13.09
16:00
Radnički (P)
OFK Bor
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Radnički (P) | 3 : 1 | OFK Bor | |||||
13.09
16:00
Tabane 1970
Sinđelić
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Tabane 1970 | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
13.09
11:00
Car Konstantin
Sloga (D)
5
0
|
13.09.2015 11:00 | Car Konstantin | 5 : 0 | Sloga (D) |
13.09
16:00
Dolina
Dunav
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Dolina | 2 : 1 | Dunav | |||||
13.09
16:00
Senta
Banat
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Senta | 4 : 2 | Banat |
13.09
16:00
Turbina
IMR
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Turbina | 0 : 1 | IMR | |||||
13.09
16:00
Srem
Dorćol
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Srem | 1 : 1 | Dorćol | |||||
13.09
16:00
Radnički (O)
Radnički (NB)
1
3
|
13.09.2015 16:00 | Radnički (O) | 1 : 3 | Radnički (NB) |
13.09
16:00
Železničar
Sloga (K)
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Železničar | 0 : 0 | Sloga (K) |
13.09
16:00
Sloga (Ć)
Bošnjane
1
3
|
13.09.2015 16:00 | Sloga (Ć) | 1 : 3 | Bošnjane | |||||
13.09
16:00
Levač
Župa
4
0
|
13.09.2015 16:00 | Levač | 4 : 0 | Župa | |||||
13.09
16:00
Juhor
Morava
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Juhor | 4 : 1 | Morava | |||||
13.09
16:00
Kopaonik
FUD
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Kopaonik | 2 : 2 | FUD | |||||
13.09
16:00
Lugomir
SFS Borac
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Lugomir | 0 : 0 | SFS Borac | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo (M)
Žitorađa
1
4
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Žitorađa |
13.09
16:00
Moravica
Pukovac
2
3
|
13.09.2015 16:00 | Moravica | 2 : 3 | Pukovac | |||||
13.09
16:00
Zaplanjac
Svrljig
4
3
|
13.09.2015 16:00 | Zaplanjac | 4 : 3 | Svrljig | |||||
13.09
16:00
Rudar (P)
Rudar Alpos
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Rudar (P) | 2 : 1 | Rudar Alpos | |||||
13.09
16:00
Kablovi
Radnički (L)
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Kablovi | 3 : 1 | Radnički (L) | |||||
13.09
16:00
Bučje
Brodoremont
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Bučje | 2 : 0 | Brodoremont | |||||
13.09
16:00
Hajduk Veljko
Bukovik
1
3
|
13.09.2015 16:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Bukovik |
13.09
16:00
Vlasina
Morava
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Vlasina | 2 : 1 | Morava | |||||
13.09
16:00
Jablanica
Pusta Reka
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Jablanica | 1 : 0 | Pusta Reka | |||||
13.09
16:00
Budućnost (P)
Ropotovo
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost (P) | 4 : 2 | Ropotovo | |||||
13.09
16:00
Bobište
Nebeski Andjeli
0
3
|
13.09.2015 16:00 | Bobište | 0 : 3 | Nebeski Andjeli |
13.09
16:00
Crvena zvezda (RS)
Kozara
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Crvena zvezda (RS) | 0 : 1 | Kozara |
13.09
10:00
Subotica
Bačka (P)
4
1
|
13.09.2015 10:00 | Subotica | 4 : 1 | Bačka (P) | |||||
13.09
16:00
Tisa (A)
Mladost (T)
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Tisa (A) | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
13.09
16:00
Zadrugar
OFK Mladost APA
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Zadrugar | 3 : 1 | OFK Mladost APA | |||||
13.09
16:00
Tavankut
ŽAK
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Tavankut | 1 : 0 | ŽAK |
13.09
16:00
LSK Laćarak
Kupinovo
1
2
|
13.09.2015 16:00 | LSK Laćarak | 1 : 2 | Kupinovo | |||||
13.09
16:00
Hajduk (B)
Budućnost (SN)
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Hajduk (B) | 2 : 1 | Budućnost (SN) | |||||
13.09
16:00
Budućnost (G)
Borac
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost (G) | 1 : 1 | Borac | |||||
13.09
10:00
Kabel
ŽSK
0
2
|
13.09.2015 10:00 | Kabel | 0 : 2 | ŽSK |
13.09
11:00
Hajduk
Balkan
1
2
|
13.09.2015 11:00 | Hajduk | 1 : 2 | Balkan |
13.09
16:00
Basarac
RSK
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Basarac | 2 : 0 | RSK | |||||
13.09
16:00
Homoljac
Proleter
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Homoljac | 2 : 1 | Proleter | |||||
13.09
16:00
Šapine
Rudar
4
0
|
13.09.2015 16:00 | Šapine | 4 : 0 | Rudar | |||||
13.09
16:00
Borac
GFK Jasenica 1911
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Borac | 1 : 2 | GFK Jasenica 1911 |
13.09
16:00
Polimlje
Sloga 1940 (BB)
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Polimlje | 0 : 1 | Sloga 1940 (BB) | |||||
13.09
16:00
Sloga (S)
Ribnica
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Sloga (S) | 3 : 1 | Ribnica | |||||
13.09
16:00
Zlatibor
Zlatar
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Zlatar | |||||
13.09
16:00
Radnički Stobex
Spartak 1924
6
0
|
13.09.2015 16:00 | Radnički Stobex | 6 : 0 | Spartak 1924 | |||||
13.09
16:00
Brezovica
Jedinstvo 1945
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Brezovica | 0 : 1 | Jedinstvo 1945 | |||||
13.09
16:00
Provo
Zadrugar
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Provo | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
13.09
16:00
Rađevac
Radnički (V)
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Rađevac | 1 : 0 | Radnički (V) |
13.09
16:00
Polet (T)
Jošanica
0
3
|
13.09.2015 16:00 | Polet (T) | 0 : 3 | Jošanica | |||||
13.09
16:00
Braća Vuković
Bane
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Braća Vuković | 1 : 1 | Bane | |||||
13.09
16:00
Arsenal
Slavija (K)
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Arsenal | 3 : 1 | Slavija (K) | |||||
13.09
16:00
Tutin
Omladinac (NS)
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Tutin | 0 : 1 | Omladinac (NS) | |||||
13.09
16:00
Orlovac
Trepča
4
3
|
13.09.2015 16:00 | Orlovac | 4 : 3 | Trepča | |||||
13.09
16:00
Dragačevo
Takovo
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Dragačevo | 2 : 0 | Takovo |
13.09
16:00
Napredak (D)
Partizan
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Napredak (D) | 4 : 2 | Partizan | |||||
13.09
16:00
OFK Bratstvo
Sloga
5
1
|
13.09.2015 16:00 | OFK Bratstvo | 5 : 1 | Sloga | |||||
13.09
16:00
BSK
Bratstvo
4
1
|
13.09.2015 16:00 | BSK | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
13.09
16:00
Mladost (J)
Morava 1918
0
4
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (J) | 0 : 4 | Morava 1918 | |||||
13.09
16:00
OFK Batinac
Napredak (Z)
1
0
|
13.09.2015 16:00 | OFK Batinac | 1 : 0 | Napredak (Z) | |||||
13.09
16:00
Budućnost
Kušiljevo
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Kušiljevo | |||||
13.09
16:00
Mladost (K)
Mladi radnik
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (K) | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
13.09
16:00
Dragocvet
OFK Tekstilac
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Dragocvet | 1 : 0 | OFK Tekstilac |
13.09
16:30
Parunovac
Mladost
2
2
|
13.09.2015 16:30 | Parunovac | 2 : 2 | Mladost | |||||
13.09
16:30
Jastrebac
Mačkovac
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Jastrebac | 2 : 1 | Mačkovac | |||||
13.09
16:30
Gornji Stepoš
Vinogradar
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Gornji Stepoš | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
13.09
16:30
13. April
Čitluk
1
0
|
13.09.2015 16:30 | 13. April | 1 : 0 | Čitluk | |||||
13.09
16:30
Trajal
Gradina
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Trajal | 1 : 2 | Gradina | |||||
13.09
16:30
Šanac
Mladi radnik
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Šanac | 0 : 1 | Mladi radnik | |||||
13.09
16:30
Naupare
Ribnik
4
0
|
13.09.2015 16:30 | Naupare | 4 : 0 | Ribnik |
13.09
16:00
Borac
Topličanin
0
8
|
13.09.2015 16:00 | Borac | 0 : 8 | Topličanin | |||||
13.09
16:00
Real
Dobrič
2
4
|
13.09.2015 16:00 | Real | 2 : 4 | Dobrič | |||||
13.09
16:00
Kaćuša
Mladost 1982
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Kaćuša | 0 : 0 | Mladost 1982 | |||||
13.09
16:00
Jug Bogdan
Dunđerski
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Jug Bogdan | 2 : 2 | Dunđerski | |||||
13.09
16:00
Kosovac
Pobeda
14
0
|
13.09.2015 16:00 | Kosovac | 14 : 0 | Pobeda | |||||
13.09
16:00
Omladinac
NS Tatko
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | NS Tatko |
13.09
16:30
Palilula
Jedinstvo (B)
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Palilula | 3 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
13.09
16:30
Naša krila 1936
Radnički 1924
5
1
|
13.09.2015 16:30 | Naša krila 1936 | 5 : 1 | Radnički 1924 | |||||
13.09
16:30
Rasovača
Koprijan 1975
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Rasovača | 2 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
13.09
16:30
Radnički 1947 (Č)
Zemljoradnik
4
0
|
13.09.2015 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 4 : 0 | Zemljoradnik |
13.09
16:00
Nemetali
Krivelj
1
3
|
13.09.2015 16:00 | Nemetali | 1 : 3 | Krivelj | |||||
13.09
16:00
Deli Jovan
Blizna
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Deli Jovan | 3 : 0 | Blizna | |||||
13.09
11:00
Ključ
Slatina
3
0
|
13.09.2015 11:00 | Ključ | 3 : 0 | Slatina | |||||
13.09
16:00
Čubra
Branik
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Čubra | 3 : 2 | Branik | |||||
13.09
16:00
Polom
BSK
0
4
|
13.09.2015 16:00 | Polom | 0 : 4 | BSK | |||||
13.09
16:00
Majdanpek
Sloga
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Majdanpek | 2 : 1 | Sloga | |||||
13.09
16:00
Radnički
Rudna Glava
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Radnički | 1 : 0 | Rudna Glava |
13.09
16:00
Omladinac
Rgotina
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Rgotina | |||||
13.09
16:00
Malinik
BSK
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Malinik | 0 : 0 | BSK | |||||
13.09
16:00
Osnić
Svrljiška Topla
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Osnić | 3 : 0 | Svrljiška Topla | |||||
13.09
16:00
Grlište
Polet
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Grlište | 4 : 1 | Polet | |||||
13.09
16:00
Sloga
ŠSK
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloga | 2 : 2 | ŠSK |
13.09
16:30
Jedinstvo
Gnjilan
6
1
|
13.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Gnjilan | |||||
13.09
16:30
Željuša
Zadrugar
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Željuša | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
13.09
16:30
Napredak
Padež
3
5
|
13.09.2015 16:30 | Napredak | 3 : 5 | Padež |
13.09
16:00
Levosoje
OFK Alakince
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Levosoje | 2 : 1 | OFK Alakince | |||||
13.09
16:00
Vihor
Mladost (S)
10
2
|
13.09.2015 16:00 | Vihor | 10 : 2 | Mladost (S) | |||||
13.09
16:00
Čelik
Biljači
6
2
|
13.09.2015 16:00 | Čelik | 6 : 2 | Biljači | |||||
13.09
16:00
Mladost (B)
Samolica
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Samolica | |||||
13.09
16:00
Bukuroca
Trešnjevka
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Bukuroca | 1 : 2 | Trešnjevka |
13.09
16:00
Vučje
Kumarevo
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Vučje | 4 : 2 | Kumarevo | |||||
13.09
16:00
Radnički (P)
Šumadija
8
1
|
13.09.2015 16:00 | Radnički (P) | 8 : 1 | Šumadija | |||||
13.09
16:00
Čekmin
Plantaža
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Čekmin | 2 : 1 | Plantaža | |||||
13.09
16:00
Umac
Omladinac
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Umac | 4 : 2 | Omladinac | |||||
13.09
16:00
Sloga (L)
Brza
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Sloga (L) | 4 : 1 | Brza | |||||
13.09
16:00
Zloćudovo
Železničar
5
4
|
13.09.2015 16:00 | Zloćudovo | 5 : 4 | Železničar | |||||
13.09
16:00
Sloboda D.B
Mladost V
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Sloboda D.B | 2 : 1 | Mladost V | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo GS
Mladi Borac
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo GS | 2 : 2 | Mladi Borac |
13.09
11:00
Rudar
Radnički
2
2
|
13.09.2015 11:00 | Rudar | 2 : 2 | Radnički | |||||
13.09
16:00
Brzi Brod
Mladost
7
1
|
13.09.2015 16:00 | Brzi Brod | 7 : 1 | Mladost | |||||
13.09
16:00
Morava
OFK Niš
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Morava | 4 : 2 | OFK Niš | |||||
13.09
16:00
Budućnost
Palilulac
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Palilulac | |||||
13.09
16:00
Mramor
Proleter
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Mramor | 3 : 2 | Proleter |
13.09
16:30
Sloga (BNS)
Partizan (U)
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Sloga (BNS) | 2 : 1 | Partizan (U) | |||||
13.09
16:30
Mladost (V)
Crvena zvezda
2
3
|
13.09.2015 16:30 | Mladost (V) | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
13.09
16:30
Budućnost (A)
Vulturul
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Budućnost (A) | 2 : 0 | Vulturul | |||||
13.09
16:30
Mladost (O)
BAK
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Mladost (O) | 3 : 0 | BAK | |||||
13.09
16:30
Jugoslavija
Partizan (G)
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Jugoslavija | 0 : 1 | Partizan (G) |
13.09
16:00
Rusin
Terekveš
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Rusin | 3 : 2 | Terekveš | |||||
13.09
16:00
Omladinac (B)
Stanišić
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 2 | Stanišić | |||||
13.09
16:00
Kordun
Mladost
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Kordun | 2 : 1 | Mladost | |||||
13.09
16:00
BSK
Hajduk
1
0
|
13.09.2015 16:00 | BSK | 1 : 0 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Kula
Graničar (G)
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Kula | 3 : 1 | Graničar (G) | |||||
13.09
16:00
Borac
Polet
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Borac | 1 : 1 | Polet | |||||
13.09
16:00
OFK Šikara
Lipar
0
1
|
13.09.2015 16:00 | OFK Šikara | 0 : 1 | Lipar |
13.09
16:00
Vinogradar
Bajša
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Bajša |
13.09
16:30
Napredak (P)
Partizan
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Napredak (P) | 2 : 1 | Partizan | |||||
13.09
16:30
Hrtkovci
Jadran
0
0
|
13.09.2015 16:30 | Hrtkovci | 0 : 0 | Jadran | |||||
13.09
16:30
Ljukovo
1. Maj Ruma
0
3
|
13.09.2015 16:30 | Ljukovo | 0 : 3 | 1. Maj Ruma | |||||
13.09
16:30
OFK Zeka Buljubaša
OFK Brestač
6
1
|
13.09.2015 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 6 : 1 | OFK Brestač | |||||
13.09
16:30
Graničar 1924
Donji Petrovci
6
0
|
13.09.2015 16:30 | Graničar 1924 | 6 : 0 | Donji Petrovci |
13.09
16:00
Mladost (B)
Mladost (C)
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (B) | 0 : 0 | Mladost (C) | |||||
13.09
16:00
Budućnost
OFK Borac
6
0
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost | 6 : 0 | OFK Borac | |||||
13.09
10:00
Borac
Strelac
2
0
|
13.09.2015 10:00 | Borac | 2 : 0 | Strelac | |||||
13.09
16:00
Veliki Borak
Napredak
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Veliki Borak | 1 : 2 | Napredak |
13.09
16:00
Borac
Komgrap
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Borac | 3 : 0 | Komgrap | |||||
13.09
16:00
Dunav
Banja
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Dunav | 3 : 0 | Banja | |||||
13.09
16:00
PKB Kovilovo
Sindjelić 2012
1
1
|
13.09.2015 16:00 | PKB Kovilovo | 1 : 1 | Sindjelić 2012 | |||||
13.09
11:00
13. maj
Milutinac
0
0
|
13.09.2015 11:00 | 13. maj | 0 : 0 | Milutinac | |||||
13.09
16:00
Pionir
Institut
2
4
|
13.09.2015 16:00 | Pionir | 2 : 4 | Institut |
13.09
16:00
Boleč
Kovačevac
6
0
|
13.09.2015 16:00 | Boleč | 6 : 0 | Kovačevac | |||||
13.09
16:00
Dunavac
Ropočevo
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Dunavac | 0 : 0 | Ropočevo | |||||
13.09
16:00
Kosmaj
OFK Leštane
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Kosmaj | 1 : 1 | OFK Leštane | |||||
13.09
16:00
Vinča
Selo Mladenovac
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Vinča | 3 : 2 | Selo Mladenovac |
13.09
Mladi radnik
Pobeda
1
0
|
13.09.2015 | Mladi radnik | 1 : 0 | Pobeda | |||||
13.09
Bresje Superior
Šumadija
5
0
|
13.09.2015 | Bresje Superior | 5 : 0 | Šumadija | |||||
13.09
SASK
Budućnost
2
0
|
13.09.2015 | SASK | 2 : 0 | Budućnost | |||||
13.09
Borac (R)
7. Juli
1
2
|
13.09.2015 | Borac (R) | 1 : 2 | 7. Juli | |||||
13.09
Udarnik
Sloga
1
1
|
13.09.2015 | Udarnik | 1 : 1 | Sloga | |||||
13.09
Železničar
Sloboda
3
0
|
13.09.2015 | Železničar | 3 : 0 | Sloboda | |||||
13.09
Bačinac
Osipaonica
3
4
|
13.09.2015 | Bačinac | 3 : 4 | Osipaonica |
13.09
16:00
Železničar
Mladost
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Železničar | 1 : 1 | Mladost | |||||
13.09
16:00
Dizel
Vojvoda Milenko
0
2
|
13.09.2015 16:00 | Dizel | 0 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
13.09
16:00
Sloga (Ć)
Sloga (B)
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Sloga (Ć) | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
13.09
16:00
Makce
Petar Dobrnjac
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Makce | 0 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
13.09
16:00
Napredak
Rudar
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Rudar | |||||
13.09
16:00
Mlava
Polet
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Mlava | 1 : 0 | Polet | |||||
13.09
16:00
Budućnost
Borac
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Borac |
13.09
16:00
Aranđelovac
Šumadinac
2
5
|
13.09.2015 16:00 | Aranđelovac | 2 : 5 | Šumadinac | |||||
13.09
10:00
Šumadija
Trnava
4
1
|
13.09.2015 10:00 | Šumadija | 4 : 1 | Trnava | |||||
13.09
16:00
Šatornja
Banja
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Šatornja | 1 : 2 | Banja | |||||
13.09
16:00
Prvi srpski ustanak
ŽSK
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 1 | ŽSK | |||||
13.09
16:00
Vitlina-Bokanja
Borac
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Vitlina-Bokanja | 1 : 0 | Borac | |||||
13.09
16:00
Vinča
Junkovac
2
4
|
13.09.2015 16:00 | Vinča | 2 : 4 | Junkovac | |||||
13.09
16:00
Lepenica
BSK
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Lepenica | 1 : 1 | BSK |
13.09
16:00
Podrinje
Jedinstvo (Z)
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Podrinje | 2 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
13.09
16:00
Borac (V)
Borac (L)
3
3
|
13.09.2015 16:00 | Borac (V) | 3 : 3 | Borac (L) | |||||
13.09
16:00
Hajduk Stanko
Drina
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Hajduk Stanko | 2 : 0 | Drina | |||||
13.09
16:00
BMR Petlovača
Lipolist
2
0
|
13.09.2015 16:00 | BMR Petlovača | 2 : 0 | Lipolist | |||||
13.09
16:00
Mladost (P)
Jedinstvo (Š)
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Jedinstvo (Š) |
13.09
17:00
OFK Divci
OFK Jabučje
5
1
|
13.09.2015 17:00 | OFK Divci | 5 : 1 | OFK Jabučje |
13.09
16:30
Gruža
Real
1
3
|
13.09.2015 16:30 | Gruža | 1 : 3 | Real | |||||
13.09
16:30
Mataruge
Polet
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Mataruge | 2 : 1 | Polet | |||||
13.09
16:30
Ribnica
Granit
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Ribnica | 2 : 0 | Granit | |||||
13.09
16:30
Budućnost
Borac
0
2
|
13.09.2015 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Borac | |||||
13.09
16:30
Pazar Juniors 2011
Ibar
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Pazar Juniors 2011 | 1 : 1 | Ibar | |||||
13.09
16:30
Rudar
OFK Ras
4
3
|
13.09.2015 16:30 | Rudar | 4 : 3 | OFK Ras |
13.09
16:00
Javor
Polet
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Javor | 4 : 2 | Polet | |||||
13.09
16:00
Napredak Stubica
Radnički
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Napredak Stubica | 0 : 1 | Radnički | |||||
13.09
16:00
Istok 63
Šumadija
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Istok 63 | 1 : 0 | Šumadija | |||||
13.09
16:00
Omladinski
Napredak (Sv)
1
5
|
13.09.2015 16:00 | Omladinski | 1 : 5 | Napredak (Sv) | |||||
13.09
16:00
Rudar Stenjevac
Rudar (P)
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Rudar Stenjevac | 2 : 1 | Rudar (P) | |||||
13.09
16:00
Omladinac
Moravac
5
1
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac | 5 : 1 | Moravac |
13.09
16:00
Resavac
Budućnost
5
3
|
13.09.2015 16:00 | Resavac | 5 : 3 | Budućnost | |||||
13.09
16:00
Juhor
Vinorača
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Juhor | 1 : 1 | Vinorača | |||||
13.09
16:00
Šumadinac
Mladost (D)
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Šumadinac | 1 : 2 | Mladost (D) | |||||
13.09
16:00
Mladost (G)
Morava
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (G) | 1 : 1 | Morava | |||||
13.09
16:00
Napredak (SL)
Crni Vrh
2
3
|
13.09.2015 16:00 | Napredak (SL) | 2 : 3 | Crni Vrh | |||||
13.09
16:00
Kupinovac
Kolare
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Kupinovac | 1 : 0 | Kolare | |||||
13.09
16:00
Osaonica
Blagotin
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Osaonica | 1 : 1 | Blagotin | |||||
13.09
16:00
Sloga
Ursule
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Ursule |
13.09
16:30
14. Oktobar
Beli Orlovi
1
1
|
13.09.2015 16:30 | 14. Oktobar | 1 : 1 | Beli Orlovi | |||||
13.09
16:30
Polet 57
Rubin (DS)
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Polet 57 | 2 : 0 | Rubin (DS) | |||||
13.09
16:30
Sloga
Mladost
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Mladost | |||||
13.09
16:30
Stari Trstenik
Trudbenik
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Stari Trstenik | 0 : 1 | Trudbenik |
13.09
11:00
Borac
Polet
0
3
|
13.09.2015 11:00 | Borac | 0 : 3 | Polet | |||||
13.09
11:00
Vukašinovac
Tempo
3
1
|
13.09.2015 11:00 | Vukašinovac | 3 : 1 | Tempo | |||||
13.09
11:00
Ratar
Napredak 2012
0
3
|
13.09.2015 11:00 | Ratar | 0 : 3 | Napredak 2012 | |||||
13.09
16:00
OFK Draževac
Sloga (K)
1
2
|
13.09.2015 16:00 | OFK Draževac | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
13.09
16:00
Jastrebac (T)
Gredetin
7
3
|
13.09.2015 16:00 | Jastrebac (T) | 7 : 3 | Gredetin |
13.09
16:30
Moravac (ZT)
Pobeda
5
0
|
13.09.2015 16:30 | Moravac (ZT) | 5 : 0 | Pobeda | |||||
13.09
16:30
Knežica
4. Juli
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Knežica | 1 : 2 | 4. Juli | |||||
13.09
16:30
Grkinja
Klisura
8
2
|
13.09.2015 16:30 | Grkinja | 8 : 2 | Klisura |
13.09
16:00
Mala Vrbica
Napredak
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Mala Vrbica | 2 : 1 | Napredak | |||||
13.09
16:00
Lokomotiva
Koča Andjelković
2
6
|
13.09.2015 16:00 | Lokomotiva | 2 : 6 | Koča Andjelković | |||||
13.09
16:00
Pontes
Egeta
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Pontes | 0 : 1 | Egeta | |||||
13.09
16:00
Kladušnica
Milutinovac
15
0
|
13.09.2015 16:00 | Kladušnica | 15 : 0 | Milutinovac | |||||
13.09
16:00
Rtkovo
Velika Vrbica
4
3
|
13.09.2015 16:00 | Rtkovo | 4 : 3 | Velika Vrbica | |||||
13.09
16:00
Lovćen
Omladinac
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Lovćen | 2 : 0 | Omladinac |
13.09
16:30
Lokomotiva
Pobeda
0
3
|
13.09.2015 16:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Pobeda | |||||
13.09
16:30
Jerma
Dragoš
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Jerma | 1 : 1 | Dragoš | |||||
13.09
16:30
Sloga
Temac
5
1
|
13.09.2015 16:30 | Sloga | 5 : 1 | Temac |
13.09
16:30
Mladost (B)
Napredak
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Napredak | |||||
13.09
11:00
Lemind 1953
Gradac
3
0
|
13.09.2015 11:00 | Lemind 1953 | 3 : 0 | Gradac | |||||
13.09
16:30
BSK
OFK Morava
1
1
|
13.09.2015 16:30 | BSK | 1 : 1 | OFK Morava | |||||
13.09
16:30
Morava
Real
1
0
|
13.09.2015 16:30 | Morava | 1 : 0 | Real | |||||
13.09
16:30
Mladost (DL)
Polet
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Mladost (DL) | 2 : 1 | Polet |
13.09
16:30
Hajdučica
Banat (I)
2
3
|
13.09.2015 16:30 | Hajdučica | 2 : 3 | Banat (I) | |||||
13.09
16:30
Ratar
Borac (VS)
1
5
|
13.09.2015 16:30 | Ratar | 1 : 5 | Borac (VS) | |||||
13.09
16:30
Dunav
Karaš (K)
2
2
|
13.09.2015 16:30 | Dunav | 2 : 2 | Karaš (K) | |||||
13.09
16:30
Ševac
Vojvodina (CC)
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Ševac | 0 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
13.09
16:30
Borac (VG)
Vojvodina (S)
4
3
|
13.09.2015 16:30 | Borac (VG) | 4 : 3 | Vojvodina (S) | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo
Karaš (J)
6
1
|
13.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Karaš (J) | |||||
13.09
16:30
Partizan (K)
Potporanj
0
2
|
13.09.2015 16:30 | Partizan (K) | 0 : 2 | Potporanj |
13.09
16:30
Omladinac
Napredak
5
0
|
13.09.2015 16:30 | Omladinac | 5 : 0 | Napredak | |||||
13.09
16:30
Vojvodina (B)
1.Oktobar
1
3
|
13.09.2015 16:30 | Vojvodina (B) | 1 : 3 | 1.Oktobar | |||||
13.09
16:30
Bega
Proleter
3
2
|
13.09.2015 16:30 | Bega | 3 : 2 | Proleter | |||||
13.09
16:30
2. Oktobar
Terekveš
1
2
|
13.09.2015 16:30 | 2. Oktobar | 1 : 2 | Terekveš | |||||
13.09
16:30
Budućnost
Jedinstvo
0
6
|
13.09.2015 16:30 | Budućnost | 0 : 6 | Jedinstvo |
13.09
16:30
Lehel
Proleter
6
1
|
13.09.2015 16:30 | Lehel | 6 : 1 | Proleter | |||||
13.09
16:30
OFK Klek
Jedinstvo
6
0
|
13.09.2015 16:30 | OFK Klek | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:30
MSK
ŽFK Banat
1
1
|
13.09.2015 16:30 | MSK | 1 : 1 | ŽFK Banat | |||||
13.09
16:30
OFK Gradnulica
Omladinac
4
1
|
13.09.2015 16:30 | OFK Gradnulica | 4 : 1 | Omladinac | |||||
13.09
16:30
Naftagas
Potisje
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Naftagas | 2 : 1 | Potisje | |||||
13.09
16:30
ASK
Rusanda
4
1
|
13.09.2015 16:30 | ASK | 4 : 1 | Rusanda |
13.09
16:00
Dinamo
Telečka
10
0
|
13.09.2015 16:00 | Dinamo | 10 : 0 | Telečka | |||||
13.09
16:00
Graničar
Crvenka
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Graničar | 1 : 1 | Crvenka | |||||
13.09
16:00
Hajduk Junior
OFK Metalac
6
0
|
13.09.2015 16:00 | Hajduk Junior | 6 : 0 | OFK Metalac | |||||
13.09
16:00
Aleksa Šantić
KFK Kula
5
0
|
13.09.2015 16:00 | Aleksa Šantić | 5 : 0 | KFK Kula | |||||
13.09
16:00
Partizan
Jedinstvo (R)
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Jedinstvo (R) |
13.09
16:00
Žednik
Đurđin
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Žednik | 3 : 1 | Đurđin | |||||
13.09
16:00
Hajduk
Bikovo
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Hajduk | 1 : 1 | Bikovo | |||||
13.09
16:00
Udarnik Višnjevac
Palić
8
0
|
13.09.2015 16:00 | Udarnik Višnjevac | 8 : 0 | Palić | |||||
13.09
16:00
Čantavir
Lokomotiva
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Čantavir | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
13.09
16:00
Solid
Bratstvo
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Solid | 2 : 1 | Bratstvo |
13.09
16:30
Hajduk 1932
Borac (M)
0
10
|
13.09.2015 16:30 | Hajduk 1932 | 0 : 10 | Borac (M) | |||||
13.09
16:30
Omladinac
Fruškogorac
4
1
|
13.09.2015 16:30 | Omladinac | 4 : 1 | Fruškogorac | |||||
13.09
16:30
Obilić 1993
Borac (K)
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Obilić 1993 | 0 : 1 | Borac (K) | |||||
13.09
16:30
PSK Putinci
Sloboda
2
2
|
13.09.2015 16:30 | PSK Putinci | 2 : 2 | Sloboda | |||||
13.09
16:30
Borac (S)
Jedinstvo
0
5
|
13.09.2015 16:30 | Borac (S) | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:30
Graničar
Noćaj
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Noćaj | |||||
13.09
16:30
Napredak
Mitros
2
2
|
13.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Mitros | |||||
13.09
16:30
Radnički
Sloga
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Radnički | 1 : 2 | Sloga |
13.09
16:00
Mladost Radost
Bačka
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Mladost Radost | 1 : 2 | Bačka | |||||
13.09
16:00
Obilić (Vilovo)
Obilić (Zmajevo)
1
3
|
13.09.2015 16:00 | Obilić (Vilovo) | 1 : 3 | Obilić (Zmajevo) | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo
Hajduk
3
3
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Mladost
Iskra
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Iskra | |||||
13.09
16:00
Budućnost
Vojvodina
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Vojvodina |
13.09
16:30
Naša Zvezda
Krivanj
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Naša Zvezda | 0 : 1 | Krivanj | |||||
13.09
16:30
Slavija
Soko
0
0
|
13.09.2015 16:30 | Slavija | 0 : 0 | Soko | |||||
13.09
16:30
Maglić
Borac
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Maglić | 2 : 1 | Borac | |||||
13.09
16:30
Neštin
Labudnjača
4
2
|
13.09.2015 16:30 | Neštin | 4 : 2 | Labudnjača | |||||
13.09
16:30
Bačka
Bački Hajduk
5
1
|
13.09.2015 16:30 | Bačka | 5 : 1 | Bački Hajduk |
13.09
16:00
Čenej
Kabel - Štrand
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Čenej | 1 : 0 | Kabel - Štrand | |||||
13.09
16:00
Bačka
Fruškogorac
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Bačka | 4 : 1 | Fruškogorac | |||||
13.09
16:00
Tatra
Sremac
13
1
|
13.09.2015 16:00 | Tatra | 13 : 1 | Sremac |
13.09
16:00
Dunavac
Crvenka
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Dunavac | 3 : 1 | Crvenka | |||||
13.09
16:00
Minel
Sparta
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Minel | 1 : 1 | Sparta | |||||
13.09
16:00
Dedinje
Heroj Polet
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Dedinje | 1 : 1 | Heroj Polet |
13.09
16:00
Busije
OFK Petrovčić
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Busije | 3 : 0 | OFK Petrovčić | |||||
13.09
16:00
Posavac
Šumadinac
4
3
|
13.09.2015 16:00 | Posavac | 4 : 3 | Šumadinac | |||||
13.09
16:00
BUSK
Šećeranac Ada
2
2
|
13.09.2015 16:00 | BUSK | 2 : 2 | Šećeranac Ada |
13.09
Udarnik
Cerovac
1
3
|
13.09.2015 | Udarnik | 1 : 3 | Cerovac | |||||
13.09
Proleter
Budućnost
3
2
|
13.09.2015 | Proleter | 3 : 2 | Budućnost | |||||
13.09
Vodice
Glavaš
0
3
|
13.09.2015 | Vodice | 0 : 3 | Glavaš | |||||
13.09
Beli Orlovi
Bašin
2
0
|
13.09.2015 | Beli Orlovi | 2 : 0 | Bašin |
13.09
16:00
Obilić
Jasenica
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Obilić | 2 : 1 | Jasenica |
13.09
16:00
Kurjače
Desine
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Kurjače | 1 : 1 | Desine | |||||
13.09
16:00
Napredak (B)
Napredak (P)
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Napredak (B) | 0 : 1 | Napredak (P) | |||||
13.09
16:00
Polet (B)
Jedinstvo (D)
5
2
|
13.09.2015 16:00 | Polet (B) | 5 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
13.09
16:00
Napredak 1934
Polet (V)
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Napredak 1934 | 3 : 0 | Polet (V) | |||||
13.09
16:00
Braničevo
Borac (K)
1
3
|
13.09.2015 16:00 | Braničevo | 1 : 3 | Borac (K) | |||||
13.09
16:00
Mlava (B)
Vihor
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Mlava (B) | 3 : 2 | Vihor |
13.09
16:00
Zadrugar
Mladost
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Mladost | |||||
13.09
16:00
BSK
Bata Bulić
4
3
|
13.09.2015 16:00 | BSK | 4 : 3 | Bata Bulić | |||||
13.09
16:00
Dragoš
Omladinac (S)
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Dragoš | 1 : 0 | Omladinac (S) | |||||
13.09
16:00
Napredak
Polet
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Polet | |||||
13.09
16:00
Radnički
Sloga 1952
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Radnički | 4 : 2 | Sloga 1952 | |||||
13.09
16:00
Radnik
Rudar
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Radnik | 2 : 2 | Rudar | |||||
13.09
16:00
Omladinac (Š)
Rade Milošević
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac (Š) | 1 : 1 | Rade Milošević |
13.09
16:00
Grivac
Meteor
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Grivac | 1 : 1 | Meteor | |||||
13.09
16:00
Mladost (R)
Mladost MG
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Mladost MG | |||||
13.09
16:00
Sloga
Marjan
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Marjan | |||||
13.09
16:00
BSK
Kotlenik
1
0
|
13.09.2015 16:00 | BSK | 1 : 0 | Kotlenik | |||||
13.09
16:00
Crvena zvezda
Mladost Crni Kao
6
0
|
13.09.2015 16:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Mladost Crni Kao | |||||
13.09
16:00
Lokomotiva
Karađorđe Vučić
5
0
|
13.09.2015 16:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | Karađorđe Vučić | |||||
13.09
16:00
Bare
Kusovac
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Bare | 2 : 1 | Kusovac |
13.09
16:00
Šumadinac (N)
Jasenica
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Šumadinac (N) | 3 : 0 | Jasenica | |||||
13.09
16:00
Šamot
Misača
4
0
|
13.09.2015 16:00 | Šamot | 4 : 0 | Misača | |||||
13.09
16:00
Ranilović
Šumadinac (S)
1
4
|
13.09.2015 16:00 | Ranilović | 1 : 4 | Šumadinac (S) | |||||
13.09
11:00
Žabare
Proleter
0
3
|
13.09.2015 11:00 | Žabare | 0 : 3 | Proleter | |||||
13.09
16:00
B 2000
Mladi rudar
1
3
|
13.09.2015 16:00 | B 2000 | 1 : 3 | Mladi rudar | |||||
13.09
16:00
Partizan
Kopljari
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Kopljari | |||||
13.09
16:00
Sloga
Budućnost
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Budućnost |
13.09
16:00
Karađorđe
Cerić
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Cerić | |||||
13.09
16:00
Jevremovac
Mrovska
5
0
|
13.09.2015 16:00 | Jevremovac | 5 : 0 | Mrovska | |||||
13.09
16:00
Rankovac
Trešnjevka
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Rankovac | 4 : 1 | Trešnjevka | |||||
13.09
16:00
Vojvoda Stepa Step.
Sloga
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Vojvoda Stepa Step. | 2 : 0 | Sloga |
13.09
16:00
Jedinstvo
Cer
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Cer | |||||
13.09
16:00
Stolice
Sloga (S)
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Stolice | 1 : 2 | Sloga (S) | |||||
13.09
16:00
Borac
Studenac
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Borac | 3 : 2 | Studenac | |||||
13.09
16:00
Milan Orlić
Sloga (LŠ)
6
1
|
13.09.2015 16:00 | Milan Orlić | 6 : 1 | Sloga (LŠ) | |||||
13.09
16:00
Vidojevica
Cerova
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Vidojevica | 2 : 2 | Cerova | |||||
13.09
16:00
Krasava
Velika Reka
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Krasava | 3 : 2 | Velika Reka |
13.09
16:00
Omladinac 2013
Borac
7
1
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac 2013 | 7 : 1 | Borac | |||||
13.09
16:00
Sloga
Milicionar
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Milicionar | |||||
13.09
16:00
Budućnost (PD)
Cer
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost (PD) | 1 : 0 | Cer | |||||
13.09
16:00
Torpedo 1924
Mladi Borac
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Torpedo 1924 | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
13.09
16:00
Budućnost (Z)
Drina
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost (Z) | 3 : 2 | Drina | |||||
13.09
16:00
Mladost (MM)
Partizan
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (MM) | 3 : 1 | Partizan | |||||
13.09
16:00
Proleter
Gorki
2
4
|
13.09.2015 16:00 | Proleter | 2 : 4 | Gorki |
13.09
13:00
Kolubara 2
Jadar 2013
1
1
|
13.09.2015 13:00 | Kolubara 2 | 1 : 1 | Jadar 2013 | |||||
13.09
14:00
Rajac
Popadić
3
2
|
13.09.2015 14:00 | Rajac | 3 : 2 | Popadić | |||||
13.09
16:30
Borac
Mladost
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Borac | 2 : 1 | Mladost | |||||
13.09
16:30
Iskra
Ribnikar
6
0
|
13.09.2015 16:30 | Iskra | 6 : 0 | Ribnikar | |||||
13.09
16:30
Gradac
Liplje
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Gradac | 0 : 1 | Liplje | |||||
13.09
16:30
Komanice
Milenko Pavlović
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Komanice | 1 : 1 | Milenko Pavlović |
13.09
16:30
Dimitrije Tucović
Crvena Jabuka
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
13.09
16:30
OFK Stublenica
Radnik
1
2
|
13.09.2015 16:30 | OFK Stublenica | 1 : 2 | Radnik | |||||
13.09
16:30
Polet (T)
Proleter
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Polet (T) | 3 : 0 | Proleter | |||||
13.09
16:30
Polet (DL)
Rubribreza
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Polet (DL) | 1 : 1 | Rubribreza |
13.09
16:00
Kremenac
Seljak
0
3
|
13.09.2015 16:00 | Kremenac | 0 : 3 | Seljak | |||||
13.09
16:00
Divostin
Šumadija 1934
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Divostin | 2 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
13.09
16:00
21. oktobar
Azbest
2
1
|
13.09.2015 16:00 | 21. oktobar | 2 : 1 | Azbest | |||||
13.09
16:00
Košutnjak
Kutlovo
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Košutnjak | 0 : 1 | Kutlovo | |||||
13.09
16:00
Hajduk
OFK Bagremar
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Hajduk | 0 : 1 | OFK Bagremar |
13.09
16:30
Mladost
Grdica
3
1
|
13.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Grdica | |||||
13.09
16:30
Tavnik
Borac
1
6
|
13.09.2015 16:30 | Tavnik | 1 : 6 | Borac | |||||
13.09
16:30
Proleter
Partizan
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Proleter | 0 : 1 | Partizan | |||||
13.09
16:30
Zvezda
Morava
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Zvezda | 1 : 1 | Morava | |||||
13.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Budućnost
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 0 | Budućnost | |||||
13.09
16:30
Napredak
Jedinstvo
1
0
|
13.09.2015 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:30
Lazac
Šumadija
4
1
|
13.09.2015 16:30 | Lazac | 4 : 1 | Šumadija | |||||
13.09
16:30
Magnohrom
Vrnjci
0
0
|
13.09.2015 16:30 | Magnohrom | 0 : 0 | Vrnjci |
13.09
16:30
Takovski Ustanak
Šumadija
2
6
|
13.09.2015 16:30 | Takovski Ustanak | 2 : 6 | Šumadija | |||||
13.09
16:30
Ozrem PMH
Mladost 09
5
0
|
13.09.2015 16:30 | Ozrem PMH | 5 : 0 | Mladost 09 | |||||
13.09
16:30
Šilopaj
Omladinac
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Šilopaj | 3 : 0 | Omladinac |
13.09
16:30
Brezova
Vrelo
3
2
|
13.09.2015 16:30 | Brezova | 3 : 2 | Vrelo | |||||
13.09
16:30
Gorušica
Prilike
0
2
|
13.09.2015 16:30 | Gorušica | 0 : 2 | Prilike | |||||
13.09
16:30
Jelica
Gradina
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Jelica | 1 : 1 | Gradina |
13.09
16:00
Horgoš 1911
Jedinstvo (M)
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Horgoš 1911 | 3 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
13.09
16:00
Hajduk
Tisa (P)
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Hajduk | 1 : 0 | Tisa (P) | |||||
13.09
16:00
Tromedja
Tisa B
1
3
|
13.09.2015 16:00 | Tromedja | 1 : 3 | Tisa B | |||||
13.09
16:00
Šampion
Jedinstvo (SK)
0
4
|
13.09.2015 16:00 | Šampion | 0 : 4 | Jedinstvo (SK) | |||||
13.09
16:00
Jadran
Graničar
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Jadran | 1 : 0 | Graničar |
13.09
16:00
Rečka
Urovica
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Rečka | 0 : 0 | Urovica | |||||
13.09
16:00
Graničar
Srbovo
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Graničar | 4 : 2 | Srbovo | |||||
13.09
16:00
OFK Tamnič
Polet
3
3
|
13.09.2015 16:00 | OFK Tamnič | 3 : 3 | Polet | |||||
13.09
16:00
Slatina
Ratar
6
1
|
13.09.2015 16:00 | Slatina | 6 : 1 | Ratar | |||||
13.09
11:00
Malajnica
OFK Sikole
3
0
|
13.09.2015 11:00 | Malajnica | 3 : 0 | OFK Sikole | |||||
13.09
11:00
Miloševo
Smedovac
1
2
|
13.09.2015 11:00 | Miloševo | 1 : 2 | Smedovac |
13.09
16:30
Omladinac (BL)
Bukovik
0
3
|
13.09.2015 16:30 | Omladinac (BL) | 0 : 3 | Bukovik | |||||
13.09
16:30
Rtanj
Sloboda 2013
6
2
|
13.09.2015 16:30 | Rtanj | 6 : 2 | Sloboda 2013 | |||||
13.09
16:30
Palilulac
Slemen
0
0
|
13.09.2015 16:30 | Palilulac | 0 : 0 | Slemen |
13.09
13:00
Morava
Gavrilo Princip
7
1
|
13.09.2015 13:00 | Morava | 7 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
13.09
13:00
Vujan
Zadrugar
0
1
|
13.09.2015 13:00 | Vujan | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
13.09
13:00
Malba
Rakova
0
2
|
13.09.2015 13:00 | Malba | 0 : 2 | Rakova | |||||
13.09
13:00
Polet
Čačak 94
0
3
|
13.09.2015 13:00 | Polet | 0 : 3 | Čačak 94 |
13.09
16:30
Posavina
Rvati
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Posavina | 2 : 1 | Rvati | |||||
13.09
16:30
Trstenica
Zvezda-Konatice
0
5
|
13.09.2015 16:30 | Trstenica | 0 : 5 | Zvezda-Konatice | |||||
13.09
16:30
Ljubinić
Borac
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Ljubinić | 1 : 1 | Borac | |||||
13.09
16:30
Duboko
Krtinska
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Duboko | 2 : 1 | Krtinska | |||||
13.09
16:30
Partizan-Draževac
Vukićevica
3
3
|
13.09.2015 16:30 | Partizan-Draževac | 3 : 3 | Vukićevica | |||||
13.09
16:30
Belo Polje
OFK Urovci
1
4
|
13.09.2015 16:30 | Belo Polje | 1 : 4 | OFK Urovci | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo
Omladinac
4
1
|
13.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Omladinac |
13.09
16:00
Beljina
Vranić
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Beljina | 1 : 1 | Vranić | |||||
13.09
16:00
Guncate
Barajevo
2
3
|
13.09.2015 16:00 | Guncate | 2 : 3 | Barajevo | |||||
13.09
16:00
Velika Mostanica
Lisović
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Velika Mostanica | 2 : 1 | Lisović |
13.09
16:30
OFK Radnički
BSK
6
2
|
13.09.2015 16:30 | OFK Radnički | 6 : 2 | BSK | |||||
13.09
16:30
Borac
Polet
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Borac | 1 : 1 | Polet | |||||
13.09
16:30
Sloga
Budućnost
4
4
|
13.09.2015 16:30 | Sloga | 4 : 4 | Budućnost |
13.09
16:30
Mladost (MI)
Popović
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Mladost (MI) | 0 : 1 | Popović | |||||
13.09
14:00
Rudar 2012
OFK Rogača
1
4
|
13.09.2015 14:00 | Rudar 2012 | 1 : 4 | OFK Rogača | |||||
13.09
16:30
Vis
Mladost (G)
5
2
|
13.09.2015 16:30 | Vis | 5 : 2 | Mladost (G) |
13.09
16:00
Ivanča
Vlaška 1950
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Ivanča | 2 : 2 | Vlaška 1950 | |||||
13.09
16:00
Borac
OFK Student
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Borac | 2 : 1 | OFK Student | |||||
13.09
16:00
Markovac
Omladinac
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Markovac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
13.09
16:00
Šumadija 1962
Sloga
8
1
|
13.09.2015 16:00 | Šumadija 1962 | 8 : 1 | Sloga | |||||
13.09
16:00
Šepšin
Napredak
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Šepšin | 2 : 1 | Napredak |
13.09
16:00
Mladost
Radnik
4
0
|
13.09.2015 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Radnik | |||||
13.09
16:00
Budućnost
Heroj
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost | 4 : 1 | Heroj | |||||
13.09
16:00
Železničar
OFK Borac
3
4
|
13.09.2015 16:00 | Železničar | 3 : 4 | OFK Borac | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo
Buljane
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Buljane | |||||
13.09
16:00
Sloboda
Popovac
5
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloboda | 5 : 2 | Popovac | |||||
13.09
16:00
Vihor
ISK Izvor
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Vihor | 1 : 2 | ISK Izvor | |||||
13.09
16:00
Razvitak
Zemljoradnik
1
6
|
13.09.2015 16:00 | Razvitak | 1 : 6 | Zemljoradnik |
13.09
16:00
Zelenika
Mladi radnik
0
2
|
13.09.2015 16:00 | Zelenika | 0 : 2 | Mladi radnik | |||||
13.09
16:00
Resava
Beljanica
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Resava | 1 : 0 | Beljanica |
13.09
16:00
Morava
Šantarovac
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Morava | 1 : 1 | Šantarovac | |||||
13.09
16:00
OFK Borac
Trnava
2
1
|
13.09.2015 16:00 | OFK Borac | 2 : 1 | Trnava | |||||
13.09
16:00
Sloboda
Omladinac
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | Omladinac | |||||
13.09
16:00
Partizan
Hajduk
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Belica
Jedinstvo
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Belica | 1 : 0 | Jedinstvo |
13.09
16:30
Borac
Parcane
1
0
|
13.09.2015 16:30 | Borac | 1 : 0 | Parcane | |||||
13.09
16:30
OFK Orašje
Mladost
0
0
|
13.09.2015 16:30 | OFK Orašje | 0 : 0 | Mladost |
13.09
11:00
Atletiko
Badince
2
1
|
13.09.2015 11:00 | Atletiko | 2 : 1 | Badince |
13.09
11:00
Mladost
Gornje Sinkovce
0
1
|
13.09.2015 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Gornje Sinkovce |
13.09
16:30
Jedinstvo
Pobeda
1
0
|
13.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Pobeda | |||||
13.09
16:30
Radnički 1927
Hajduk
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Radnički 1927 | 2 : 1 | Hajduk | |||||
13.09
16:30
Omladinac
Vinogradar
1
3
|
13.09.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Vinogradar |
13.09
16:30
Zlatica
KSK Konak 1926
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Zlatica | 3 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
13.09
16:30
Mladost
ZŠF Petlić
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Mladost | 1 : 2 | ZŠF Petlić | |||||
13.09
16:30
Borac
Tamiš
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Borac | 2 : 1 | Tamiš | |||||
13.09
16:30
Tisa 1933
Sloga
4
1
|
13.09.2015 16:30 | Tisa 1933 | 4 : 1 | Sloga |
13.09
16:30
Vojvodina
Mladost (B)
0
3
|
13.09.2015 16:30 | Vojvodina | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
13.09
16:30
Fruškogorac
Planinac
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Fruškogorac | 3 : 0 | Planinac | |||||
13.09
16:30
27. Oktobar
Polet
2
3
|
13.09.2015 16:30 | 27. Oktobar | 2 : 3 | Polet | |||||
13.09
16:30
Car Uroš
Mladost (P)
4
2
|
13.09.2015 16:30 | Car Uroš | 4 : 2 | Mladost (P) | |||||
13.09
16:30
Sremac
Jedinstvo (R)
2
2
|
13.09.2015 16:30 | Sremac | 2 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
13.09
10:00
Fruška Gora
Jedinstvo
2
0
|
13.09.2015 10:00 | Fruška Gora | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:30
Graničar
Sloga
1
0
|
13.09.2015 16:30 | Graničar | 1 : 0 | Sloga |
13.09
Hajduk
Omladinac
8
0
|
13.09.2015 | Hajduk | 8 : 0 | Omladinac | |||||
13.09
Borac
Sinđelić
3
3
|
13.09.2015 | Borac | 3 : 3 | Sinđelić | |||||
13.09
Graničar
OFK Bingula
4
1
|
13.09.2015 | Graničar | 4 : 1 | OFK Bingula | |||||
13.09
OFK Bikić
Sremac
13
1
|
13.09.2015 | OFK Bikić | 13 : 1 | Sremac | |||||
13.09
Bratstvo
OFK Bačinci
1
7
|
13.09.2015 | Bratstvo | 1 : 7 | OFK Bačinci | |||||
13.09
Jedinstvo (Lj)
Jednota
0
2
|
13.09.2015 | Jedinstvo (Lj) | 0 : 2 | Jednota |
13.09
16:30
Graničar
Vitez
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Graničar | 2 : 0 | Vitez | |||||
13.09
16:30
Lovac
Sloven
5
1
|
13.09.2015 16:30 | Lovac | 5 : 1 | Sloven | |||||
13.09
16:30
Sremac
Mladost
1
3
|
13.09.2015 16:30 | Sremac | 1 : 3 | Mladost | |||||
13.09
16:30
Srem
Kameni
2
3
|
13.09.2015 16:30 | Srem | 2 : 3 | Kameni |
13.09
16:30
Borac (VR)
Grgurevci
5
1
|
13.09.2015 16:30 | Borac (VR) | 5 : 1 | Grgurevci | |||||
13.09
16:30
Sloga (Z)
Borac (R)
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Sloga (Z) | 0 : 1 | Borac (R) | |||||
13.09
16:30
Srem
Napredak
3
2
|
13.09.2015 16:30 | Srem | 3 : 2 | Napredak | |||||
13.09
16:30
BSK
OFK Bosut
1
1
|
13.09.2015 16:30 | BSK | 1 : 1 | OFK Bosut | |||||
13.09
16:30
Poletarac
Sremac
4
1
|
13.09.2015 16:30 | Poletarac | 4 : 1 | Sremac | |||||
13.09
16:30
Sloga (Č)
Sloboda
9
0
|
13.09.2015 16:30 | Sloga (Č) | 9 : 0 | Sloboda |
13.09
16:30
Borac
Železničar
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Borac | 1 : 2 | Železničar | |||||
13.09
16:30
Sloga
Dunav
0
2
|
13.09.2015 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Dunav | |||||
13.09
16:30
Fruškogorac
Borac
1
0
|
13.09.2015 16:30 | Fruškogorac | 1 : 0 | Borac | |||||
13.09
16:30
Krušedol
ČSK Čortanovci
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Krušedol | 1 : 2 | ČSK Čortanovci |
13.09
16:00
Dunavac
Pobeda
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Dunavac | 0 : 1 | Pobeda | |||||
13.09
16:00
Sloga (Dr)
Proleter
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloga (Dr) | 2 : 2 | Proleter | |||||
13.09
16:00
Zemljoradnik
Mip Majdan
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Mip Majdan | |||||
13.09
16:00
Dunav
Sopot
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Dunav | 2 : 2 | Sopot | |||||
13.09
16:00
Stig 1955
Ljubičevo
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Stig 1955 | 3 : 0 | Ljubičevo | |||||
13.09
16:00
Sloga (Du)
Metalac
0
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloga (Du) | 0 : 2 | Metalac |
13.09
11:00
Radoje Domanović
Maskar
5
0
|
13.09.2015 11:00 | Radoje Domanović | 5 : 0 | Maskar | |||||
13.09
10:00
Jarmenovci
Borac
1
1
|
13.09.2015 10:00 | Jarmenovci | 1 : 1 | Borac |
13.09
11:00
Miloš Pocerac 2013
Korman
4
1
|
13.09.2015 11:00 | Miloš Pocerac 2013 | 4 : 1 | Korman | |||||
13.09
11:00
Zablaće
Mladost
2
0
|
13.09.2015 11:00 | Zablaće | 2 : 0 | Mladost | |||||
13.09
11:00
Žabar
Jedinstvo
3
4
|
13.09.2015 11:00 | Žabar | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
13.09
11:00
Sava
Galeb
1
0
|
13.09.2015 11:00 | Sava | 1 : 0 | Galeb |
13.09
16:00
Sloga Trgošped
Provo 2015
1
4
|
13.09.2015 16:00 | Sloga Trgošped | 1 : 4 | Provo 2015 | |||||
13.09
16:00
Sloga (R)
Verko
4
4
|
13.09.2015 16:00 | Sloga (R) | 4 : 4 | Verko | |||||
13.09
16:00
Mladost (B)
Hajduk
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Torpedo
Krnule 09
5
0
|
13.09.2015 16:00 | Torpedo | 5 : 0 | Krnule 09 | |||||
13.09
16:00
Sloga 1949
Skupljen 2013
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloga 1949 | 4 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
13.09
16:00
Petrovac 74
Dragojevac
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Petrovac 74 | 2 : 1 | Dragojevac |
13.09
11:00
Volujac
Bojić
1
0
|
13.09.2015 11:00 | Volujac | 1 : 0 | Bojić | |||||
13.09
11:00
Grušić
Pocerina
0
4
|
13.09.2015 11:00 | Grušić | 0 : 4 | Pocerina | |||||
13.09
11:00
OFK Varna
Mladost (S)
4
0
|
13.09.2015 11:00 | OFK Varna | 4 : 0 | Mladost (S) |
13.09
11:00
Tolisavac - VT
DB Junajted
6
0
|
13.09.2015 11:00 | Tolisavac - VT | 6 : 0 | DB Junajted | |||||
13.09
16:30
Bratstvo
7. Juli
4
2
|
13.09.2015 16:30 | Bratstvo | 4 : 2 | 7. Juli |
13.09
11:00
Radnik
Premijer
3
0
|
13.09.2015 11:00 | Radnik | 3 : 0 | Premijer |
13.09
11:00
OFK Šabac
Metaloplastika
3
0
|
13.09.2015 11:00 | OFK Šabac | 3 : 0 | Metaloplastika |
13.09
17:00
Tolić
Mladost
2
0
|
13.09.2015 17:00 | Tolić | 2 : 0 | Mladost | |||||
13.09
17:00
Paštrić
Gornji Mušić
2
4
|
13.09.2015 17:00 | Paštrić | 2 : 4 | Gornji Mušić | |||||
13.09
17:00
Orao
Vojvode
0
3
|
13.09.2015 17:00 | Orao | 0 : 3 | Vojvode | |||||
13.09
17:00
Gornji Lajkovac
Stari drugari
1
1
|
13.09.2015 17:00 | Gornji Lajkovac | 1 : 1 | Stari drugari | |||||
13.09
17:00
Toplica
Babajić
4
0
|
13.09.2015 17:00 | Toplica | 4 : 0 | Babajić |
13.09
16:00
Sloga
Strmovo 1968
4
5
|
13.09.2015 16:00 | Sloga | 4 : 5 | Strmovo 1968 |
13.09
13:00
Zvizdar
Šarbane
2
1
|
13.09.2015 13:00 | Zvizdar | 2 : 1 | Šarbane | |||||
13.09
16:00
Čučuge
Pambukovica
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Čučuge | 1 : 0 | Pambukovica | |||||
13.09
11:00
Sloga
Murgaš 2012
3
3
|
13.09.2015 11:00 | Sloga | 3 : 3 | Murgaš 2012 |
13.09
16:00
Sloga
Brgule
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Brgule | |||||
13.09
13:00
Jedinstvo
Vrelo
3
0
|
13.09.2015 13:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Vrelo | |||||
13.09
16:00
Kolubara
Vukona
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Kolubara | 1 : 0 | Vukona | |||||
13.09
16:00
Omladinac
Strelac 001
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Strelac 001 |
13.09
17:00
Bukorovac
Mladost Teferič
0
0
|
13.09.2015 17:00 | Bukorovac | 0 : 0 | Mladost Teferič | |||||
13.09
17:00
Dobrača
Erdoglija
1
5
|
13.09.2015 17:00 | Dobrača | 1 : 5 | Erdoglija | |||||
13.09
17:00
Šumarice 2008
Borac
0
3
|
13.09.2015 17:00 | Šumarice 2008 | 0 : 3 | Borac |
13.09
11:00
Jovo Kursula
Popovići
0
0
|
13.09.2015 11:00 | Jovo Kursula | 0 : 0 | Popovići | |||||
13.09
16:30
Zgodačica
Morava
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Zgodačica | 1 : 1 | Morava |
13.09
16:30
Studen Vitez
Mineral 2015
3
3
|
13.09.2015 16:30 | Studen Vitez | 3 : 3 | Mineral 2015 | |||||
13.09
16:30
BSK 2014
Musina reka
1
0
|
13.09.2015 16:30 | BSK 2014 | 1 : 0 | Musina reka | |||||
13.09
16:30
Progorelica
Omladinac
1
0
|
13.09.2015 16:30 | Progorelica | 1 : 0 | Omladinac | |||||
13.09
16:30
Žiča
Mlada krila
3
1
|
13.09.2015 16:30 | Žiča | 3 : 1 | Mlada krila |
13.09
16:30
Borac
Slavija
1
0
|
13.09.2015 16:30 | Borac | 1 : 0 | Slavija | |||||
13.09
16:30
Sloga
Budućnost
0
2
|
13.09.2015 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Budućnost |
13.09
16:00
Mladost
Karađorđe 2013
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Karađorđe 2013 | |||||
13.09
16:00
Udarnik
Feniks
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Udarnik | 3 : 1 | Feniks | |||||
13.09
16:00
Pobeda
Napredak
4
3
|
13.09.2015 16:00 | Pobeda | 4 : 3 | Napredak | |||||
13.09
16:00
Veteran
Badnjevac
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Veteran | 1 : 2 | Badnjevac |
13.09
16:30
Dimitrije Tucović
Mladi Radnik
3
1
|
13.09.2015 16:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 1 | Mladi Radnik | |||||
13.09
16:30
Šumadinac
Mladi Borac
1
5
|
13.09.2015 16:30 | Šumadinac | 1 : 5 | Mladi Borac | |||||
13.09
16:30
Proleter
Strmovo
3
1
|
13.09.2015 16:30 | Proleter | 3 : 1 | Strmovo | |||||
13.09
16:30
20. Oktobar
Petka
3
0
|
13.09.2015 16:30 | 20. Oktobar | 3 : 0 | Petka |
13.09
16:00
Berane
Kom
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Berane | 4 : 1 | Kom | |||||
13.09
16:00
Ibar
Jezero
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Ibar | 2 : 1 | Jezero | |||||
13.09
16:00
Bratstvo
Igalo
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Igalo | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo
Grafičar
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Grafičar | |||||
13.09
16:00
Radnički
Cetinje
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Radnički | 2 : 2 | Cetinje |
13.09
16:30
Široki Brijeg
Mladost
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Mladost | |||||
13.09
16:30
Sloboda
Velež
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Velež | |||||
13.09
16:30
Travnik
Radnik
1
3
|
13.09.2015 16:30 | Travnik | 1 : 3 | Radnik | |||||
13.09
16:30
Sarajevo
Borac
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Sarajevo | 2 : 0 | Borac | |||||
13.09
16:30
Zrinjski
Slavija
4
0
|
13.09.2015 16:30 | Zrinjski | 4 : 0 | Slavija |
13.09
16:00
Sloboda (MG)
Sutjeska
0
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloboda (MG) | 0 : 2 | Sutjeska |
13.09
16:00
Župa
Željezničar
1
5
|
13.09.2015 16:00 | Župa | 1 : 5 | Željezničar | |||||
13.09
16:00
Mladost (DS)
Sloga (S)
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (DS) | 2 : 2 | Sloga (S) | |||||
13.09
16:00
Liješće
Omarska
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Liješće | 0 : 1 | Omarska | |||||
13.09
16:00
Sloga (T)
Ozren
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Sloga (T) | 3 : 0 | Ozren | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo (Ž)
Ljubić
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Ž) | 1 : 1 | Ljubić |
13.09
16:00
Ilićka 01
Jedinstvo (Bč)
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Ilićka 01 | 0 : 0 | Jedinstvo (Bč) | |||||
13.09
16:00
Radnički (K)
Famos
4
0
|
13.09.2015 16:00 | Radnički (K) | 4 : 0 | Famos | |||||
13.09
16:00
Mladost (BS)
Proleter
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (BS) | 2 : 0 | Proleter |
13.09
16:00
Sloga DIPO
Željezničar
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Sloga DIPO | 1 : 1 | Željezničar | |||||
13.09
16:00
Budućnost
Gomjenica
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Gomjenica | |||||
13.09
16:00
OFK Ravan
Progres
0
0
|
13.09.2015 16:00 | OFK Ravan | 0 : 0 | Progres | |||||
13.09
16:00
Dubrave
OFK Brdo
4
1
|
13.09.2015 16:00 | Dubrave | 4 : 1 | OFK Brdo |
13.09
16:00
Crvena zvijezda
Hajduk
2
3
|
13.09.2015 16:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Rudanka
Budućnost
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Rudanka | 3 : 0 | Budućnost | |||||
13.09
16:00
Skugrić
Trebava
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Skugrić | 1 : 0 | Trebava | |||||
13.09
16:00
Ozren
Vranjak
2
2
|
13.09.2015 16:00 | Ozren | 2 : 2 | Vranjak | |||||
13.09
13:00
Polet 1926
Posavina
1
0
|
13.09.2015 13:00 | Polet 1926 | 1 : 0 | Posavina | |||||
13.09
16:00
Mineral
Naša krila
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Mineral | 3 : 0 | Naša krila |
13.09
16:00
Milići
Lokanj
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Milići | 1 : 1 | Lokanj | |||||
13.09
16:00
Proleter
Partizan
0
3
|
13.09.2015 16:00 | Proleter | 0 : 3 | Partizan | |||||
13.09
16:00
OFK Šekovići
OFK Trnovica
2
1
|
13.09.2015 16:00 | OFK Šekovići | 2 : 1 | OFK Trnovica | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo
Podrinje
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Podrinje | |||||
13.09
16:00
Zadrugar
Bratstvo
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Bratstvo |
13.09
16:30
Romanija
Velež
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Romanija | 1 : 1 | Velež |
13.09
16:00
Knežopoljac
Sloga
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Knežopoljac | 0 : 1 | Sloga | |||||
13.09
16:00
Bratstvo
Radnik Urije
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Radnik Urije | |||||
13.09
16:00
Kozara
Brzi
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Kozara | 1 : 1 | Brzi | |||||
13.09
16:00
Slaven
Partizan
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Slaven | 0 : 0 | Partizan | |||||
13.09
16:00
Berek 1975
Plamen
2
6
|
13.09.2015 16:00 | Berek 1975 | 2 : 6 | Plamen | |||||
13.09
16:00
Mrakovica
Omladinac
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Mrakovica | 2 : 1 | Omladinac |
13.09
16:30
Borac (Š)
Ratar
2
2
|
13.09.2015 16:30 | Borac (Š) | 2 : 2 | Ratar | |||||
13.09
16:30
Kozara
Biseri
5
0
|
13.09.2015 16:30 | Kozara | 5 : 0 | Biseri | |||||
13.09
16:30
Tamaris
Borac (M)
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Tamaris | 2 : 1 | Borac (M) | |||||
13.09
16:30
Bratstvo
Torpedo
1
6
|
13.09.2015 16:30 | Bratstvo | 1 : 6 | Torpedo | |||||
13.09
16:30
Milan
Kladari
0
2
|
13.09.2015 16:30 | Milan | 0 : 2 | Kladari | |||||
13.09
16:30
Sloboda
Mladi Krajišnik
0
0
|
13.09.2015 16:30 | Sloboda | 0 : 0 | Mladi Krajišnik |
13.09
16:00
Džaja
Čelinac
0
3
|
13.09.2015 16:00 | Džaja | 0 : 3 | Čelinac | |||||
13.09
16:00
Polet-Krajišnik
Šnjegotina
3
2
|
13.09.2015 16:00 | Polet-Krajišnik | 3 : 2 | Šnjegotina | |||||
13.09
16:00
Vrbas
Gorica
0
0
|
13.09.2015 16:00 | Vrbas | 0 : 0 | Gorica | |||||
13.09
16:00
Krajina
Borac
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Krajina | 3 : 0 | Borac |
13.09
17:00
Zvijezda
Sloboda
11
2
|
13.09.2015 17:00 | Zvijezda | 11 : 2 | Sloboda | |||||
13.09
17:00
Borac
Jedinstvo
5
0
|
13.09.2015 17:00 | Borac | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
17:00
Bosna
Ukrina
3
1
|
13.09.2015 17:00 | Bosna | 3 : 1 | Ukrina | |||||
13.09
17:00
Bratstvo
Pelagićevo
1
1
|
13.09.2015 17:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Pelagićevo | |||||
13.09
17:00
Kladari
Crvena Zvijezda
2
0
|
13.09.2015 17:00 | Kladari | 2 : 0 | Crvena Zvijezda | |||||
13.09
17:00
Mladost
Rudar
1
2
|
13.09.2015 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Rudar | |||||
13.09
17:00
Crkvina
Sloga
2
1
|
13.09.2015 17:00 | Crkvina | 2 : 1 | Sloga |
13.09
16:00
Obilić
Sveti Jovan
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Obilić | 3 : 1 | Sveti Jovan | |||||
13.09
16:00
Mladost (L)
OFK Krbeti
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | OFK Krbeti | |||||
13.09
16:00
Sava 04
Slijepčevići
1
4
|
13.09.2015 16:00 | Sava 04 | 1 : 4 | Slijepčevići | |||||
13.09
16:00
Jugović
Gredice
0
5
|
13.09.2015 16:00 | Jugović | 0 : 5 | Gredice | |||||
13.09
16:00
OFK Brezik
Mladost 2003
1
1
|
13.09.2015 16:00 | OFK Brezik | 1 : 1 | Mladost 2003 | |||||
13.09
16:00
Omladinac
Mladost (S)
4
0
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
13.09
16:00
Mladost (T)
Grčica
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Mladost (T) | 2 : 1 | Grčica |
13.09
16:30
Drina
Majevica
2
0
|
13.09.2015 16:30 | Drina | 2 : 0 | Majevica | |||||
13.09
16:30
Priboj
Sloga
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Priboj | 1 : 2 | Sloga | |||||
13.09
16:30
Balatun
BSK Ledinci
1
5
|
13.09.2015 16:30 | Balatun | 1 : 5 | BSK Ledinci | |||||
13.09
16:30
Semberija
Jedinstvo
4
0
|
13.09.2015 16:30 | Semberija | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:30
Sloboda
Novo doba
3
2
|
13.09.2015 16:30 | Sloboda | 3 : 2 | Novo doba | |||||
13.09
16:30
SFK Akademac UIS
Međaši
6
0
|
13.09.2015 16:30 | SFK Akademac UIS | 6 : 0 | Međaši |
13.09
16:00
Branjevo
Srpski Soko
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Branjevo | 2 : 0 | Srpski Soko | |||||
13.09
16:00
Tabanci
Jasenica
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Tabanci | 2 : 0 | Jasenica | |||||
13.09
16:00
Budućnost (P)
Jardan
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost (P) | 3 : 0 | Jardan | |||||
13.09
16:00
Budućnost (S)
Polet
4
2
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost (S) | 4 : 2 | Polet |
13.09
16:30
Podgrmeč
Moštanica
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Podgrmeč | 3 : 0 | Moštanica | |||||
13.09
16:30
Rudar
Željezničar
5
0
|
13.09.2015 16:30 | Rudar | 5 : 0 | Željezničar | |||||
13.09
16:30
Svodna
Radnik
0
1
|
13.09.2015 16:30 | Svodna | 0 : 1 | Radnik | |||||
13.09
16:30
Kiseljak
Blatna
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Kiseljak | 1 : 2 | Blatna |
13.09
16:30
Romanovci
Kalemi
1
4
|
13.09.2015 16:30 | Romanovci | 1 : 4 | Kalemi | |||||
13.09
16:30
13 Skojevki
Polet
1
0
|
13.09.2015 16:30 | 13 Skojevki | 1 : 0 | Polet | |||||
13.09
16:30
Omladinac
OFK Laminci
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | OFK Laminci |
13.09
16:30
Hajduk
OFK Zborište
3
0
|
13.09.2015 16:30 | Hajduk | 3 : 0 | OFK Zborište | |||||
13.09
16:30
Borac (L)
Radnički
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Borac (L) | 1 : 1 | Radnički | |||||
13.09
16:30
4. Juli
BSK
3
0
|
13.09.2015 16:30 | 4. Juli | 3 : 0 | BSK | |||||
13.09
16:30
Zadrugar
Vučijak
2
3
|
13.09.2015 16:30 | Zadrugar | 2 : 3 | Vučijak | |||||
13.09
16:30
Polet
Borac 1975
4
1
|
13.09.2015 16:30 | Polet | 4 : 1 | Borac 1975 | |||||
13.09
16:30
Borac (K)
Željezničar
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Borac (K) | 1 : 1 | Željezničar |
13.09
16:00
Omladinac
Partizan
0
7
|
13.09.2015 16:00 | Omladinac | 0 : 7 | Partizan | |||||
13.09
16:00
Sloga 73
Vučijak
5
2
|
13.09.2015 16:00 | Sloga 73 | 5 : 2 | Vučijak | |||||
13.09
16:00
Trebavac
Mladost
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Trebavac | 2 : 0 | Mladost |
13.09
16:00
Jedinstvo
Sutjeska
1
3
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Sutjeska | |||||
13.09
16:00
Mladost
Sloga
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloga |
13.09
11:00
Budućnost Red Star
Bobetino Brdo
0
3
|
13.09.2015 11:00 | Budućnost Red Star | 0 : 3 | Bobetino Brdo | |||||
13.09
11:00
Crvena zvijezda
Jedinstvo
3
1
|
13.09.2015 11:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.09
11:00
Borac
Sloboda
3
1
|
13.09.2015 11:00 | Borac | 3 : 1 | Sloboda | |||||
13.09
11:00
Zadrugar
Čelik
5
1
|
13.09.2015 11:00 | Zadrugar | 5 : 1 | Čelik |
13.09
16:30
OFK Magnojević
Stević Jovan
1
4
|
13.09.2015 16:30 | OFK Magnojević | 1 : 4 | Stević Jovan | |||||
13.09
16:30
Ljeljenča
Omladinac
2
2
|
13.09.2015 16:30 | Ljeljenča | 2 : 2 | Omladinac | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo
Panteri
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Panteri | |||||
13.09
16:30
Obarska
Sloboda
3
1
|
13.09.2015 16:30 | Obarska | 3 : 1 | Sloboda | |||||
13.09
16:30
Magnojević 2001
Građanski
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Magnojević 2001 | 2 : 1 | Građanski | |||||
13.09
16:30
Koridor 2011
Proleter
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Koridor 2011 | 2 : 1 | Proleter |
13.09
16:30
Drina
Modran
0
4
|
13.09.2015 16:30 | Drina | 0 : 4 | Modran | |||||
13.09
16:30
Brodac
Sloga
8
0
|
13.09.2015 16:30 | Brodac | 8 : 0 | Sloga | |||||
13.09
16:30
Kolektiv
OFK Janja 2009
1
1
|
13.09.2015 16:30 | Kolektiv | 1 : 1 | OFK Janja 2009 | |||||
13.09
16:30
Bjeloševac
Mladost
0
2
|
13.09.2015 16:30 | Bjeloševac | 0 : 2 | Mladost | |||||
13.09
16:30
VSK
Glogovac
3
1
|
13.09.2015 16:30 | VSK | 3 : 1 | Glogovac | |||||
13.09
16:30
Tavna
OFK Batković
4
0
|
13.09.2015 16:30 | Tavna | 4 : 0 | OFK Batković |
13.09
19:00
Vojvodina
Metalac
3
2
|
13.09.2015 19:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Metalac | |||||
13.09
17:00
Rad
Spartak
3
3
|
13.09.2015 17:00 | Rad | 3 : 3 | Spartak | |||||
13.09
17:00
Borac
Novi Pazar
3
0
|
13.09.2015 17:00 | Borac | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
13.09
17:00
OFK Beograd
Jagodina
0
2
|
13.09.2015 17:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Jagodina | |||||
13.09
19:00
Radnički (N)
Mladost
1
1
|
13.09.2015 19:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | Mladost | |||||
13.09
19:00
Voždovac
Javor Matis
0
2
|
13.09.2015 19:00 | Voždovac | 0 : 2 | Javor Matis |
13.09
10:00
Jerina
Bukovička Banja
7
2
|
13.09.2015 10:00 | Jerina | 7 : 2 | Bukovička Banja | |||||
13.09
11:00
Sloga 036
Požega
1
8
|
13.09.2015 11:00 | Sloga 036 | 1 : 8 | Požega |
13.09
13:00
Radnički 1923
Vojvodina
1
2
|
13.09.2015 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
13.09
11:00
Crvena zvezda
Napredak
4
1
|
13.09.2015 11:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Napredak | |||||
13.09
16:00
Moravac Orion
Radnički (N)
0
1
|
13.09.2015 16:00 | Moravac Orion | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
13.09
11:00
Mačva
Brodarac
4
0
|
13.09.2015 11:00 | Mačva | 4 : 0 | Brodarac | |||||
13.09
11:00
Novi Pazar
OFK Beograd
0
1
|
13.09.2015 11:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | OFK Beograd |
13.09
10:00
Radnički
Železničar
5
1
|
13.09.2015 10:00 | Radnički | 5 : 1 | Železničar | |||||
13.09
14:00
Budućnost Krušik 2014
Loznica
0
2
|
13.09.2015 14:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 2 | Loznica |
13.09
10:00
Donji Srem
Veternik
1
0
|
13.09.2015 10:00 | Donji Srem | 1 : 0 | Veternik | |||||
13.09
10:00
OFK Hajduk
Radnički (SM)
5
2
|
13.09.2015 10:00 | OFK Hajduk | 5 : 2 | Radnički (SM) |
13.09
10:00
Banat
Sloga
3
0
|
13.09.2015 10:00 | Banat | 3 : 0 | Sloga | |||||
13.09
10:00
Begej
Dinamo 1945
1
3
|
13.09.2015 10:00 | Begej | 1 : 3 | Dinamo 1945 |
13.09
10:00
ČSK Pivara
TSC
1
0
|
13.09.2015 10:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | TSC | |||||
13.09
10:00
Hajduk Junior
Radnički (S)
4
0
|
13.09.2015 10:00 | Hajduk Junior | 4 : 0 | Radnički (S) |
13.09
16:30
Šumadija
Rudar
4
0
|
13.09.2015 16:30 | Šumadija | 4 : 0 | Rudar | |||||
13.09
16:30
Mihajlovac 1934
Smederevo 1924
1
2
|
13.09.2015 16:30 | Mihajlovac 1934 | 1 : 2 | Smederevo 1924 |
13.09
14:00
Sloboda (U)
Mladost
4
0
|
13.09.2015 14:00 | Sloboda (U) | 4 : 0 | Mladost |
13.09
17:00
Bežanija
BASK
0
1
|
13.09.2015 17:00 | Bežanija | 0 : 1 | BASK | |||||
13.09
09:00
BSK Borča
Zemun
4
2
|
13.09.2015 09:00 | BSK Borča | 4 : 2 | Zemun | |||||
13.09
11:00
IM Rakovica
Sindjelić
4
5
|
13.09.2015 11:00 | IM Rakovica | 4 : 5 | Sindjelić |
13.09
10:00
Trudbenik
Balkan
0
3
|
13.09.2015 10:00 | Trudbenik | 0 : 3 | Balkan | |||||
13.09
12:30
Studentski Grad
PKB
5
1
|
13.09.2015 12:30 | Studentski Grad | 5 : 1 | PKB | |||||
13.09
10:00
Brodarac 1947
Vrcin
0
1
|
13.09.2015 10:00 | Brodarac 1947 | 0 : 1 | Vrcin | |||||
13.09
10:00
Prva Iskra
Zvezdara
6
1
|
13.09.2015 10:00 | Prva Iskra | 6 : 1 | Zvezdara |
13.09
18:00
Cetinje
Rudar
0
4
|
13.09.2015 18:00 | Cetinje | 0 : 4 | Rudar | |||||
13.09
13:00
Berane
Lovćen
1
1
|
13.09.2015 13:00 | Berane | 1 : 1 | Lovćen | |||||
13.09
18:00
Iskra
OFK Petrovac
0
0
|
13.09.2015 18:00 | Iskra | 0 : 0 | OFK Petrovac | |||||
13.09
18:00
Budućnost
Zeta
3
0
|
13.09.2015 18:00 | Budućnost | 3 : 0 | Zeta | |||||
13.09
18:00
Sutjeska
Mladost
0
4
|
13.09.2015 18:00 | Sutjeska | 0 : 4 | Mladost |
13.09
12:00
Rad MO
011 MO
3
0
|
13.09.2015 12:00 | Rad MO | 3 : 0 | 011 MO | |||||
13.09
10:00
Internacional MO
IMT MO
0
0
|
13.09.2015 10:00 | Internacional MO | 0 : 0 | IMT MO |
13.09
16:00
Budućnost
Zeta
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Zeta | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo
Bokelj
3
0
|
13.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bokelj | |||||
13.09
16:00
Brskovo
Rudar
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Brskovo | 1 : 1 | Rudar | |||||
13.09
16:00
Graficar
Grbalj
|
13.09.2015 16:00 | Graficar | : | Grbalj | |||||
13.09
16:00
Igalo
Mornar
1
0
|
13.09.2015 16:00 | Igalo | 1 : 0 | Mornar | |||||
13.09
16:00
Radnicki
Dečić
5
2
|
13.09.2015 16:00 | Radnicki | 5 : 2 | Dečić | |||||
13.09
16:00
Jezero
Lovćen
1
2
|
13.09.2015 16:00 | Jezero | 1 : 2 | Lovćen | |||||
13.09
16:00
Iskra
OFK Petrovac
2
0
|
13.09.2015 16:00 | Iskra | 2 : 0 | OFK Petrovac | |||||
13.09
16:00
Sutjeska
Mladost
1
1
|
13.09.2015 16:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Mladost |
13.09
11:00
Zemun
Jagodina
1
3
|
13.09.2015 11:00 | Zemun | 1 : 3 | Jagodina | |||||
13.09
10:00
Rad
Partizan
2
2
|
13.09.2015 10:00 | Rad | 2 : 2 | Partizan | |||||
13.09
13:00
Crvena zvezda
Napredak
5
0
|
13.09.2015 13:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Napredak | |||||
13.09
16:30
Real Niš
Radnički (N)
2
1
|
13.09.2015 16:30 | Real Niš | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
13.09
10:00
Čukarički
Teleoptik
1
2
|
13.09.2015 10:00 | Čukarički | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
13.09
13:00
Spartak
Brodarac
2
1
|
13.09.2015 13:00 | Spartak | 2 : 1 | Brodarac | |||||
13.09
13:00
Novi Pazar
OFK Beograd
0
1
|
13.09.2015 13:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | OFK Beograd |
13.09
10:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
5
1
|
13.09.2015 10:00 | Radnički (SM) | 5 : 1 | Radnički (NP) | |||||
13.09
10:00
RFK N.S. 1921
Petar Puača
3
3
|
13.09.2015 10:00 | RFK N.S. 1921 | 3 : 3 | Petar Puača |
13.09
12:00
Radnički (Z)
Vršac
1
2
|
13.09.2015 12:00 | Radnički (Z) | 1 : 2 | Vršac | |||||
13.09
12:00
Kikinda 1909
Proleter 2006
0
3
|
13.09.2015 12:00 | Kikinda 1909 | 0 : 3 | Proleter 2006 | |||||
13.09
12:00
Radnički (K)
Železničar
0
0
|
13.09.2015 12:00 | Radnički (K) | 0 : 0 | Železničar | |||||
13.09
12:00
Dinamo 1945
Mladost
2
0
|
13.09.2015 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Mladost |
13.09
12:00
Bačka (BP)
Hajduk Junior
1
1
|
13.09.2015 12:00 | Bačka (BP) | 1 : 1 | Hajduk Junior | |||||
13.09
12:00
Bačka 1901
Vrbas
4
6
|
13.09.2015 12:00 | Bačka 1901 | 4 : 6 | Vrbas |
13.09
14:30
Dominus
Sindjelić
3
1
|
13.09.2015 14:30 | Dominus | 3 : 1 | Sindjelić | |||||
13.09
15:00
Lokomotiva
Kolubara
3
2
|
13.09.2015 15:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Kolubara | |||||
13.09
11:30
Borča
IM Rakovica
19
1
|
13.09.2015 11:30 | Borča | 19 : 1 | IM Rakovica | |||||
13.09
09:30
Studentski Grad
BSK 1925
4
0
|
13.09.2015 09:30 | Studentski Grad | 4 : 0 | BSK 1925 |
13.09
10:00
Radnički (O)
GSP Polet
7
0
|
13.09.2015 10:00 | Radnički (O) | 7 : 0 | GSP Polet | |||||
13.09
10:00
Mladenovac
Bežanija
7
0
|
13.09.2015 10:00 | Mladenovac | 7 : 0 | Bežanija | |||||
13.09
15:00
Milenium
Žarkovo
0
5
|
13.09.2015 15:00 | Milenium | 0 : 5 | Žarkovo |
13.09
12:00
Jedinstvo
Senjak
0
1
|
13.09.2015 12:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Senjak | |||||
13.09
14:00
Mačva
Loznica
0
2
|
13.09.2015 14:00 | Mačva | 0 : 2 | Loznica | |||||
13.09
12:00
Budućnost Krušik 2014
Drina
2
0
|
13.09.2015 12:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Drina |
13.09
16:30
Šumadija
Smederevo 1924
4
1
|
13.09.2015 16:30 | Šumadija | 4 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
13.09
16:30
Zvižd
Sloga (PM)
3
4
|
13.09.2015 16:30 | Zvižd | 3 : 4 | Sloga (PM) |
13.09
11:00
Vinogradar
Njerš Ištvan
0
6
|
13.09.2015 11:00 | Vinogradar | 0 : 6 | Njerš Ištvan |
13.09
11:00
Zuce
Banja
4
1
|
13.09.2015 11:00 | Zuce | 4 : 1 | Banja | |||||
13.09
11:00
Vinca
Pinosava
6
1
|
13.09.2015 11:00 | Vinca | 6 : 1 | Pinosava |
13.09
10:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
4
2
|
13.09.2015 10:00 | Radnički (SM) | 4 : 2 | Radnički (NP) | |||||
13.09
10:00
RFK N.S. 1921
Petar Puača
1
2
|
13.09.2015 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 2 | Petar Puača |
13.09
10:00
Bačka (BP)
Hajduk Junior
2
5
|
13.09.2015 10:00 | Bačka (BP) | 2 : 5 | Hajduk Junior | |||||
13.09
10:00
Bačka 1901
Vrbas
5
2
|
13.09.2015 10:00 | Bačka 1901 | 5 : 2 | Vrbas |
13.09
10:00
Radnički (Z)
Vršac
2
1
|
13.09.2015 10:00 | Radnički (Z) | 2 : 1 | Vršac | |||||
13.09
10:00
Kikinda 1909
Proleter 2006
1
0
|
13.09.2015 10:00 | Kikinda 1909 | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
13.09
10:00
Vršac united
Železničar
1
4
|
13.09.2015 10:00 | Vršac united | 1 : 4 | Železničar | |||||
13.09
10:00
Dinamo 1945
Mladost
8
0
|
13.09.2015 10:00 | Dinamo 1945 | 8 : 0 | Mladost |
13.09
17:00
Bane
AS
1
0
|
13.09.2015 17:00 | Bane | 1 : 0 | AS |
13.09
11:00
Teleoptik
Voždovac
2
2
|
13.09.2015 11:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Voždovac | |||||
13.09
11:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
13.09.2015 11:00 | Partizan | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
13.09
12:00
Dominus
OFK Beograd
0
11
|
13.09.2015 12:00 | Dominus | 0 : 11 | OFK Beograd |
13.09
11:30
Radnički (NB)
PKB Kovilovo
1
5
|
13.09.2015 11:30 | Radnički (NB) | 1 : 5 | PKB Kovilovo | |||||
13.09
13:00
Internacional
Bežanija
2
0
|
13.09.2015 13:00 | Internacional | 2 : 0 | Bežanija | |||||
13.09
14:00
Zemun
Kolubara
2
1
|
13.09.2015 14:00 | Zemun | 2 : 1 | Kolubara |
13.09
15:00
OFK Osečina
OFK Šabac
0
3
|
13.09.2015 15:00 | OFK Osečina | 0 : 3 | OFK Šabac | |||||
13.09
12:00
Mačva
Loznica
0
1
|
13.09.2015 12:00 | Mačva | 0 : 1 | Loznica | |||||
13.09
10:00
Budućnost Krušik 2014
Drina
5
0
|
13.09.2015 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 5 : 0 | Drina |
13.09
16:00
GFK Jasenica 1911
Bačinac
10
0
|
13.09.2015 16:00 | GFK Jasenica 1911 | 10 : 0 | Bačinac | |||||
13.09
16:00
Šumadija
Plana
3
1
|
13.09.2015 16:00 | Šumadija | 3 : 1 | Plana | |||||
13.09
16:00
AF Duljaj
Karađorđe (T)
3
1
|
13.09.2015 16:00 | AF Duljaj | 3 : 1 | Karađorđe (T) | |||||
13.09
16:00
Smederevo 1924
Petlić 2006
4
5
|
13.09.2015 16:00 | Smederevo 1924 | 4 : 5 | Petlić 2006 |
13.09
10:00
Institut
Srem J.
1
0
|
13.09.2015 10:00 | Institut | 1 : 0 | Srem J. | |||||
13.09
14:00
IMT
Borac O.
1
1
|
13.09.2015 14:00 | IMT | 1 : 1 | Borac O. |
13.09
10:00
Spartak
Arena Su
11
1
|
13.09.2015 10:00 | Spartak | 11 : 1 | Arena Su |
13.09
10:00
Pionir
Palilulac
2
3
|
13.09.2015 10:00 | Pionir | 2 : 3 | Palilulac | |||||
13.09
15:00
Hajduk
Torlak
1
4
|
13.09.2015 15:00 | Hajduk | 1 : 4 | Torlak | |||||
13.09
17:00
Beograd 1929
Balkan
6
1
|
13.09.2015 17:00 | Beograd 1929 | 6 : 1 | Balkan |
13.09
11:00
VGSK
Radnički 1926
2
4
|
13.09.2015 11:00 | VGSK | 2 : 4 | Radnički 1926 | |||||
13.09
11:00
RSK
Borac
3
0
|
13.09.2015 11:00 | RSK | 3 : 0 | Borac | |||||
13.09
11:00
Basarac
Šapine
6
1
|
13.09.2015 11:00 | Basarac | 6 : 1 | Šapine |
13.09
10:00
Slavija
Potisje
4
7
|
13.09.2015 10:00 | Slavija | 4 : 7 | Potisje | |||||
13.09
10:00
Čoka
Tisa
13
3
|
13.09.2015 10:00 | Čoka | 13 : 3 | Tisa | |||||
13.09
10:00
Jedinstvo
AFK
6
2
|
13.09.2015 10:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | AFK | |||||
13.09
10:00
Sloga
Bačka
5
8
|
13.09.2015 10:00 | Sloga | 5 : 8 | Bačka |
13.09
10:00
Omladinac
Skela
5
0
|
13.09.2015 10:00 | Omladinac | 5 : 0 | Skela | |||||
13.09
13:00
Prva Iskra
Jedinstvo
1
4
|
13.09.2015 13:00 | Prva Iskra | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
13.09
10:00
Strelac
Pobeda
0
3
|
13.09.2015 10:00 | Strelac | 0 : 3 | Pobeda | |||||
13.09
10:00
Budućnost
Radnički
1
1
|
13.09.2015 10:00 | Budućnost | 1 : 1 | Radnički |
13.09
10:00
Radnički Šabački
Lipolist
|
13.09.2015 10:00 | Radnički Šabački | : | Lipolist | |||||
13.09
10:00
Mačva 2005
BMR Petlovača
8
0
|
13.09.2015 10:00 | Mačva 2005 | 8 : 0 | BMR Petlovača | |||||
13.09
10:00
Karađorđe
Rađevac
0
2
|
13.09.2015 10:00 | Karađorđe | 0 : 2 | Rađevac | |||||
13.09
10:00
OFK Atletiko
OFK Šabac
0
6
|
13.09.2015 10:00 | OFK Atletiko | 0 : 6 | OFK Šabac |
13.09
16:30
13. Maj MK
Studentski Grad MK
3
0
|
13.09.2015 16:30 | 13. Maj MK | 3 : 0 | Studentski Grad MK | |||||
13.09
09:30
Šumadinac
Zemun B
1
9
|
13.09.2015 09:30 | Šumadinac | 1 : 9 | Zemun B | |||||
13.09
09:30
Radnički MK
Zmaj 1953
2
3
|
13.09.2015 09:30 | Radnički MK | 2 : 3 | Zmaj 1953 |
13.09
10:00
Akademija RAĐ
Donjošorac
|
13.09.2015 10:00 | Akademija RAĐ | : | Donjošorac |
13.09
09:00
Teleoptik
BSK Borča
0
0
|
13.09.2015 09:00 | Teleoptik | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
13.09
08:30
Zemun
OFK Beograd
0
2
|
13.09.2015 08:30 | Zemun | 0 : 2 | OFK Beograd |
13.09
17:00
Dominus
Budućnost (D)
3
1
|
13.09.2015 17:00 | Dominus | 3 : 1 | Budućnost (D) | |||||
13.09
11:00
Olimpik
Studentski Grad
5
0
|
13.09.2015 11:00 | Olimpik | 5 : 0 | Studentski Grad |
13.09
14:00
Balkan
Dorćol
2
1
|
13.09.2015 14:00 | Balkan | 2 : 1 | Dorćol |
13.09
09:30
Vinogradar
Subotica '03
0
13
|
13.09.2015 09:30 | Vinogradar | 0 : 13 | Subotica '03 | |||||
13.09
10:00
TSC
Bačka 1901
1
0
|
13.09.2015 10:00 | TSC | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
13.09
11:30
Spartak '04
Senta
1
0
|
13.09.2015 11:30 | Spartak '04 | 1 : 0 | Senta |
13.09
10:00
Radnički 1
OFK Senjak
1
1
|
13.09.2015 10:00 | Radnički 1 | 1 : 1 | OFK Senjak | |||||
13.09
10:00
Omladinac
Železničar
8
1
|
13.09.2015 10:00 | Omladinac | 8 : 1 | Železničar | |||||
13.09
10:00
OFK Osečina
Šampion
2
1
|
13.09.2015 10:00 | OFK Osečina | 2 : 1 | Šampion | |||||
13.09
10:00
Jedinstvo
Ribnica
5
0
|
13.09.2015 10:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Ribnica | |||||
13.09
10:00
Radnički 2
Budućnost Krušik 2
0
14
|
13.09.2015 10:00 | Radnički 2 | 0 : 14 | Budućnost Krušik 2 |
13.09
Kolubara
Rad
1
1
|
13.09.2015 | Kolubara | 1 : 1 | Rad | |||||
13.09
10:00
BSK
Altina
0
6
|
13.09.2015 10:00 | BSK | 0 : 6 | Altina | |||||
13.09
10:00
Crveni Orao
Forza
2
0
|
13.09.2015 10:00 | Crveni Orao | 2 : 0 | Forza | |||||
13.09
11:00
BSK 1925
Dominus
1
0
|
13.09.2015 11:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | Dominus | |||||
13.09
14:00
Teleoptik
OFK Beograd
2
5
|
13.09.2015 14:00 | Teleoptik | 2 : 5 | OFK Beograd |
13.09
12:00
Rad
Teleoptik
4
0
|
13.09.2015 12:00 | Rad | 4 : 0 | Teleoptik | |||||
13.09
13:00
Klub 11
Forza
0
5
|
13.09.2015 13:00 | Klub 11 | 0 : 5 | Forza | |||||
13.09
14:00
Radnički
Dominus
4
0
|
13.09.2015 14:00 | Radnički | 4 : 0 | Dominus | |||||
13.09
16:00
Ada
OLE
2
1
|
13.09.2015 16:00 | Ada | 2 : 1 | OLE |
13.09
17:00
Vojvoda Stepa
Srem SM
23
28
|
13.09.2015 17:00 | Vojvoda Stepa | 23 : 28 | Srem SM | |||||
13.09
17:00
Slavija
Mladost TSK
27
20
|
13.09.2015 17:00 | Slavija | 27 : 20 | Mladost TSK | |||||
13.09
19:00
Nova Pazova
Crvenka 2
28
21
|
13.09.2015 19:00 | Nova Pazova | 28 : 21 | Crvenka 2 |
13.09
Radnički
Smederevo
37
24
|
13.09.2015 | Radnički | 37 : 24 | Smederevo | |||||
13.09
20:00
Dorćol
Lazarevac
33
19
|
13.09.2015 20:00 | Dorćol | 33 : 19 | Lazarevac | |||||
13.09
Jedinstvo 1974
Prva Iskra Barič
32
18
|
13.09.2015 | Jedinstvo 1974 | 32 : 18 | Prva Iskra Barič | |||||
13.09
18:30
Metaloplastika 2
Zemun 1957
27
28
|
13.09.2015 18:30 | Metaloplastika 2 | 27 : 28 | Zemun 1957 | |||||
13.09
16:30
Umčari
Gučevo
38
20
|
13.09.2015 16:30 | Umčari | 38 : 20 | Gučevo |
13.09
19:30
FON
Novi Pazar
2
4
|
13.09.2015 19:30 | FON | 2 : 4 | Novi Pazar | |||||
13.09
18:00
Kopernikus
Flash Bečej
5
2
|
13.09.2015 18:00 | Kopernikus | 5 : 2 | Flash Bečej |