XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 646 utakmica za dan
Nedelja, 6 Septembar 2015

Fudbal

06.09.2015 16:30 Ozren 1 : 2 Sloga (D)
06.09.2015 16:30 Omarska 5 : 0 Laktaši
06.09.2015 16:30 Borac 0 : 1 Modriča
06.09.2015 11:00 Gomjenica 3 : 1 Sloga DIPO
06.09.2015 16:30 Birač 1 : 3 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Podrinje 2 : 0 OFK Šekovići
06.09.2015 16:30 OFK Trnovica 3 : 0 Proleter
06.09.2015 16:30 Mrakovica 4 : 0 Knežopoljac
06.09.2015 16:30 Omladinac 2 : 1 Berek 1975
06.09.2015 16:30 Plamen 3 : 2 Slaven
06.09.2015 16:30 Partizan 11 : 1 Kozara
06.09.2015 16:30 Brzi 0 : 0 Bratstvo
06.09.2015 16:30 Radnik Urije 1 : 0 Sloga
06.09.2015 17:00 Sloboda 3 : 2 Crkvina
06.09.2015 17:00 Sloga 2 : 1 Kladari
06.09.2015 17:00 Crvena Zvijezda 2 : 3 Mladost
06.09.2015 17:00 Rudar 2 : 1 Bratstvo
06.09.2015 17:00 Pelagićevo 2 : 2 Bosna
06.09.2015 17:00 Ukrina 2 : 2 Borac
06.09.2015 17:00 Jedinstvo 0 : 2 Zvijezda
06.09.2015 16:30 Sveti Jovan 3 : 2 Mladost (T)
06.09.2015 16:30 Grčica 0 : 1 Omladinac
06.09.2015 16:30 Mladost (S) 1 : 0 OFK Brezik
06.09.2015 16:30 Mladost 2003 2 : 1 Jugović
06.09.2015 16:30 Gredice 4 : 1 Sava 04
06.09.2015 16:30 Slijepčevići 3 : 0 Mladost (L)
06.09.2015 16:30 OFK Krbeti 1 : 2 Obilić
06.09.2015 16:30 SFK Akademac UIS 2 : 0 Sloga 94
06.09.2015 16:30 Međaši 0 : 4 Sloboda
06.09.2015 16:30 Novo doba 1 : 1 Semberija
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Balatun
06.09.2015 16:30 BSK Ledinci 7 : 0 Priboj
06.09.2015 16:00 Polet 0 : 4 Budućnost (P)
06.09.2015 16:00 Jardan 2 : 2 Tabanci
06.09.2015 16:00 Jasenica 0 : 1 Branjevo
06.09.2015 16:00 Srpski Soko 0 : 1 Jadar
06.09.2015 16:30 Blatna 0 : 2 Svodna
06.09.2015 16:30 Moštanica 1 : 3 Rasavci
06.09.2015 17:30 Vilusi 6 : 1 Jablanica
06.09.2015 17:30 Kalemi 1 : 0 Novi Napredak
06.09.2015 16:30 Zvijezda 7 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 0 Mladost
06.09.2015 16:30 Sloga 5 : 2 Sutjeska
06.09.2015 16:30 OFK Bor 1 : 2 Timok
06.09.2015 16:30 Železničar 1 : 1 Omladinac
06.09.2015 16:30 Stepojevac Vaga 0 : 0 Radnički (O)
06.09.2015 16:30 Crvena zvezda 1 : 2 Sopot
06.09.2015 11:00 Žarkovo 3 : 0 BASK
06.09.2015 16:30 Budućnost 1 : 1 IMT
06.09.2015 16:30 Brodarac 1947 3 : 1 Srem
06.09.2015 11:00 Dorćol 3 : 0 Turbina
06.09.2015 16:30 Sloga (K) 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
06.09.2015 16:30 Bošnjane 5 : 0 Jedinstvo (M)
06.09.2015 16:30 Rembas 1 : 2 Juhor
06.09.2015 16:30 Morava 1 : 1 Levač
06.09.2015 16:30 Župa 1 : 2 Jedinstvo (P)
06.09.2015 16:30 Poljoprivrednik 1 : 1 Sloga (Ć)
06.09.2015 16:30 Šarbanovac 4 : 3 Hajduk Veljko
06.09.2015 16:30 Bukovik 9 : 0 Bučje
06.09.2015 16:30 Radnički (L) 2 : 2 Rudar (P)
06.09.2015 16:30 Rudar Alpos 2 : 1 Zaplanjac
06.09.2015 16:30 Pukovac 1 : 2 Đerdap
06.09.2015 16:30 Ropotovo 1 : 0 Jablanica
06.09.2015 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 3 Vlasina
06.09.2015 16:30 ŽAK 2 : 0 Jedinstvo (BK)
06.09.2015 16:30 Polet 0 : 7 Radnički Zrenjanin
06.09.2015 16:30 Slavia 4 : 3 Sloboda
06.09.2015 16:30 Tekstilac 1 : 4 Tavankut
06.09.2015 16:30 Mladost (T) 3 : 6 OFK Vrbas
06.09.2015 16:30 Bačka (P) 0 : 0 Radnički (S)
06.09.2015 16:30 Borac 0 : 4 Jedinstvo (SP)
06.09.2015 16:30 Budućnost (SN) 2 : 1 LSK Laćarak
06.09.2015 16:30 Kupinovo 3 : 1 Sloga
06.09.2015 16:30 Torlak 2 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 PKB 0 : 3 Borac
06.09.2015 11:00 Prva Iskra 4 : 1 Vrčin
06.09.2015 10:00 Grafičar 7 : 1 Hajduk
06.09.2015 16:30 BSK Batajnica 1 : 1 Zvezdara
06.09.2015 16:30 Sremčica 1 : 1 Lepušnica
06.09.2015 16:30 Napredak 0 : 2 Borac
06.09.2015 16:30 Proleter 3 : 0 Morava
06.09.2015 16:30 Omladinac 4 : 2 Basarac
06.09.2015 16:30 RSK 4 : 2 Radnički 1926
06.09.2015 16:30 Zadrugar 2 : 0 Brezovica
06.09.2015 16:30 OFK Osečina 1 : 0 Radnički Stobex
06.09.2015 16:30 Slavija (K) 0 : 0 Braća Vuković
06.09.2015 16:30 Bane 1 : 0 Sloboda (Č)
06.09.2015 16:30 Karađorđe 2 : 0 Polet (T)
06.09.2015 16:00 Partizan 1 : 2 Dragocvet
06.09.2015 16:00 Mladi radnik 1 : 3 Budućnost
06.09.2015 16:00 Kušiljevo 3 : 0 OFK Batinac
06.09.2015 16:00 Napredak (Z) 3 : 0 Mladost (J)
06.09.2015 16:00 Bratstvo 1 : 0 OFK Bratstvo
06.09.2015 16:00 Sloga 0 : 0 Napredak (D)
06.09.2015 17:30 Sloga 3 : 1 Naupare
06.09.2015 17:30 Ribnik 0 : 0 Šanac
06.09.2015 17:30 Mladi radnik 3 : 1 Trajal
06.09.2015 17:30 Gradina 1 : 6 13. April
06.09.2015 17:30 Čitluk 2 : 0 Gornji Stepoš
06.09.2015 17:30 Vinogradar 3 : 0 Jastrebac
06.09.2015 17:30 Mačkovac 1 : 0 Parunovac
06.09.2015 17:30 Mladost 3 : 0 Blagotin
06.09.2015 16:30 NS Tatko 0 : 3 Kosovac
06.09.2015 16:30 Pobeda 2 : 2 Jug Bogdan
06.09.2015 16:30 Dunđerski 1 : 1 Trbunje
06.09.2015 16:30 Svetlost 3 : 0 Polet
06.09.2015 16:30 Jastrebac 3 : 2 Kaćuša
06.09.2015 16:30 Mladost 1982 2 : 0 Real
06.09.2015 16:30 Dobrič 4 : 0 Borac
06.09.2015 16:30 Orljane 1 : 1 Radnički 1947 (Č)
06.09.2015 16:30 Zemljoradnik 1 : 4 Rasovača
06.09.2015 16:30 Koprijan 1975 1 : 2 Polet
06.09.2015 16:30 Doljevac 0 : 0 Morava
06.09.2015 16:30 Radnički 1924 1 : 1 Jedinstvo (B)
06.09.2015 16:30 Radnički 3 : 2 Nemetali
06.09.2015 11:00 Sloga 3 : 0 Polom
06.09.2015 16:30 BSK 0 : 1 Čubra
06.09.2015 16:30 Branik 2 : 5 Poreč
06.09.2015 16:30 Zlot 4 : 2 Ključ
06.09.2015 16:30 Slatina 2 : 0 Deli Jovan
06.09.2015 16:30 Blizna 0 : 0 Krivelj
06.09.2015 16:30 ŠSK 3 : 1 Grlište
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 1 Osnić
06.09.2015 16:30 Svrljiška Topla 3 : 9 Malinik
06.09.2015 16:30 Trebič 1 : 1 OFK Knjaz
06.09.2015 16:30 Napredak 2 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Padež 3 : 0 Zvezda
06.09.2015 16:30 Zadrugar 3 : 1 Tanasko Rajić
06.09.2015 16:00 Bukuroca 0 : 0 Levosoje
06.09.2015 16:00 Trešnjevka 1 : 4 Mladost (B)
06.09.2015 16:00 Lugina 0 : 0 Vihor
06.09.2015 16:00 Pavlovac 1 : 3 Pčinja
06.09.2015 16:00 Ternoci 3 : 0 OFK Alakince
06.09.2015 16:30 Šumadija 4 : 1 Kumarevo
06.09.2015 16:30 Vučje 1 : 1 Plantaža
06.09.2015 16:30 Radnički (P) 3 : 1 Omladinac
06.09.2015 16:30 Čekmin 5 : 1 Brza
06.09.2015 16:30 Umac 6 : 2 Železničar
06.09.2015 16:30 Sloga (L) 5 : 3 Mladost V
06.09.2015 16:30 Zloćudovo 2 : 3 Progres
06.09.2015 16:30 Sloboda D.B 0 : 0 Mladi Borac
06.09.2015 Radnički 0 : 2 Mramor
06.09.2015 Mladost 1 : 5 Vulkan
06.09.2015 Sloboda 0 : 1 Rudar
06.09.2015 16:30 Borac (S) 3 : 0 Jedinstvo Stević
06.09.2015 16:30 Vojvodina 3 : 1 Mladost (O)
06.09.2015 16:30 Vulturul 4 : 1 Mladost (V)
06.09.2015 16:30 Crvena zvezda 1 : 0 Sloga (BNS)
06.09.2015 16:30 Terekveš 2 : 2 OFK Šikara
06.09.2015 16:30 Lipar 3 : 0 Radnički 1918
06.09.2015 16:30 Omladinac (D) 1 : 0 Borac
06.09.2015 16:30 Hajduk 1 : 1 Kordun
06.09.2015 16:30 Vinogradar 3 : 1 Njegoš
06.09.2015 16:30 Bajša 6 : 0 Preporod
06.09.2015 16:30 Bačka 1 : 0 Krivaja
06.09.2015 16:30 Proleter 1 : 4 Obilić
06.09.2015 16:30 Eđšeg 1 : 1 Sloga
06.09.2015 17:00 Donji Petrovci 2 : 2 OFK Zeka Buljubaša
06.09.2015 17:00 OFK Brestač 1 : 0 Ljukovo
06.09.2015 17:00 Jadran 1 : 0 Podrinje
06.09.2015 17:00 Hajduk 1925 Podunavac 1 : 0 Sloven
06.09.2015 17:00 Hajduk (D) 3 : 2 Rudar
06.09.2015 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 Napredak (P)
06.09.2015 16:30 Veliki Borak 0 : 3 Mladost (B)
06.09.2015 10:00 Radnički 0 : 0 Borac
06.09.2015 16:30 Strelac 0 : 1 Budućnost
06.09.2015 16:30 OFK Borac 0 : 1 Mladost (Č)
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 4 Mladost (C)
06.09.2015 16:30 Zmaj 1953 1 : 2 Pionir
06.09.2015 16:30 Institut 3 : 3 13. maj
06.09.2015 16:30 Sindjelić 2012 2 : 1 Dunav
06.09.2015 16:30 Banja 1 : 1 Brodarac
06.09.2015 16:30 Pudarci 0 : 3 Vinča
06.09.2015 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 Kosmaj
06.09.2015 16:30 OFK Leštane 7 : 1 Pinosava
06.09.2015 16:30 Ropočevo 0 : 1 Kovačevac
06.09.2015 Omladinac 0 : 0 Bačinac
06.09.2015 Osipaonica 2 : 0 Železničar
06.09.2015 Sloboda 3 : 0 Udarnik
06.09.2015 Sloga 3 : 1 Borac (R)
06.09.2015 7. Juli 2 : 3 SASK
06.09.2015 Budućnost 3 : 1 Bresje Superior
06.09.2015 Šumadija 0 : 1 Mladi radnik
06.09.2015 Pobeda 3 : 1 Mladi borac
06.09.2015 16:30 Krilaš 2 : 0 Vojvoda Milenko
06.09.2015 16:30 Železničar 0 : 3 Sloga (B)
06.09.2015 16:30 Dizel 5 : 1 Integral
06.09.2015 16:30 Sloga (Ć) 1 : 3 Petar Dobrnjac
06.09.2015 16:30 Makce 3 : 2 Polet
06.09.2015 16:30 Napredak 2 : 1 Borac
06.09.2015 16:30 Mlava 2 : 0 Budućnost
06.09.2015 16:30 Lepenica 0 : 0 Aranđelovac
06.09.2015 16:30 BSK 4 : 1 Vinča
06.09.2015 16:30 Junkovac 3 : 1 Vitlina-Bokanja
06.09.2015 16:30 Borac 3 : 0 Prvi srpski ustanak
06.09.2015 16:30 ŽSK 0 : 1 Karađorđe
06.09.2015 16:30 Pobeda 1 : 1 Šatornja
06.09.2015 16:30 Banja 3 : 2 Šumadija
06.09.2015 16:30 Trnava 3 : 0 Šumadinac
06.09.2015 16:30 Prvi partizan 0 : 1 Crnokosa
06.09.2015 16:30 Železničar 1 : 6 Čajetina
06.09.2015 16:30 Savinac 3 : 0 Perućac
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 7 : 2 Soko
06.09.2015 11:00 Ariljska rampa 1 : 3 Višesava
06.09.2015 16:30 Napredak 2 : 3 Jasen
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 2 Sevojno
06.09.2015 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Radnički Šabački
06.09.2015 16:00 Antimon 1 : 1 BMR Petlovača
06.09.2015 16:00 Lipolist 2 : 2 Hajduk Stanko
06.09.2015 16:00 Drina 2 : 1 Borac (V)
06.09.2015 16:00 Borac (L) 3 : 1 Podrinje
06.09.2015 16:00 Jedinstvo (Z) 2 : 2 Sinđelić
06.09.2015 17:00 Polet 2 : 1 Real
06.09.2015 17:00 Gruža 2 : 1 Granit
06.09.2015 17:00 Mataruge 2 : 2 Stubal
06.09.2015 17:00 Ribnica 2 : 1 Borac
06.09.2015 17:00 Radnički 0 : 0 Ibar
06.09.2015 17:00 Budućnost 1 : 1 Goč
06.09.2015 17:00 Radnik 2 : 0 Rudar
06.09.2015 16:00 Polet 1 : 0 Rudar (SR)
06.09.2015 16:00 Hajduk 2 : 0 Omladinac
06.09.2015 16:00 Moravac 0 : 3 Rudar Stenjevac
06.09.2015 16:00 Mladost (S) 0 : 0 Omladinski
06.09.2015 16:00 Napredak (Sv) 6 : 0 Istok 63
06.09.2015 16:00 Šumadija 3 : 0 Napredak Stubica
06.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 3 Sloga
06.09.2015 16:00 Ursule 2 : 1 Osaonica
06.09.2015 16:00 Blagotin 1 : 0 Kupinovac
06.09.2015 16:00 Kolare 2 : 0 Napredak (SL)
06.09.2015 16:00 Crni Vrh 2 : 3 Mladost (G)
06.09.2015 16:00 Morava 1 : 2 Šumadinac
06.09.2015 16:00 Mladost (D) 3 : 0 Juhor
06.09.2015 20:00 OFK Gnjila 6 : 2 Omladinac
06.09.2015 17:30 Trudbenik 4 : 0 Sloga
06.09.2015 17:30 Mladost 2 : 1 Polet 57
06.09.2015 17:30 Rubin (DS) 5 : 0 Varvarin
06.09.2015 17:30 Donji Kopaonik 3 : 0 14. Oktobar
06.09.2015 17:30 Beli Orlovi 0 : 0 Kamenorezac 76
06.09.2015 11:00 Pobeda 1976 3 : 2 OFK Rutevac 1908
06.09.2015 11:00 Crvena zvezda 5 : 0 Ratar
06.09.2015 16:30 Napredak 2012 7 : 1 OFK Sloga
06.09.2015 11:00 Planinac 2015 5 : 1 Vukašinovac
06.09.2015 16:30 Napredak 1 : 1 Lovćen
06.09.2015 16:30 Mala Vrbica 5 : 0 Lokomotiva
06.09.2015 16:30 Egeta 2 : 0 Koča Andjelković
06.09.2015 16:30 Omladinac 0 : 5 Rtkovo
06.09.2015 16:30 Velika Vrbica 1 : 2 Kladušnica
06.09.2015 16:30 Milutinovac 1 : 3 Pontes
06.09.2015 16:30 Kosovo 1 : 1 Velika Jasikova
06.09.2015 16:30 Timok 1928 3 : 0 Kastrum
06.09.2015 16:30 Lovac 4 : 2 Nacional
06.09.2015 16:30 Temac 1 : 2 Jerma
06.09.2015 16:30 Dragoš 2 : 0 Lokomotiva
06.09.2015 16:30 Pobeda 3 : 0 Sloboda
06.09.2015 16:30 Moravac 3 : 2 Mladost (DL)
06.09.2015 16:30 Polet 4 : 2 Sušica 2012
06.09.2015 16:30 Navalin 4 : 1 Morava
06.09.2015 16:30 Real 4 : 0 Jedinstvo (Š)
06.09.2015 16:30 OFK Morava 0 : 2 Lemind 1953
06.09.2015 16:30 Gradac 2 : 2 Jedinstvo (G)
06.09.2015 16:30 Marjan MB 4 : 0 Mladost (B)
06.09.2015 16:30 Napredak 2 : 2 Bratstvo
06.09.2015 16:30 Partizan (K) 2 : 1 Hajdučica
06.09.2015 16:30 Potporanj 2 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Karaš (J) 0 : 0 Borac (VG)
06.09.2015 16:30 Vojvodina (S) 3 : 2 Ševac
06.09.2015 16:30 Vojvodina (CC) 4 : 0 Dunav
06.09.2015 16:30 Karaš (K) 3 : 1 Ratar
06.09.2015 16:30 Borac (VS) 8 : 0 Banat (I)
06.09.2015 16:30 Napredak 7 : 1 Budućnost
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 12 : 2 2. Oktobar
06.09.2015 16:30 Terekveš 2 : 0 Bega
06.09.2015 16:30 Proleter 0 : 4 Vojvodina (B)
06.09.2015 16:30 1.Oktobar 1 : 1 Delija
06.09.2015 16:30 Vojvodina (NM) 1 : 4 Omladinac
06.09.2015 16:30 Proleter 2 : 0 ASK
06.09.2015 16:30 Rusanda 0 : 2 Naftagas
06.09.2015 16:30 Potisje 5 : 1 OFK Gradnulica
06.09.2015 16:30 Omladinac 2 : 1 MSK
06.09.2015 16:30 ŽFK Banat 1 : 0 OFK Klek
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 2 : 4 Lehel
06.09.2015 16:30 Jedinstvo (R) 0 : 5 Aleksa Šantić
06.09.2015 16:30 OFK Metalac 2 : 2 Rastina 1918
06.09.2015 16:30 Telečka 0 : 5 Dunav
06.09.2015 16:30 Đurđin 1 : 1 Elektrovojvodina
06.09.2015 16:30 Bratstvo 1 : 4 Čantavir
06.09.2015 16:30 Lokomotiva 1 : 3 Udarnik Višnjevac
06.09.2015 16:30 Hajduk 4 : 0 Palić
06.09.2015 16:30 Bikovo 1 : 1 Žednik
06.09.2015 17:00 Borac (M) 4 : 1 Radnički
06.09.2015 17:00 Sloga 0 : 1 Napredak
06.09.2015 17:00 Noćaj 3 : 0 Borac (S)
06.09.2015 17:00 Jedinstvo 4 : 2 PSK Putinci
06.09.2015 17:00 Sloboda 3 : 0 Obilić 1993
06.09.2015 17:00 Borac (K) 5 : 0 Omladinac
06.09.2015 17:00 Fruškogorac 7 : 0 Hajduk 1932
06.09.2015 16:30 Vojvodina 4 : 1 Mladost
06.09.2015 16:30 Iskra 5 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Hajduk 2 : 1 Obilić (Vilovo)
06.09.2015 16:30 Obilić (Zmajevo) 4 : 1 Mladost Radost
06.09.2015 16:30 Bačka 5 : 0 Sloga
06.09.2015 16:30 Krivanj 3 : 1 Bačka
06.09.2015 16:30 Bački Hajduk 1 : 3 Neštin
06.09.2015 16:30 Labudnjača 1 : 0 Maglić
06.09.2015 16:30 Borac 1 : 6 Slavija
06.09.2015 16:30 Soko 2 : 1 Naša Zvezda
06.09.2015 16:30 Borac 0 : 3 Tatra
06.09.2015 16:30 Sremac 0 : 4 Bačka
06.09.2015 16:30 Fruškogorac 3 : 0 Čenej
06.09.2015 10:00 Kabel - Štrand 0 : 2 RFK Novi Sad 1921
06.09.2015 16:30 Sparta 1 : 1 Sveti Stefan
06.09.2015 16:30 Rekreativo 011 1 : 2 Crvenka
06.09.2015 16:30 Atakante 1 : 5 BUSK
06.09.2015 10:00 Šećeranac Ada 4 : 2 Posavac
06.09.2015 16:30 Šumadinac 2 : 1 OFK Petrovčić
06.09.2015 16:30 Beli Orlovi 3 : 0 Udarnik
06.09.2015 16:30 Bašin 1 : 2 Vodice
06.09.2015 16:30 Budućnost 1 : 2 Cerovac
06.09.2015 16:30 Mlava (B) 2 : 1 Kurjače
06.09.2015 16:30 Vihor 2 : 1 Braničevo
06.09.2015 16:30 Borac (K) 3 : 1 Napredak 1934
06.09.2015 16:30 Jedinstvo (D) 2 : 1 Napredak (B)
06.09.2015 16:30 Napredak (P) 2 : 0 Desine
06.09.2015 16:30 Omladinac (Š) 1 : 0 Zadrugar
06.09.2015 16:30 Rudar 1 : 0 Radnički
06.09.2015 16:30 Sloga 1952 3 : 0 Napredak
06.09.2015 16:30 Polet 0 : 2 Dragoš
06.09.2015 16:30 Omladinac (S) 2 : 2 BSK
06.09.2015 16:30 Bata Bulić 4 : 1 Mladost
06.09.2015 16:30 Kusovac 2 : 4 Lokomotiva
06.09.2015 11:00 Karađorđe Vučić 1 : 3 Crvena zvezda
06.09.2015 16:30 Mladost Crni Kao 1 : 5 BSK
06.09.2015 16:30 Kotlenik 3 : 0 Sloga
06.09.2015 16:30 Marjan 2 : 0 Mladost (R)
06.09.2015 16:30 Mladost MG 5 : 0 Grivac
06.09.2015 16:30 Jasenica 1 : 4 Sloga
06.09.2015 16:30 Budućnost 0 : 5 Partizan
06.09.2015 16:30 Kopljari 4 : 0 B 2000
06.09.2015 16:30 Mladi rudar 3 : 0 Žabare
06.09.2015 16:30 Proleter 5 : 0 Ranilović
06.09.2015 16:30 Šumadinac (S) 4 : 0 Šamot
06.09.2015 16:30 Misača 0 : 4 Šumadinac (N)
06.09.2015 16:00 Vlašić 1 : 1 OFK Jelen
06.09.2015 16:00 Radnički 2 : 0 Vojvoda Stepa Step.
06.09.2015 16:00 Dobrava 0 : 1 Rankovac
06.09.2015 16:00 Mrovska 0 : 2 Karađorđe
06.09.2015 16:00 Cerić 7 : 0 Mladost 2013
06.09.2015 16:00 Pričinović 1 : 3 Dušan Silni
06.09.2015 16:00 Cer 9 : 1 Krasava
06.09.2015 16:00 Velika Reka 3 : 1 Vidojevica
06.09.2015 16:00 Cerova 6 : 1 Milan Orlić
06.09.2015 16:00 Sloga (LŠ) 2 : 6 Čobanče
06.09.2015 11:00 Crnča 0 : 2 Borac
06.09.2015 11:00 Studenac 1 : 3 Stolice
06.09.2015 16:00 Sloga (S) 0 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:00 Borac 2 : 1 Proleter
06.09.2015 16:00 Gorki 2 : 1 Mladost (MM)
06.09.2015 16:00 Partizan 1 : 0 Majur
06.09.2015 16:00 Duško 1 : 1 Budućnost (Z)
06.09.2015 16:00 Drina 2 : 1 Torpedo 1924
06.09.2015 16:00 Mladi Borac 4 : 4 Budućnost (PD)
06.09.2015 16:00 Cer 5 : 0 Sloga
06.09.2015 11:00 Jadar 2013 3 : 2 Komanice
06.09.2015 16:30 Milenko Pavlović 6 : 0 Gradac
06.09.2015 16:30 Liplje 1 : 3 Iskra
06.09.2015 16:30 Ribnikar 4 : 1 Borac
06.09.2015 16:30 Mladost 2 : 1 Rajac
06.09.2015 16:30 Popadić 0 : 1 Kolubara 2
06.09.2015 16:30 Proleter 2 : 2 Rudar
06.09.2015 16:30 Gunjevac 5 : 2 OFK Stublenica
06.09.2015 17:00 Botunje 0 : 1 Kremenac
06.09.2015 17:00 Kutlovo 2 : 1 21. oktobar
06.09.2015 17:00 Azbest 3 : 0 Zastava
06.09.2015 17:00 OFK Žeželj 4 : 1 Divostin
06.09.2015 17:00 Šumadija 1934 3 : 0 Seljak
06.09.2015 17:00 Borac 3 : 0 Grdica
06.09.2015 17:00 Mladost 1 : 0 Partizan
06.09.2015 17:00 Tavnik 3 : 2 Morava
06.09.2015 17:00 Proleter 5 : 1 Budućnost
06.09.2015 17:00 Zvezda 1 : 2 Jedinstvo
06.09.2015 17:00 Kraljevo Hajduk 5 : 0 Šumadija
06.09.2015 17:00 Napredak 2 : 1 Vrnjci
06.09.2015 17:00 Lazac 1 : 1 Magnohrom
06.09.2015 16:30 Velereč 94 1 : 2 Takovski Ustanak
06.09.2015 16:30 Omladinac 0 : 3 Ozrem PMH
06.09.2015 16:30 Mladost 09 0 : 4 Sparta Grabovica
06.09.2015 16:30 Brezak 2 : 1 Ozremica
06.09.2015 16:30 Jablanica 4 : 3 Šumadija
06.09.2015 17:00 Brezova 0 : 2 Sloga
06.09.2015 17:00 Gorušica 1 : 2 Jelica
06.09.2015 16:30 Jedinstvo (M) 1 : 2 Čoka
06.09.2015 16:30 Slavija 1 : 2 Jadran
06.09.2015 16:30 Graničar 2 : 0 Šampion
06.09.2015 16:30 Jedinstvo (SK) 2 : 1 Tromedja
06.09.2015 16:30 Tisa B 0 : 0 Hajduk
06.09.2015 16:30 Tisa (P) 2 : 2 Horgoš 1911
06.09.2015 17:00 Jedinstvo 1953 0 : 3 Palilulac
06.09.2015 17:00 Slemen 3 : 2 Mladost
06.09.2015 17:00 OFK Urovci 3 : 0 Partizan-Draževac
06.09.2015 17:00 Vukićevica 1 : 3 Duboko
06.09.2015 17:00 Krtinska 1 : 0 Ljubinić
06.09.2015 17:00 Borac 0 : 0 Trstenica
06.09.2015 17:00 Zvezda-Konatice 0 : 2 Rvati
06.09.2015 16:30 Velika Mostanica 1 : 2 Beljina
06.09.2015 16:30 Rušanj 5 : 1 Guncate
06.09.2015 16:30 Bistrica 0 : 7 OFK Burovo
06.09.2015 11:00 Vreoci 2 : 2 Sloboda
06.09.2015 16:30 Rudar 4 : 0 Sloga
06.09.2015 16:30 Budućnost 4 : 2 Borac
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 0 OFK Radnički
06.09.2015 16:30 BSK 1 : 4 Šumadija
06.09.2015 17:30 Vis 5 : 4 Mladost (MI)
06.09.2015 15:00 Mladost (G) 1 : 1 Rudar 2012
06.09.2015 17:30 OFK Rogača 6 : 1 Stojnik
06.09.2015 17:30 Sibnica 0 : 3 OFK Slatina
06.09.2015 15:00 Vojvoda 0 : 1 Popović
06.09.2015 16:30 Šepšin 1 : 2 Ivanča
06.09.2015 16:30 Napredak 1 : 0 Šumadija 1962
06.09.2015 16:30 Sloga 1 : 5 Markovac
06.09.2015 16:30 Omladinac 2 : 2 Borac
06.09.2015 16:30 OFK Student 2 : 5 Vlaška 1950
06.09.2015 16:30 Razvitak 1 : 2 Mladost
06.09.2015 16:30 Zemljoradnik 8 : 0 Vihor
06.09.2015 16:30 ISK Izvor 2 : 0 Sloboda
06.09.2015 16:30 Popovac 2 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Buljane 9 : 1 Železničar
06.09.2015 16:30 Heroj 1 : 1 Radnik
06.09.2015 16:30 Šantarovac 3 : 1 Belica
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Partizan
06.09.2015 16:30 Hajduk 7 : 1 Sloboda
06.09.2015 16:30 Omladinac 1 : 2 OFK Borac
06.09.2015 16:30 Trnava 0 : 0 Bresje
06.09.2015 16:30 Crnovršanin 4 : 2 Morava
06.09.2015 11:00 Rudar 3 : 1 Veternica
06.09.2015 11:00 Gornje Sinkovce 4 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 11:00 Jašunja 1 : 1 Moravac
06.09.2015 16:30 Vinogradar 1 : 1 Radnički 1927
06.09.2015 16:30 Hajduk 1 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Pobeda 0 : 0 Banat
06.09.2015 16:30 OFK Stajićevo 13 : 0 Tisa 1933
06.09.2015 16:30 Sloga 0 : 4 Borac
06.09.2015 16:30 Tamiš 3 : 1 Mladost
06.09.2015 16:30 ZŠF Petlić 3 : 0 Zlatica
06.09.2015 17:00 Graničar 4 : 0 Vojvodina
06.09.2015 17:00 Sloga 1 : 1 Fruška Gora
06.09.2015 17:00 Jedinstvo (K) 3 : 2 Sremac
06.09.2015 17:00 Jedinstvo (R) 3 : 3 Car Uroš
06.09.2015 17:00 Mladost (P) 2 : 1 27. Oktobar
06.09.2015 17:00 Polet 0 : 2 Fruškogorac
06.09.2015 17:00 Planinac 0 : 3 Mladost (B)
06.09.2015 Jedinstvo (Lj) 1 : 1 Hajduk
06.09.2015 Jednota 2 : 0 Bratstvo
06.09.2015 OFK Bačinci 2 : 2 OFK Bikić
06.09.2015 Sremac 2 : 4 Graničar
06.09.2015 OFK Bingula 2 : 0 Borac
06.09.2015 Sinđelić 3 : 0 Omladinac
06.09.2015 17:00 Kameni 4 : 0 Sremac
06.09.2015 17:00 Mladost 4 : 1 Lovac
06.09.2015 17:00 Sloven 0 : 5 Graničar
06.09.2015 17:00 Vitez 3 : 1 Šumar
06.09.2015 17:00 Sloboda 4 : 0 Poletarac
06.09.2015 17:00 Sremac 0 : 5 BSK
06.09.2015 17:00 OFK Bosut 1 : 1 Srem
06.09.2015 17:00 Napredak 3 : 2 Sloga (Z)
06.09.2015 17:00 Borac (R) 5 : 0 Borac (VR)
06.09.2015 17:00 Grgurevci 1 : 3 Planinac
06.09.2015 17:00 ČSK Čortanovci 1 : 0 Fruškogorac
06.09.2015 17:00 Borac 3 : 2 Sloga
06.09.2015 17:00 Dunav 1 : 1 Borac
06.09.2015 17:00 Železničar 1 : 1 Polet
06.09.2015 16:30 Sloga (Du) 0 : 3 Dunavac
06.09.2015 16:30 Metalac 3 : 0 Stig 1955
06.09.2015 16:30 Sloga (L) 1 : 2 Dunav
06.09.2015 16:30 Sopot 2 : 1 Zemljoradnik
06.09.2015 16:30 Proleter 1 : 3 Pobeda
06.09.2015 10:00 Maskar 0 : 1 Mladost (J)
06.09.2015 11:00 Sava 2 : 2 Miloš Pocerac 2013
06.09.2015 11:00 Galeb 2 : 0 Žabar
06.09.2015 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Zablaće
06.09.2015 11:00 Mladost 3 : 2 Korman
06.09.2015 16:00 Dragojevac 1 : 2 Sloga 1949
06.09.2015 16:00 Skupljen 2013 0 : 2 Torpedo
06.09.2015 16:00 Krnule 09 0 : 7 Mladost (B)
06.09.2015 16:00 Hajduk 3 : 0 Sloga (R)
06.09.2015 16:00 Verko 2 : 0 Jedinstvo 2014
06.09.2015 11:00 Provo 2015 3 : 1 Polet
06.09.2015 11:00 Šipurske livade 0 : 1 OFK Varna
06.09.2015 11:00 Mladost (S) 3 : 0 Grušić
06.09.2015 16:30 7. Juli 3 : 1 DB Junajted
06.09.2015 11:00 Bair 4 : 0 Šumice
06.09.2015 11:00 Mladost 1 : 2 Napredak (BP)
06.09.2015 11:00 Premijer 1 : 4 Napredak (MB)
06.09.2015 11:00 Bujačić 2 : 1 OFK Brđanac
06.09.2015 16:30 Kotešica 4 : 1 Rakac Stave
06.09.2015 16:30 OFK Povlen 2 : 6 Beloševac
06.09.2015 16:30 Paune 1 : 2 Mali korak
06.09.2015 14:00 Zadrugar 0 : 4 Dupljaj
06.09.2015 16:30 Lukavac 2 : 0 Mladi radnik
06.09.2015 17:00 Mladost 1 : 2 Toplica
06.09.2015 17:00 Babajić 2 : 3 Gornji Lajkovac
06.09.2015 17:00 Stari drugari 4 : 0 Orao
06.09.2015 17:00 Vojvode 7 : 1 Paštrić
06.09.2015 17:00 Gornji Mušić 4 : 0 Tolić
06.09.2015 17:00 Strmovo 1968 4 : 0 Nepričava
06.09.2015 11:00 Murgaš 2012 0 : 0 Čučuge
06.09.2015 13:00 Pambukovica 0 : 0 Kalenić
06.09.2015 16:00 OFK Paljuvi 6 : 0 Zvizdar
06.09.2015 13:00 Šarbane 3 : 2 Dokmir
06.09.2015 17:00 Lasta 1 : 0 Zgodačica
06.09.2015 17:00 Morava 0 : 2 Jovo Kursula
06.09.2015 17:00 Popovići 3 : 1 Stara Čaršija
06.09.2015 17:00 Mladost 1981 1 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 17:00 Žiča 1 : 0 Studen Vitez
06.09.2015 17:00 Omladinac 2 : 1 BSK 2014
06.09.2015 17:00 Musina reka 0 : 2 Mineral 2015
06.09.2015 16:30 Budućnost 5 : 0 Borac
06.09.2015 16:30 Slavija 2 : 1 Proleter
06.09.2015 16:30 Jednota 1950 5 : 0 Mladost
06.09.2015 16:30 Badnjevac 2 : 0 Pobeda
06.09.2015 16:30 Napredak 1 : 1 Udarnik
06.09.2015 16:30 Karađorđe 2013 1 : 2 Šumadija
06.09.2015 16:30 20. Oktobar 8 : 2 Dimitrije Tucović
06.09.2015 16:30 Lazarevac 3 : 3 Proleter
06.09.2015 16:30 Mladi Borac 3 : 0 Mladi Radnik
06.09.2015 16:30 Radnički 1 : 1 Berane
06.09.2015 16:30 Cetinje 2 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Grafičar 1 : 3 Bratstvo
06.09.2015 16:30 Igalo 3 : 0 Ibar
06.09.2015 16:30 Jezero 2 : 1 Brskovo
06.09.2015 17:00 Spartak 7 : 0 Sloga Radnički
06.09.2015 16:00 Crvena zvezda 4 : 1 Požarevac
06.09.2015 17:00 Vojvodina 1 : 3 Mašinac
06.09.2015 11:00 Sloga 036 3 : 0 Jerina
06.09.2015 17:00 Una Fortuna 04 11 : 0 Bukovička Banja
06.09.2015 16:30 Mladost 2015 14 : 0 Lovćen
06.09.2015 13:00 Jagodina 3 : 4 Novi Pazar
06.09.2015 OFK Beograd 5 : 0 Mačva
06.09.2015 16:30 Lokomotiva 4 : 0 Moravac Orion
06.09.2015 11:00 Vojvodina 1 : 2 Rad
06.09.2015 11:00 Partizan 2 : 1 Borac
06.09.2015 10:00 Loznica 0 : 0 Radnički
06.09.2015 10:00 Inđija 1 : 0 OFK Hajduk
06.09.2015 10:00 Radnički (SM) 1 : 2 Radnički (NP)
06.09.2015 10:00 Proleter 1 : 0 Donji Srem
06.09.2015 10:00 Sloga 1 : 5 Proleter 2006
06.09.2015 10:00 Dinamo 1945 2 : 0 Banat
06.09.2015 16:30 Radnički 1926 2 : 0 Homoljac
06.09.2015 16:30 Smederevo 1924 6 : 2 Šumadija
06.09.2015 16:30 Rudar 0 : 5 Morava
06.09.2015 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Sloboda (U)
06.09.2015 10:00 Radnički (NB) 1 : 0 IM Rakovica
06.09.2015 09:00 Sindjelić 0 : 1 Radnički (O)
06.09.2015 11:30 Brodarac 2 3 : 3 Žarkovo
06.09.2015 09:00 Voždovac 6 : 0 Bežanija
06.09.2015 16:00 Balkan 3 : 2 Turbina
06.09.2015 10:00 PKB 1 : 3 Trudbenik
06.09.2015 10:00 Sopot 4 : 1 Seceranac Ada
06.09.2015 09:00 Bežanija MO 3 : 2 Sinđelić MO
06.09.2015 09:00 Zemun MO 3 : 1 Rad MO
06.09.2015 11:00 IMT MO 0 : 3 OFK Beograd MO
06.09.2015 19:30 011 MO 3 : 1 BASK MO
06.09.2015 16:00 Radnički (NB) MO 3 : 1 Brodarac MO
06.09.2015 09:00 BSK Borča MO 3 : 3 Internacional MO
06.09.2015 15:30 Jagodina 2 : 1 Novi Pazar
06.09.2015 13:00 Vojvodina 1 : 2 Rad
06.09.2015 12:00 Radnički (NP) 1 : 5 Indeks
06.09.2015 12:00 Vršac 4 : 0 Dinamo 1945
06.09.2015 11:00 Mladost 3 : 1 Radnički (K)
06.09.2015 12:00 Proleter 2006 0 : 4 Radnički (Z)
06.09.2015 12:00 Spartak 4 : 1 TSC
06.09.2015 12:00 Bečej 1918 5 : 3 Bačka 1901
06.09.2015 12:00 Vrbas 2 : 0 Bačka (BP)
06.09.2015 12:00 Hajduk Junior 3 : 4 Radnički (S)
06.09.2015 17:00 Sindjelić 0 : 2 Voždovac
06.09.2015 09:00 Teleoptik 9 : 0 011
06.09.2015 13:00 Radnički 3 : 0 BASK
06.09.2015 10:00 IM Rakovica 0 : 14 Lokomotiva
06.09.2015 11:00 Radnički 1923 1 : 2 Apolon 4
06.09.2015 11:30 Bežanija 2 : 0 Radnički (O)
06.09.2015 16:30 GSP Polet 3 : 3 Milenium
06.09.2015 09:00 Žarkovo 6 : 2 Trudbenik
06.09.2015 14:00 IMT 1 : 3 Balkan
06.09.2015 12:00 OFK Šabac 3 : 1 Radnički Šabački
06.09.2015 12:00 Železničar 1 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Sloga (B) 1 : 3 Zvižd
06.09.2015 10:00 Tornjoš 2 : 2 AFK
06.09.2015 11:30 Obilić 1 : 1 Senta
06.09.2015 10:00 Banja 3 : 1 Avala
06.09.2015 12:00 Apolon 2010 6 : 0 Borac
06.09.2015 13:00 Graficar 1 : 8 Sremcica
06.09.2015 11:00 Budućnost 2 : 0 Radnicki
06.09.2015 11:00 Zeta 0 : 2 Sutjeska
06.09.2015 11:00 Mladost 1 : 0 Iskra
06.09.2015 11:00 Rudar 2 : 0 Dečić
06.09.2015 11:00 Lovćen 4 : 0 Graficar
06.09.2015 11:00 Grbalj 1 : 3 Igalo
06.09.2015 11:00 Mornar 0 : 2 Jedinstvo
06.09.2015 10:00 Radnički (NP) 1 : 0 Indeks
06.09.2015 10:00 Spartak 7 : 0 TSC
06.09.2015 10:00 Bečej 1918 4 : 1 Bačka 1901
06.09.2015 10:00 Vrbas 2 : 2 Bačka (BP)
06.09.2015 10:00 Hajduk Junior 0 : 4 Radnički (S)
06.09.2015 10:00 Vršac 1 : 2 Dinamo 1945
06.09.2015 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Radnički (Z)
06.09.2015 11:00 AS 2 : 0 Slavija
06.09.2015 Kosmet 4 : 1 Novi Pazar
06.09.2015 Pazar Juniors 4 : 1 Apolon
06.09.2015 Kiker 4 : 2 Sloga
06.09.2015 13:00 BSK 0 : 2 Brodarac
06.09.2015 12:00 Sindjelić 2 : 1 Radnički (NB)
06.09.2015 17:00 PKB Kovilovo 3 : 1 Zemun
06.09.2015 12:30 Studentski Grad 4 : 0 Internacional
06.09.2015 14:00 Bežanija 5 : 2 Radnički (O)
06.09.2015 10:00 OFK Šabac 4 : 1 Donjošorac
06.09.2015 10:00 Železničar 0 : 3 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Karađorđe (T) 1 : 0 Šumadija
06.09.2015 16:30 Pinkum 1 : 5 GFK Jasenica 1911
06.09.2015 10:00 Proleter (BK) 2 : 6 Borac
06.09.2015 14:00 Banat 2 : 2 Vršac
06.09.2015 09:30 Obilić 1 : 7 Senta
06.09.2015 10:00 Sloga 10 : 3 Slavija
06.09.2015 10:00 Bačka 8 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 10:00 AFK 4 : 7 Čoka
06.09.2015 10:00 Tisa 0 : 9 Potisje
06.09.2015 10:00 Jevremovac 3 : 1 OFK Atletiko
06.09.2015 10:00 Rađevac 5 : 0 Mačva 2005
06.09.2015 10:00 BMR Petlovača : Mladost (P)
06.09.2015 10:00 POFK Letnjikovac : Lipolist
06.09.2015 09:00 BSK 1925 MK 7 : 0 Tempo
06.09.2015 13:00 Šumadinac 1 : 6 Institut
06.09.2015 11:00 BSK Borča 0 : 3 Rad
06.09.2015 16:30 Bežanija 7 : 0 IMT
06.09.2015 17:00 Srem Jakovo 2 : 5 Fer Plej 06
06.09.2015 11:00 BSK 1925 9 : 0 Sindjelić 2012
06.09.2015 10:00 Studentski Grad 2 : 3 Dominus
06.09.2015 10:00 Balkan 3 : 0 BASK
06.09.2015 10:00 Milenium 0 : 5 Sremčica
06.09.2015 12:00 Poštar 0 : 1 OFK Beograd (B)
06.09.2015 10:00 Senta 1 : 6 Arena SU
06.09.2015 Jasenica 1911 2 : 2 Bambi
06.09.2015 Pinkum 7 : 0 Đokić
06.09.2015 19:00 Plavi 2000 2 : 4 BASK

Rukomet

06.09.2015 Meshkov 21 : 24 Zagreb
06.09.2015 Vojvodina 24 : 26 Nexe

Futsal

06.09.2015 19:00 Nova Pazova 3 : 1 FON
06.09.2015 19:00 Kalča Memoris 6 : 2 Deus