar 1973 3 : 1 Atletiko
09.11.2014 13:30 Fruškogorac 3 : 2 Polet
09.11.2014 13:30 Sloga 3 : 0 Dunav
09.11.2014 13:30 Krušedol 2 : 0 Borac (J)
09.11.2014 13:30 Borac (VR) 2 : 3 Planinac
09.11.2014 13:30 Sloga (Z) 1 : 0 Grgurevci
09.11.2014 13:30 Borac (R) 1 : 2 BSK
09.11.2014 13:30 Sloboda 3 : 1 Srem
09.11.2014 13:30 Napredak 1 : 2 Sloga (Č)
09.11.2014 13:30 Mitros 3 : 0 OFK Bosut
09.11.2014 14:00 Bratstvo 1 : 9 OFK Bačinci
09.11.2014 14:00 Graničar 4 : 0 Borac
09.11.2014 14:00 OFK Bikić 7 : 0 OFK Bingula
09.11.2014 14:00 Omladinac (M) 2 : 0 Sremac
09.11.2014 14:00 Jedinstvo 4 : 6 Napredak
09.11.2014 14:00 Omladinac (B) 2 : 1 Hajduk
09.11.2014 14:00 Sinđelić 6 : 0 Jednota
09.11.2014 13:30 Mladost (VK) 2 : 3 Paune
09.11.2014 13:30 Lukavac 5 : 1 Zadrugar
09.11.2014 13:30 Dupljaj 2 : 3 Mali korak
09.11.2014 13:30 Mladi radnik 1 : 2 OFK Povlen
09.11.2014 11:00 Bujačić 3 : 1 Žabari
09.11.2014 13:30 Radnik 1 : 2 Sloga 1952
09.11.2014 13:30 Beljina 4 : 0 OFK Meljak
09.11.2014 13:30 OFK Borac 3 : 3 Lisović
09.11.2014 13:30 Osaonica 3 : 1 Kolonija
09.11.2014 13:30 OFK Borac 1 : 0 Partizan (M)
09.11.2014 13:30 Morava (R) 2 : 2 Sloboda
09.11.2014 13:30 Šantarovac 3 : 0 Omladinac
09.11.2014 13:30 Zvezda 2 : 1 Jedinstvo
09.11.2014 13:30 Rvati 1 : 2 Vukićevica
09.11.2014 13:30 Posavina 0 : 3 Polet
09.11.2014 13:30 Duboko 0 : 0 Belo Polje
09.11.2014 13:30 Borac 1 : 0 Poljane
09.11.2014 13:30 Omladinac 2 : 0 Trstenica
09.11.2014 13:30 Krtinska 0 : 0 OFK Urovci
09.11.2014 10:00 Vrbica 1 : 1 Venčani
09.11.2014 10:00 Trešnjevica 0 : 1 Tulež
09.11.2014 13:30 Sloboda 1948 3 : 0 Vinogradar
09.11.2014 13:30 Jugovići 0 : 3 Kamenorezac 76
09.11.2014 14:00 OFK Slatina 2 : 2 Sibnica
09.11.2014 14:00 Vojvoda 2 : 4 Ropočevo
09.11.2014 11:00 Rudar 2012 2 : 2 Drlupa
09.11.2014 14:00 Sloga 2012 1 : 3 Mladost
09.11.2014 14:00 Vis : Mladost
09.11.2014 11:00 Stojnik 1 : 1 OFK Rogača
09.11.2014 13:30 Badnjevac 2 : 1 Napredak
09.11.2014 13:30 OFK Selište 2 : 6 Mlava
09.11.2014 13:30 Graničar 2013 1 : 2 Carevac
09.11.2014 13:30 Ram 3 : 2 Kumane
09.11.2014 13:30 Pečanica 0 : 3 Desine
09.11.2014 13:30 Sloga-TOP 2 : 3 Radnički
09.11.2014 13:30 Srednjevo 1 : 3 Pek
09.11.2014 11:00 Srnje 3 : 1 Meševo
09.11.2014 11:00 Pasjak 1 : 0 Vratare
09.11.2014 13:30 Konjuh 0 : 3 Globoder
09.11.2014 13:30 Kruševica 2 : 5 Gaglovo
09.11.2014 13:30 Čarapan 1 : 2 Mladost VPD
09.11.2014 13:30 Pepeljevac 1947 4 : 6 Polet (Š)
09.11.2014 13:30 Štitari 3 : 7 Zmajevac
09.11.2014 13:30 Polet (K) 4 : 2 Trmčari
09.11.2014 13:30 Modrica 8 : 1 Grkljane
09.11.2014 13:30 Električar 1 : 1 Žika Marković Uča
09.11.2014 13:30 Mladost (R) 3 : 2 Vražogrnac
09.11.2014 13:30 Baštovan 0 : 3 Mladost (G)
09.11.2014 13:30 Garevina 11 : 1 Mladi Gorani
09.11.2014 13:30 Ivanča 0 : 1 Markovac
09.11.2014 13:30 Napredak (D) 2 : 2 Omladinac
09.11.2014 13:30 Sloga 6 : 0 Napredak (M)
09.11.2014 13:30 Borac 3 : 0 Šepšin
09.11.2014 13:30 OFK Student 1 : 4 OFK Mladenovac
09.11.2014 13:00 Rudar 1 : 0 Budućnost
09.11.2014 13:30 Kom 2 : 0 Ibar
09.11.2014 13:30 Arsenal 2 : 5 Dečić
09.11.2014 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Jezero
09.11.2014 13:30 Iskra 3 : 0 Zabjelo
09.11.2014 13:30 Bratstvo 0 : 2 Cetinje
09.11.2014 13:30 Radnički 2 : 2 Igalo
09.11.2014 13:30 Olimpic 0 : 1 Zrinjski
09.11.2014 14:00 Velež 1 : 0 Zvijezda Brgule
09.11.2014 14:00 Mladost (BS) 0 : 1 Famos
09.11.2014 14:00 Sloga Junajted 3 : 2 Proleter
09.11.2014 14:00 Jedinstvo 2 : 2 Gorica
09.11.2014 14:00 Radnički 1 : 5 Ilićka 01
09.11.2014 14:00 Mineral 2 : 1 Liješće
09.11.2014 14:00 Gomionica 1 : 2 Sloga (S)
09.11.2014 14:00 Budućnost 0 : 1 Lijevče
09.11.2014 14:00 Ravan 0 : 2 Mladost (KV)
09.11.2014 14:00 Mladost (S) 1 : 0 Dubrave
09.11.2014 14:00 Sloga (T) 4 : 1 Brdo
09.11.2014 14:00 Lauš 1 : 0 FSA
09.11.2014 14:00 Vranjak 0 : 2 Hajduk
09.11.2014 14:00 Rudanka 2 : 2 Polet 1926
09.11.2014 14:00 Pridjel 3 : 0 Crvena zvijezda (G)
09.11.2014 14:00 Budućnost 2 : 0 Trebava
09.11.2014 14:00 Posavina 2 : 1 Naša krila
09.11.2014 14:00 Ozren 3 : 2 Skugrić
09.11.2014 14:00 Šekovići 2 : 1 Bratstvo
09.11.2014 14:00 Zadrugar 1 : 4 Lokanj
09.11.2014 14:00 Guber 0 : 0 Podrinje
09.11.2014 14:00 Jardan 3 : 1 Majevica
09.11.2014 14:00 Trnovica 0 : 3 Srpska Varoš
09.11.2014 14:00 Proleter-RJ 3 : 0 Birač
09.11.2014 14:00 Čelinac 2 : 0 Polet Krajišnik
09.11.2014 14:00 Krajina 4 : 1 Gorica
09.11.2014 14:00 Šnjegotina 6 : 0 Rekreativo
09.11.2014 14:00 Sloga (DP) 7 : 1 Kladari Gornji
09.11.2014 14:00 Sloga (J) 2 : 1 Ukrina
09.11.2014 14:00 Borac 5 : 0 Bratstvo
09.11.2014 14:00 Crkvina 5 : 0 Zvijezda
09.11.2014 14:00 Sloboda 6 : 2 Mladost (T)
09.11.2014 14:00 Mladost (D) 0 : 2 Pelagićevo
09.11.2014 14:00 Zadrugar 1 : 1 Rudar
09.11.2014 14:00 Mladost (G) 5 : 1 Sloboda
09.11.2014 14:00 Sloga DIPO 3 : 4 Ratar
09.11.2014 14:00 Mladi Krajišnik 3 : 2 Milan
09.11.2014 14:00 Biseri 1 : 1 Torpedo
09.11.2014 14:00 Kozara 2 : 0 Borac (Š)
09.11.2014 14:00 Mladost (B) 1 : 1 Tamaris
09.11.2014 14:00 Borac (M) 9 : 0 Jablanica
09.11.2014 13:00 Budućnost (P) 0 : 1 Milići
09.11.2014 13:00 Srpski Soko 3 : 0 Budućnost (S)
09.11.2014 14:00 Jedinstvo 5 : 1 BUK
09.11.2014 14:00 Semberija 3 : 1 Magnojević 01
09.11.2014 14:00 BSK Ledinci 2 : 1 Balatun
09.11.2014 14:00 Drina Amajlije 0 : 3 Novo Doba
09.11.2014 14:00 Sloboda 3 : 1 Priboj
09.11.2014 14:00 Partizan 5 : 1 Međaši
09.11.2014 14:30 Zvijezda 4 : 0 Borac 1975
09.11.2014 14:30 Zborište 3 : 1 BSK
09.11.2014 14:30 Vučijak 0 : 3 Polet
09.11.2014 14:30 27. Juli 3 : 2 Hajduk
09.11.2014 14:30 Borac (K) 2 : 1 Borac (L)
09.11.2014 14:30 Željezničar 6 : 1 4. Juli
09.11.2014 14:00 Omladinac 3 : 1 13 Skojevki
09.11.2014 14:00 Stevan Dukić 2 : 1 Kalemi
09.11.2014 14:00 Borac 0 : 1 Obradovac
09.11.2014 14:00 Laminci 1 : 1 Bratstvo (K)
09.11.2014 14:00 Polet 1 : 2 Romanovci
09.11.2014 14:00 Novi Napredak 0 : 0 Bratstvo (O)
09.11.2014 15:00 Crvena zvijezda 4 : 1 Omladinac
09.11.2014 15:00 Gredice 1 : 0 Mladost (S)
09.11.2014 15:00 Brezik 5 : 1 Mladost (T)
09.11.2014 15:00 Sava 04 3 : 1 Mladost 2003
09.11.2014 15:00 Mladost (L) 2 : 1 Sveti Jovan
09.11.2014 15:00 Grčica 3 : 0 Krbeti
09.11.2014 15:00 Jugović 0 : 0 Obilić
09.11.2014 13:30 Radnik Etno Selo 0 : 2 Mladost
09.11.2014 14:00 Modriča 0 : 2 Banjaluka
09.11.2014 13:30 Željezničar 2011 0 : 5 SFK 2000
09.11.2014 11:00 OFK Beograd 3 : 1 Jagodina
09.11.2014 11:00 Napredak 5 : 2 Radnički (N)
09.11.2014 11:00 Rad 3 : 0 Borac
09.11.2014 11:00 Novi Pazar 3 : 1 Čukarički
09.11.2014 10:00 BSK Borča 0 : 0 Partizan
09.11.2014 11:00 Metalac 0 : 2 Crvena zvezda
09.11.2014 Radnik 5 : 2 Timočanin (K)
09.11.2014 13:30 Mladost 2 : 1 Sumadija
09.11.2014 13:30 FAP 1 : 3 Sloga
09.11.2014 13:30 Metalac 1 : 0 Sloboda
09.11.2014 14:00 Sloboda 2 : 0 Metalac
09.11.2014 10:00 Radnički (NB) 3 : 1 Bežanija
09.11.2014 12:30 Lokomotiva 4 : 0 Radnički (O)
09.11.2014 17:15 Brodarac 2 2 : 0 Sinđelić
09.11.2014 13:30 Rudar 5 : 2 GFK Jasenica 1911
09.11.2014 12:00 Sloboda 3 : 0 Sloga
09.11.2014 12:00 Podunavac 1 : 6 Budućnost
09.11.2014 12:00 SASK 2 : 5 7. Juli
09.11.2014 12:00 Osipaonica 3 : 2 Borac
09.11.2014 12:00 Vodice 7 : 0 Jedinstvo
09.11.2014 12:00 Sloga 0 : 1 Železničar
09.11.2014 12:00 Glavaš 3 : 0 Šumadija
09.11.2014 Slavija 0 : 4 Vrbovac
09.11.2014 14:30 Drina 1 : 2 Slavija
09.11.2014 14:00 Olimpic 5 : 0 Radnik
09.11.2014 14:00 Čelik 0 : 2 Željezničar
09.11.2014 13:00 Travnik 2 : 1 Vitez
09.11.2014 14:00 Sarajevo 3 : 1 Sloboda
09.11.2014 13:00 Mladost 0 : 6 Zvijezda Gradačac
09.11.2014 14:00 Velež 2 : 1 Borac
09.11.2014 13:30 Grbalj 3 : 1 Cetinje
09.11.2014 13:30 Zeta 3 : 0 Kom
09.11.2014 13:30 Mornar 5 : 0 Dečić
09.11.2014 13:30 Budućnost 5 : 0 Mladost
09.11.2014 14:00 OFK Beograd 3 : 0 Jagodina
09.11.2014 13:30 Napredak 7 : 3 Radnički (N)
09.11.2014 13:30 Rad 2 : 0 Borac
09.11.2014 12:00 Teleoptik 3 : 1 Čukarički
09.11.2014 10:00 Zemun 0 : 0 Partizan
09.11.2014 10:00 Mladost (V) 0 : 3 Dinamo
09.11.2014 11:00 Radnički (K) 2 : 4 Dinamo
09.11.2014 11:00 Fenerbahče 6 : 0 Jošanica ND
09.11.2014 Tutin 0 : 3 Nacional AG
09.11.2014 12:00 Radnički 0 : 3 Loznica
09.11.2014 12:00 Jedinstvo 1 : 1 Šabac
09.11.2014 12:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 3 Savacium
09.11.2014 Zvižd 1 : 3 VGSK
09.11.2014 Borac 5 : 0 Basarac
09.11.2014 12:30 Drina 3 : 2 Slavija
09.11.2014 12:00 Olimpic 3 : 0 Radnik
09.11.2014 12:00 Čelik 2 : 1 Željezničar
09.11.2014 11:00 Travnik 1 : 2 Vitez
09.11.2014 12:00 Sarajevo 3 : 0 Sloboda
09.11.2014 11:00 Mladost 1 : 3 Zvijezda Gradačac
09.11.2014 12:00 Velež 0 : 3 Borac
09.11.2014 09:30 Bežanija 17 : 0 Grafičar
09.11.2014 15:00 Brodarac 1947 3 : 0 Srem
09.11.2014 11:00 Real 5 : 0 Timočanin
09.11.2014 11:00 Radnički (N) 2 : 1 Timok
09.11.2014 11:00 Kruševac 1 : 2 Dinamo
09.11.2014 11:00 Sloga 1 : 3 SFS Borac
09.11.2014 11:00 Red Star 2 : 1 Kopernikus Železničar
09.11.2014 09:30 Potisje : Tisa
09.11.2014 10:00 Šampion 1 : 1 Jedinstvo (BPS)
09.11.2014 10:00 Bačka 4 : 2 AFK
09.11.2014 14:00 Vršac 2 : 1 Radnički 1927
09.11.2014 10:30 Ševac 0 : 3 Vladimirovac
09.11.2014 10:30 Budućnost (A) 0 : 3 Vulturul
09.11.2014 10:00 Polet 3 : 0 Borac (S)
09.11.2014 12:00 Stenli 5 : 3 Proleter (M)
09.11.2014 10:00 Petar Urošev 0 : 1 Mika Antić
09.11.2014 10:00 Sloboda 2 : 4 Sloga
09.11.2014 10:00 Podunavac : Budućnost
09.11.2014 10:00 SASK 2 : 1 7. Juli
09.11.2014 10:00 Osipaonica 3 : 0 Borac
09.11.2014 10:00 Vodice 3 : 2 Jedinstvo
09.11.2014 10:00 Sloga 0 : 5 Železničar
09.11.2014 10:00 Glavaš 1 : 9 Šumadija
09.11.2014 11:00 Pazar Juniors 4 : 0 Bubamara
09.11.2014 11:00 Bane 2 : 3 Apolon
09.11.2014 12:30 Mokra Gora 11 : 0 Pionir 028
09.11.2014 12:00 Pionir 028 1 : 5 Kosmet
09.11.2014 12:00 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 0 Tutin
09.11.2014 Tutin 3 : 0 OFK Nacional AG
09.11.2014 OFK Vlada Dimitrijević 0 : 0 Sport Klub 1999
09.11.2014 10:00 Jevremovac : Lipolist
09.11.2014 10:00 BMR Petlovača 8 : 0 POFK Letnjikovac
09.11.2014 10:00 RSK 3 : 6 VGSK
09.11.2014 09:00 Lepušnica 1 : 0 Balkan
09.11.2014 09:00 Hajduk 2 : 3 FSFV
09.11.2014 09:30 Vinča 4 : 0 Palilulac
09.11.2014 09:30 Trudbenik 3 : 2 Avala
09.11.2014 13:00 Takovo 1 : 8 Borac 2
09.11.2014 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 4 Sport Klub 99
09.11.2014 Sinđelić 1 : 8 Loznica 04
09.11.2014 Radnički Stobex 1 : 5 Podrinje

Košarka

09.11.2014 16:00 Szolnoki Olaj 65 : 89 Crvena zvezda Telekom
09.11.2014 17:00 Krka 70 : 80 Cibona
09.11.2014 19:00 Metalac Farmakom 81 : 68 Igokea
09.11.2014 19:30 Železničar 67 : 86 Užice
09.11.2014 15:30 Mileševac 20 : 0 Mionica
09.11.2014 16:00 Basket 64 : 63 Paraćin
09.11.2014 17:00 Kopaonik 69 : 80 Bane
09.11.2014 19:20 Borča 85 : 64 Zvezdara 2
09.11.2014 12:45 Družina Kozlovac 62 : 82 Omladinac
09.11.2014 17:00 Radnički 1950 73 : 74 Priboj
09.11.2014 15:00 Sloga (P) 73 : 55 Novi Pazar
09.11.2014 20:00 Ub 91 : 69 Polet
09.11.2014 16:00 Šabac 68 : 90 Zlatibor
09.11.2014 14:30 Vitez 59 : 84 Slodes
09.11.2014 17:00 BNS 85 : 78 Sveti Đorđe
09.11.2014 18:00 Topola 100 : 70 Ruma
09.11.2014 19:00 Odžaci 70 : 99 Vrbas
09.11.2014 17:00 Kuršumlija 66 : 73 Knjaževac
09.11.2014 19:00 Bor RTB 77 : 70 Sokobanja
09.11.2014 20:00 Vojvodina 108 : 85 Srbobran
09.11.2014 18:30 Radivoj Korać 59 : 43 Vršac Swisslion
09.11.2014 19:30 Šabac 63 : 76 Radnički
09.11.2014 17:00 Gimnazijalac Partizan 47 : 46 Student Radnički
09.11.2014 19:00 Titel 46 : 104 Topolčanka
09.11.2014 14:00 Ljubovija 66 : 68 Kraljevo
09.11.2014 18:00 Impuls 78 : 57 RMU Banovići

Odbojka

09.11.2014 19:00 Partizan 3 : 2 Vojvodina NS Seme
09.11.2014 14:00 Tempo 1 : 3 Crvena zvijezda
09.11.2014 17:00 Metalac Takovo 3 : 1 FAP Livnica
09.11.2014 13:00 Gračanica 0 : 3 Partizan
09.11.2014 12:00 Libero Ča 1 : 3 Antena
09.11.2014 16:00 Desetka 1 : 3 Jagodina
09.11.2014 17:00 Topličanin 2 : 3 Hajduk Veljko
09.11.2014 14:00 Milenijum 3 : 2 Dubočica
09.11.2014 15:30 Vojvodina 2 3 : 0 Hercegovina
09.11.2014 13:40 Roda 0 : 3 Mladenovac
09.11.2014 19:00 Šumadija 3 : 0 Loznica
09.11.2014 13:00 Novi Pazar Junior 0 : 3 Tehničar
09.11.2014 13:00 Župa 3 : 1 Kneginja Milica Trstenik
09.11.2014 17:00 Šid 3 : 2 Vojvodina 3
09.11.2014 19:00 Vest 2 : 3 Sombor
09.11.2014 12:30 Topličanin 2 3 : 0 Junior
09.11.2014 14:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Junior
09.11.2014 15:00 Timok 2 3 : 0 Caribrod
09.11.2014 14:30 Stampedo 0 : 3 Ozren
09.11.2014 13:00 Knjaževac 3 : 2 Pirot
09.11.2014 16:00 Ekonomac 0 : 3 Klek Srbijašume
09.11.2014 14:00 Mladost 1 : 3 Slavija
09.11.2014 14:00 Pliva 2 : 3 Balkana MP
09.11.2014 13:00 Smeč 1 : 3 Servitium
09.11.2014 15:30 Kotor Varoš 2 : 3 Inova
09.11.2014 10:00 Ukrina 1 : 3 Panter
09.11.2014 14:00 Libero ČA 0 : 3 Borac
09.11.2014 18:00 Desetka 0 : 3 Student
09.11.2014 17:00 Mladost 0 : 3 Vranje
09.11.2014 12:00 Milenijum 3 : 0 Kuršumlija
09.11.2014 17:00 Jedinstvo 2 0 : 3 Slavija
09.11.2014 19:00 Vrbas 3 : 1 Vršac
09.11.2014 16:00 As 3 : 0 Mladi Radnik
09.11.2014 15:30 Župa 3 : 2 Gimnazijalac 2
09.11.2014 14:00 Napredak 037 0 : 3 Kraljevo
09.11.2014 13:30 Koteks 0 : 3 Volej stars junior
09.11.2014 17:00 Leposavić 3 : 0 Zvečan
09.11.2014 16:00 Novi Pazar 3 : 0 Kosovska Mitrovica
09.11.2014 14:30 Smeč 5 0 : 3 Paraćin
09.11.2014 12:00 Tehničar 3 : 0 VGSK
09.11.2014 14:00 Proleter 3 : 0 Jedinstvo
09.11.2014 15:30 Merkur 3 : 1 Sutjeska
09.11.2014 18:00 Bečej 0 : 3 CVS
09.11.2014 15:30 Gox-IN 3 : 1 Apatin
09.11.2014 19:30 KI 0230 0 : 3 Žitište
09.11.2014 16:00 Jedinstvo 3 3 : 1 Beočin Metal
09.11.2014 18:00 Eaton Srem Tempo 3 1 : 3 Mladost
09.11.2014 Topličanin 3 : 0 BSK
09.11.2014 10:00 ŽOK 030 0 : 3 Ozren
09.11.2014 17:00 Timok 3 : 1 Đerdap
09.11.2014 11:00 Knjaževac 3 : 1 Bor II
09.11.2014 17:30 As Batajnica 3 : 1 Železnik 2012
09.11.2014 18:30 NS Volej Tim 2 0 : 3 Slavija
09.11.2014 10:30 Dunav Volej 3 : 0 SK Volej
09.11.2014 19:00 Štrand Volej 3 : 1 Fortuna
09.11.2014 10:00 Srem 022 0 : 3 Sirmium
09.11.2014 15:00 Volfland 0 : 3 Vrbas 2
09.11.2014 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Elan Volej
09.11.2014 19:00 Senta 0 : 3 Subotica

Rukomet

09.11.2014 17:00 Kolubara 24 : 39 Metaloplastika
09.11.2014 17:00 Požarevac 31 : 34 Jugović
09.11.2014 18:00 Sloga 35 : 28 Mokra Gora
09.11.2014 19:30 Topličanin 30 : 30 Dubočica 54
09.11.2014 19:00 ORK Vlasotince 17 : 21 ORK Bela Palanka
09.11.2014 19:00 Inđija 30 : 28 Metalac
09.11.2014 18:00 Hercegovina 28 : 25 Lavovi BP
09.11.2014 18:00 Nova Pazova 26 : 21 Mladost
09.11.2014 18:00 Proleter 27 : 25 ŽSK
09.11.2014 18:00 Novi Pazar 18 : 27 Šamot 65
09.11.2014 18:00 Beli andjeo 26 : 32 Priboj
09.11.2014 17:30 Srem Sm 33 : 30 Radnički (K)
09.11.2014 16:30 Hisar 24 : 27 Aleksinac
09.11.2014 17:00 Progres 19 : 36 Radan
09.11.2014 19:00 Mladost 20 : 32 Zemun 1957
09.11.2014 19:00 Mačva 28 : 23 Metaloplastika 2
09.11.2014 19:30 Paraćin 29 : 25 Radnički
09.11.2014 20:00 Rtanj 37 : 17 Brestovac
09.11.2014 15:00 Štrpce Tandems 20 : 29 Metalac
09.11.2014 18:00 Župa 54 2 34 : 30 Karađorđe
09.11.2014 18:00 Hidroelektrana 28 : 30 Užice
09.11.2014 18:00 Omladinac 27 : 16 Atenica
09.11.2014 19:00 Dolovo 31 : 30 Budućnost
09.11.2014 14:00 Glogonj 12 : 45 Unirea
09.11.2014 17:00 Mladost (O) 24 : 10 Gaj
09.11.2014 19:00 Spartak 34 : 34 Omladinac (D)
09.11.2014 14:30 Radnički 26 : 30 Putinci
09.11.2014 19:00 Crvena Zvezda 2 45 : 21 Partizan (H)
09.11.2014 17:30 Čelik 33 : 27 Izviđač
09.11.2014 15:00 Kotor Varoš 28 : 35 Hercegovina
09.11.2014 18:00 Bijeljina 37 : 24 Golić Šarić
09.11.2014 15:30 Proleter SP 28 : 39 Jagodina
09.11.2014 19:00 Minaqua 34 : 33 Kikinda
09.11.2014 18:30 Naisa 28 : 16 Medicinar
09.11.2014 18:00 Radnički KG 28 : 18 Knjaz Miloš
09.11.2014 18:00 Mira : Vrbas
09.11.2014 16:00 Borac 25 : 26 Goražde
09.11.2014 17:00 Katarina 32 : 31 Grude
09.11.2014 16:00 Mladi Radnik 31 : 34 Radnički
09.11.2014 19:00 Požarevac 31 : 20 ORK Beograd
09.11.2014 15:30 Voždovac 1955 32 : 22 Junior 2
09.11.2014 17:00 Halas Jožef 23 : 26 Sloven
09.11.2014 18:00 Srem 26 : 30 Radnički
09.11.2014 15:00 Župa 31 : 27 Napredak 12
09.11.2014 18:00 Metalac 39 : 28 Metalac AD
09.11.2014 16:00 Crveni krst 30 : 29 Vranje
09.11.2014 17:00 Rtanj 23 : 27 Topličanin
09.11.2014 17:30 Jedinstvo 24 : 19 Jabuka 95
09.11.2014 15:00 Partizan 36 : 24 Miletić
09.11.2014 20:00 Temerin 2 24 : 29 Klenak 09
09.11.2014 15:00 Mladost 2 21 : 21 Cepelin
09.11.2014 17:00 Železničar 2 24 : 21 Odžaci

Vaterpolo

09.11.2014 20:00 Vojvodina 7 : 9 BVK Crvena zvezda

Futsal

09.11.2014 19:00 Smederevo 3 : 6 Mungosi
09.11.2014 20:30 Nova Pazova 1 : 1 Vinter sport
09.11.2014 20:00 Kalča 2 : 1 Novi Pazar
09.11.2014 19:00 Brotnjo 6 : 6 Tango
09.11.2014 18:00 Centar 15 : 2 Sokrates
09.11.2014 19:30 Zrinjski 4 : 1 Čelinac
09.11.2014 17:00 Jošavka 2 : 3 Ugljevik
09.11.2014 20:30 Ekonomac 2 3 : 1 Kragujevac 2011
09.11.2014 19:30 Deus Futsal 16 : 2 Kikinda
09.11.2014 18:00 Šampion 1 : 0 Hajduk
09.11.2014 14:30 Flash 3 : 5 Kareli
09.11.2014 19:30 Kraljevićevo 6 : 2 Kruna
09.11.2014 19:00 Rota 1 : 6 BSK

Ragbi 13

09.11.2014 14:30 Bijeli Zečevi 4 : 20 Partizan

Ragbi 15

09.11.2014 13:00 Rad Mozzart 33 : 16 Partizan
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A je tipovao utakmicu
Mr A je tipovao utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu