XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 737 utakmica za dan
Subota, 31 Oktobar 2015

Fudbal

31.10.2015 15:00 Javor Matis 1 : 1 Novi Pazar
31.10.2015 14:00 Voždovac 1 : 0 Rad
31.10.2015 17:00 Crvena zvezda 4 : 1 OFK Beograd
31.10.2015 14:30 Čelik 1 : 0 Velež
31.10.2015 17:00 Borac 0 : 1 Radnik
31.10.2015 13:30 Sutjeska 2 : 0 Vlasenica
31.10.2015 13:30 Kozara 3 : 0 Drina HE
31.10.2015 13:30 Sloboda (NG) 1 : 0 Zvijezda 09
31.10.2015 13:30 Borac 1 : 1 Leotar
31.10.2015 13:30 Mladost 3 : 0 Sloboda (MG)
31.10.2015 13:30 Krupa 3 : 0 Tekstilac
31.10.2015 13:30 Željezničar 1 : 5 Omarska
31.10.2015 13:30 BSK 1 : 0 Ozren
31.10.2015 13:30 Sloga (S) 3 : 1 Ljubić
31.10.2015 13:30 Modriča 2 : 1 Sloga (D)
31.10.2015 13:30 Laktaši 2 : 2 Liješće
31.10.2015 13:30 Rudar 2 : 3 Jedinstvo (Bč)
31.10.2015 13:30 Podrinje 1 : 1 Mladost (BS)
31.10.2015 13:30 Glasinac 2011 2 : 0 Radnički (K)
31.10.2015 13:30 Lokomotiva 2 : 0 Ilićka 01
31.10.2015 14:00 Željezničar 1 : 0 Karanovac
31.10.2015 14:00 Progres 2 : 0 Mladost
31.10.2015 13:30 Trebava 7 : 1 Posavina
31.10.2015 13:30 Partizan 1 : 0 Podrinje
31.10.2015 13:30 Lokanj 5 : 1 Birač
31.10.2015 14:30 Biseri 0 : 1 Torpedo
31.10.2015 13:30 Omladinac 2 : 1 Borac
31.10.2015 13:30 Sloga 3 : 0 Jedinstvo
31.10.2015 14:30 Bratstvo 0 : 8 13 Skojevki
31.10.2015 14:30 Jablanica 0 : 4 Stevan Dukić
31.10.2015 14:00 Timočanin 4 : 1 OFK Bor
31.10.2015 14:00 Jedinstvo (B) 3 : 0 Sloga (D)
31.10.2015 14:00 Radan 4 : 0 Trstenik PPT
31.10.2015 14:00 Ozren 2 : 2 Car Konstantin
31.10.2015 14:00 Radnički (S) 1 : 1 Tabane 1970
31.10.2015 14:00 Timok 4 : 2 Radnički (P)
31.10.2015 13:30 Radnički (NP) 1 : 0 Radnički (Š)
31.10.2015 13:30 Banat 1 : 0 Borac (S)
31.10.2015 13:30 Dunav 4 : 1 Železničar
31.10.2015 13:30 Odžaci 2 : 0 Radnički (SM)
31.10.2015 13:30 Sloga 1 : 0 Vršac
31.10.2015 13:30 Cement 1 : 1 Bačka 1901
31.10.2015 13:30 Dolina 2 : 2 Omladinac
31.10.2015 13:30 IMR 1 : 0 Žarkovo
31.10.2015 13:30 IMT 0 : 0 Teleoptik
31.10.2015 10:00 BASK 1 : 1 Sopot
31.10.2015 13:30 Polet (LJ) 3 : 1 Mihajlovac 1934
31.10.2015 13:30 Šumadija 1903 4 : 3 Karađorđe
31.10.2015 13:30 Sloga (K) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
31.10.2015 13:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 1 Mačva
31.10.2015 13:30 Železničar 0 : 0 Jedinstvo
31.10.2015 13:30 Šumadija (A) 1 : 1 Mokra Gora
31.10.2015 13:30 Smederevo 1924 2 : 0 FAP
31.10.2015 14:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Lugomir
31.10.2015 14:00 Svrljig 4 : 0 Radnički (L)
31.10.2015 14:00 Pukovac 4 : 2 Brodoremont
31.10.2015 14:00 Napredak 1 : 0 Bukovik
31.10.2015 14:00 Rtanj 0 : 0 Hajduk Veljko
31.10.2015 14:00 Đerdap 5 : 1 Bučje
31.10.2015 14:00 Vranjska Banja 2 : 1 Pusta Reka
31.10.2015 14:00 Morava 4 : 0 Nebeski Andjeli
31.10.2015 14:00 Sloga (L) 1 : 0 Bobište
31.10.2015 14:00 Balkanski 2 : 1 Budućnost (P)
31.10.2015 13:30 Radnički (K) 1 : 1 Radnički (S)
31.10.2015 13:30 Vršac United 1 : 0 Polet
31.10.2015 13:30 Proleter (BK) 1 : 1 Jedinstvo (BK)
31.10.2015 13:30 Jedinstvo (NB) 1 : 2 Radnički Zrenjanin
31.10.2015 13:30 Sloboda 0 : 1 Crvena zvezda (RS)
31.10.2015 13:30 Sloga 2 : 1 Mladost (L)
31.10.2015 13:00 Bratstvo 1946 1 : 0 Sloga (Č)
31.10.2015 13:00 Radnički (S) 1 : 0 Tavankut
31.10.2015 13:00 OFK Vrbas 3 : 2 Zadrugar
31.10.2015 13:30 Veternik 0 : 4 Crvena Zvezda
31.10.2015 13:30 Sremac 1 : 0 Borac
31.10.2015 13:30 Sloga 2 : 2 Kabel
31.10.2015 13:30 Slavija 2 : 2 Jedinstvo (SP)
31.10.2015 13:30 Balkan 1 : 1 Prva Iskra
31.10.2015 13:30 Lokomotiva 3 : 1 Baćevac
31.10.2015 13:30 Gruža 4 : 0 GFK Jasenica 1911
31.10.2015 13:30 VGSK 4 : 1 Borac
31.10.2015 13:30 Radnički 1926 1 : 0 Šapine
31.10.2015 13:30 Sloga 1940 (BB) 1 : 0 OFK Osečina
31.10.2015 13:30 Spartak 1924 0 : 2 Jedinstvo 1945
31.10.2015 13:30 Jošanica 4 : 0 Omladinac (NS)
31.10.2015 13:30 Sloboda (Č) 2 : 0 Dragačevo
31.10.2015 13:30 Morava 1918 2 : 1 Kušiljevo
31.10.2015 13:30 Blagotin 3 : 2 Naupare
31.10.2015 14:00 Topličanin 3 : 0 Pobeda
31.10.2015 14:00 Polet 2 : 7 Trbunje
31.10.2015 14:00 Malošište 1 : 0 Rasovača
31.10.2015 14:00 Morava 4 : 0 Polet
31.10.2015 14:00 Zlot 1 : 0 BSK
31.10.2015 14:00 Poreč 2 : 2 Čubra
31.10.2015 14:00 BSK 3 : 0 Polet
31.10.2015 14:00 Rgotina 4 : 0 ŠSK
31.10.2015 14:00 Vratarnica 5 : 2 Sloga
31.10.2015 14:00 Borac 0 : 1 Vladimir Durković
31.10.2015 14:00 Tanasko Rajić 0 : 5 Padež
31.10.2015 14:00 Spartak 2 : 2 Zvezda
31.10.2015 13:30 Samolica 1 : 5 Ternoci
31.10.2015 13:30 Biljači 4 : 0 Pavlovac
31.10.2015 13:30 GFK Dubočica 3 : 0 Radnički (P)
31.10.2015 14:00 Aluminjum 1 : 3 Budućnost
31.10.2015 14:00 Partizan (U) 1 : 3 BAK
31.10.2015 14:00 Dinamo 1945 1 : 0 Mladost (O)
31.10.2015 13:30 Polet 4 : 1 Vojvodina 1928
31.10.2015 13:30 Krajina 2 : 1 Zadrugar
31.10.2015 13:30 Crvena zvezda 3 : 0 Roham
31.10.2015 13:30 Begej 5 : 0 Radnički 1911
31.10.2015 13:30 Mladost 1 : 1 Bilećanin
31.10.2015 13:30 Proleter 2006 1 : 1 Borac Aleksandrovo
31.10.2015 13:30 Naftagas 3 : 0 Napredak
31.10.2015 13:30 Banat 5 : 2 Kikinda 1909
31.10.2015 13:30 Mladost 2 : 1 Omladinac (D)
31.10.2015 13:30 Stanišić 1 : 2 Lipar
31.10.2015 13:00 Jadran 5 : 2 Potisje
31.10.2015 13:00 Tornjoš 2 : 0 Bačka
31.10.2015 13:00 Panonija IM Topola 6 : 0 Preporod
31.10.2015 13:00 Radnički 1905 1 : 1 Krivaja
31.10.2015 13:30 Partizan 2 : 0 Jadran
31.10.2015 13:30 Rudar 2 : 0 OFK Zeka Buljubaša
31.10.2015 13:30 Sloven 1 : 1 Ljukovo
31.10.2015 13:30 Podrinje 6 : 0 Hrtkovci
31.10.2015 14:00 Hercegovac 4 : 0 Napredak
31.10.2015 14:00 Vojvodina 2 : 0 Proleter
31.10.2015 14:00 Tvrdjava 2 : 3 Borac
31.10.2015 13:30 Proleter 0 : 3 Sofeks
31.10.2015 13:30 Mladost 0 : 3 Vinogradar
31.10.2015 13:30 Šajkaš 1908 2 : 1 Petrovaradin
31.10.2015 13:30 Železničar 1 : 2 Jedinstvo
31.10.2015 13:30 OFK Futog 1 : 1 OFK Sirig
31.10.2015 13:30 Šumadija 2 : 0 Strelac
31.10.2015 13:30 Mladost (C) 0 : 2 Napredak
31.10.2015 13:30 OFK Zabrežje 3 : 0 Veliki Borak
31.10.2015 13:30 Mladost (Č) 1 : 5 TEK Sloga
31.10.2015 13:30 Policajac 2 : 2 Institut
31.10.2015 13:30 Brodarac 1 : 0 Poštar Zvezdara
31.10.2015 13:30 Mladenovac 3 : 2 Selo Mladenovac
31.10.2015 13:30 Kovačevac 2 : 1 Velika Krsna
31.10.2015 Mladi borac 1 : 0 Bačinac
31.10.2015 13:30 Trgovački 5 : 3 Đerdap
31.10.2015 13:30 Polet 1 : 0 Vojvoda Milenko
31.10.2015 13:30 Jasen 0 : 2 Crnokosa
31.10.2015 13:30 Soko 1 : 4 Perućac
31.10.2015 13:30 Mladost (PP) 3 : 2 Lipolist
31.10.2015 13:30 Sinđelić 1 : 1 Mačva 2005
31.10.2015 14:00 Pepeljevac 2 : 2 Kolubara
31.10.2015 14:00 Banjani 2 : 0 Joševa
31.10.2015 14:00 OFK Jabučje 3 : 0 Sovljak
31.10.2015 14:00 Tešnjar 0 : 2 Mladost
31.10.2015 14:00 ZSK 1 : 0 Tvrdojevac
31.10.2015 14:00 OFK Divci 0 : 1 Tulari
31.10.2015 14:00 Junior Novo Naselje 2 : 0 Trlić
31.10.2015 14:00 Jadran 2 : 4 Kolonija
31.10.2015 14:00 Radnički 2 : 0 Budućnost
31.10.2015 14:00 Polet 1 : 0 Gračanica
31.10.2015 Ugljare 0 : 9 Gracko
31.10.2015 14:30 Slatina 3 : 3 Donja Vrbava
31.10.2015 14:30 Omladinac 3 : 1 Mladost
31.10.2015 14:30 Lunjevica 6 : 2 Spartak
31.10.2015 14:30 Backovac Junajted 1 : 0 Jedinstvo
31.10.2015 14:30 Miokovci 1 : 1 Napredak
31.10.2015 13:30 Radnički 0 : 4 Hajduk
31.10.2015 13:30 Vinorača 2 : 2 Ursule
31.10.2015 13:30 Resavac 4 : 2 Sloga
31.10.2015 13:30 Kamenorezac 76 2 : 2 Omladinac
31.10.2015 13:30 Varvarin 1 : 1 Stari Trstenik
31.10.2015 14:00 Polet 3 : 1 Pobeda 1976
31.10.2015 14:00 Napredak 2012 1 : 2 Sloga (K)
31.10.2015 14:00 Planinac 2015 0 : 2 Gredetin
31.10.2015 14:00 Ratar 5 : 1 OFK Rutevac 1908
31.10.2015 15:00 Moravac (Č) 1 : 2 Dušnik
31.10.2015 15:00 Toplica 5 : 1 Klisura
31.10.2015 14:00 Deli Jovan 1 : 1 Velika Jasikova
31.10.2015 14:00 Graničar 2 : 1 Lovac
31.10.2015 14:00 Nacional 1 : 6 Timok 1928
31.10.2015 14:00 Kastrum 2 : 2 Kosovo
31.10.2015 14:00 Sloboda 0 : 3 Dragoš
31.10.2015 13:30 Bratstvo 0 : 2 Polet
31.10.2015 14:00 Omladinac 7 : 1 Borac
31.10.2015 14:00 BSK Bavanište 1 : 3 Budućnost
31.10.2015 14:00 Dolovo 3 : 1 Strela
31.10.2015 14:00 Mika Antić 1 : 5 Unirea
31.10.2015 14:00 Stari Tamiš 4 : 1 Polet
31.10.2015 14:00 Pobeda 0 : 2 Spartak
31.10.2015 13:30 Delija 0 : 1 Jedinstvo
31.10.2015 13:30 Crvenka 3 : 0 OFK Metalac
31.10.2015 13:30 Rastina 1918 2 : 2 Hajduk Junior
31.10.2015 13:30 Centar 0 : 3 Tatra
31.10.2015 13:30 Mladost 3 : 2 Sparta
31.10.2015 13:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Kurjače
31.10.2015 13:30 Žitkovica 3 : 0 Napredak 1934
31.10.2015 13:30 Meteor 0 : 0 Kotlenik
31.10.2015 13:30 Dušan Silni 3 : 0 OFK Jelen
31.10.2015 13:30 Mladost 2013 1 : 2 Vojvoda Stepa Step.
31.10.2015 13:30 Gučevo 0 : 2 Čobanče
31.10.2015 13:30 Milicionar 2 : 2 Gorki
31.10.2015 14:00 Crvena Jabuka 0 : 4 Radnik
31.10.2015 14:00 Rudar 2 : 0 Polet (T)
31.10.2015 14:00 Grdica 6 : 2 Budućnost
31.10.2015 14:00 Morava 0 : 5 Jedinstvo
31.10.2015 14:00 Partizan 2 : 1 Šumadija
31.10.2015 14:00 Borac 4 : 1 Vrnjci
31.10.2015 14:00 Mladost 1 : 0 Magnohrom
31.10.2015 14:00 Tavnik 2 : 0 Lazac
31.10.2015 14:00 Proleter 4 : 0 Napredak
31.10.2015 14:00 Zvezda 0 : 5 Kraljevo Hajduk
31.10.2015 13:30 Velereč 94 0 : 2 Sparta Grabovica
31.10.2015 13:30 Voćar 3 : 5 Gradina
31.10.2015 14:00 Mladost 1 : 2 Stevan Nešticki
31.10.2015 14:00 Durlan siti 2 : 1 Čegar 1946
31.10.2015 14:00 Supovac 1 : 3 Sloga 1948
31.10.2015 14:00 Čegar 2013 3 : 1 Delijski Vis
31.10.2015 14:00 Morava 4 : 1 Moravac 1948
31.10.2015 14:00 AZ Borac 2014 3 : 1 Proleter DV
31.10.2015 14:30 OFK Sikole 4 : 2 Rečka
31.10.2015 14:30 Arbanasce 3 : 3 Naisus
31.10.2015 14:30 Baličevac 0 : 4 Sloga
31.10.2015 14:30 Rad 3 : 2 Banaćanin
31.10.2015 14:30 Borac 1 : 2 Jugovići
31.10.2015 14:30 Napredak 1976 5 : 0 Omladinac (BL)
31.10.2015 14:30 Hajduk 0 : 1 Sloboda 2013
31.10.2015 13:00 Njegoš B 0 : 3 Bačka B
31.10.2015 13:30 Šumadija 1 : 3 Rudar
31.10.2015 14:30 Popović 3 : 0 Sibnica
31.10.2015 14:30 Rudar 2012 1 : 5 Vis
31.10.2015 13:30 Vlaška 1950 3 : 0 Omladinac
31.10.2015 14:00 OFK Borac 5 : 0 Popovac
31.10.2015 14:00 Radnik 2 : 3 Zemljoradnik
31.10.2015 14:00 Bresje 1 : 0 Jedinstvo
31.10.2015 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Vinogradar
31.10.2015 14:00 Mladi Radnik 0 : 4 Sindjelić
31.10.2015 13:30 Borjak 2013 3 : 1 Morava
31.10.2015 13:30 Jugovići 2 : 0 Stara Čaršija
31.10.2015 13:30 Sloboda 1948 3 : 2 Vinogradar
31.10.2015 13:30 Stevka Božurevka 3 : 7 Topoljak
31.10.2015 13:30 Ušće 4 : 1 Kostrež
31.10.2015 14:00 Todorovce 1 : 3 Gornje Krajince
31.10.2015 14:00 Radnik 2013 3 : 0 Veternica
31.10.2015 14:00 Badince 3 : 1 Atletiko
31.10.2015 14:00 Gornje Sinkovce 3 : 1 Mladost
31.10.2015 14:00 Bratstvo 1 : 0 Turekovac
31.10.2015 14:00 Grdanica 024 0 : 1 Milanovo
31.10.2015 14:00 Naša Krajina 0 : 3 Graničar
31.10.2015 14:00 Solunac 1 : 0 Crvena Zvezda
31.10.2015 14:00 Dobrica 4 : 1 Sloga
31.10.2015 14:00 Gaj 9 : 0 Mladost
31.10.2015 13:30 Mladost (R) 4 : 1 Vukan
31.10.2015 13:30 Omladinac B 3 : 5 Manastirica
31.10.2015 13:30 Veliko Laole 5 : 0 7. juli
31.10.2015 13:30 Dobrnje 3 : 1 Soko
31.10.2015 13:30 Omladinac 3 : 1 Partizan
31.10.2015 13:30 Mladi Radnik 3 : 0 Polet
31.10.2015 13:30 Kotlenik 0 : 3 Jedinstvo
31.10.2015 13:30 Mladost (J) 3 : 1 Borac
31.10.2015 13:30 Radoje Domanović 2 : 0 Kralj Petar I
31.10.2015 13:30 Jedinstvo 2014 2 : 4 Torpedo
31.10.2015 14:00 Bojić 0 : 0 Volujac
31.10.2015 14:00 Pocerina 3 : 0 Grušić
31.10.2015 16:30 Jadar 1961 1 : 2 Mladost (DD)
31.10.2015 16:30 Hajduk 1 : 1 Luk
31.10.2015 16:30 Sloga 3 : 4 Jelav
31.10.2015 16:30 Rudar 0 : 1 Granit
31.10.2015 16:30 Prva Iskra 6 : 0 Mladost (G)
31.10.2015 16:30 TE Gučevo 2 : 1 Mladost (B)
31.10.2015 14:00 Kalenić 2 : 1 Murgaš 2012
31.10.2015 13:00 Vrelo Sport 5 : 0 Strelac 001
31.10.2015 13:30 OFK Homolje 4 : 0 Mladost
31.10.2015 13:30 Jasenovac 4 : 1 Best
31.10.2015 13:30 Budućnost 3 : 4 Zvezda
31.10.2015 13:30 Udarnik 3 : 1 Pomoravlje
31.10.2015 13:30 Budućnost 1 : 0 Napredak
31.10.2015 13:30 Proleter 3 : 1 Jedinstvo
31.10.2015 13:00 Sloga 1 : 4 Kumane
31.10.2015 13:00 Radnički 7 : 2 Baštovan 2015
31.10.2015 13:00 Pečanica 5 : 2 Sirakovo
31.10.2015 13:00 Dunavac 2 : 3 Pek
31.10.2015 13:00 Srednjevo 5 : 0 Mladi Borac
31.10.2015 13:30 Pobeda 2 : 3 BSK 2015
31.10.2015 13:30 Zvižd Omladinac 4 : 1 Budućnost Sena
31.10.2015 13:30 Homolje 0 : 3 Sloga
31.10.2015 13:30 Neresnica 3 : 1 Radenka
31.10.2015 15:30 Vitanovac 08 2 : 3 Polet
31.10.2015 15:30 Mladost 2015 0 : 1 Zdravinje
31.10.2015 13:30 Pepeljevac 1947 1 : 5 Padež
31.10.2015 15:30 Dušan Ristić : Knez Lazar
31.10.2015 13:30 Pasjak 2013 6 : 2 Konjuh
31.10.2015 14:00 Dobrinjac 4 : 3 Sečica
31.10.2015 14:00 Borac 2 : 1 Plavi Tok
31.10.2015 14:00 Omladinac 2 : 3 Avijatičar Vranjani
31.10.2015 14:00 Lauš 3 : 3 Glumač
31.10.2015 14:00 Lazarica 4 : 0 Gorobilje
31.10.2015 14:00 Blagaja 0 : 3 Pobeda
31.10.2015 14:00 Ježevica 2 : 1 Trešnjica
31.10.2015 14:00 Duškovci 2 : 4 Bakionica
31.10.2015 13:30 Baštovan 5 : 4 Ratajac
31.10.2015 13:30 3 : 0 Mladost
31.10.2015 13:30 Zadrugar 1 : 0 Draževac-Tornado
31.10.2015 13:30 Barič-Munja 3 : 0 Roma-Iverić
31.10.2015 13:30 Sloga 3 : 1 Proleter
31.10.2015 13:30 Rekreativo 6 : 0 Skela
31.10.2015 13:30 Mladi Radnik 1 : 0 Strmovo
31.10.2015 17:30 OFK Petrovac 0 : 2 Budućnost
31.10.2015 13:30 Zeta 1 : 0 Bokelj
31.10.2015 13:30 Lovćen 1 : 2 Mladost
31.10.2015 13:30 Sutjeska 4 : 1 Mornar
31.10.2015 13:30 Rudar 2 : 0 Dečić
31.10.2015 13:30 Iskra 0 : 2 Grbalj
31.10.2015 13:00 Mašinac 3 : 2 Crvena zvezda
31.10.2015 13:30 Vojvodina 3 : 0 Mačva
31.10.2015 Polet 1 : 2 Obilić
31.10.2015 Kolibri 0 : 6 Šumadija 1903
31.10.2015 Trijumf 1 : 0 Lavice-Dubočica
31.10.2015 Fruškogorac 0 : 4 Jagodina
31.10.2015 14:00 Una Fortuna 04 2 : 2 Jerina
31.10.2015 11:00 Bukovička Banja 1 : 8 Šabac
31.10.2015 13:30 Radnički 2013 2 : 1 Slatke Male
31.10.2015 10:00 Karađorđe 5 : 3 Sloga 036
31.10.2015 13:00 Sloga Kakmuž-Petrovo 8 : 2 Čelik
31.10.2015 13:00 Mladost Poljavnice 4 : 2 Proleter
31.10.2015 10:30 Jagodina 2 : 2 Radnički (N)
31.10.2015 11:00 Napredak 2 : 0 Lokomotiva
31.10.2015 12:30 Partizan 1 : 1 OFK Beograd
31.10.2015 11:00 Rad 0 : 1 Mačva
31.10.2015 12:00 Drina 0 : 3 Široki Brijeg
31.10.2015 12:00 Olimpic 2 : 0 Travnik
31.10.2015 12:00 Sloboda 2 : 1 Sarajevo
31.10.2015 12:00 Mladost 1 : 1 Zrinjski
31.10.2015 12:00 Velež 2 : 3 Čelik
31.10.2015 12:00 Željezničar 4 : 2 Rudar Prijedor
31.10.2015 12:00 Vitez 6 : 1 Slavija
31.10.2015 12:00 Radnik 2 : 2 Borac
31.10.2015 11:00 Železničar 0 : 0 Loznica
31.10.2015 10:00 TSC 4 : 1 ČSK Pivara
31.10.2015 10:00 Bačka (BP) 0 : 2 Spartak
31.10.2015 13:30 Homoljac 1 : 1 Železničar Kusadak
31.10.2015 13:30 Šumadija 1903 0 : 2 Sloga (P)
31.10.2015 11:00 FAP 1 : 0 Rudar
31.10.2015 13:30 Metalac (K) 1 : 2 Metalac (GM)
31.10.2015 13:30 Sloboda (U) 6 : 0 Polet
31.10.2015 13:30 Sloga (BB) 1 : 1 Budućnost
31.10.2015 11:00 BASK 1 : 0 Jedinstvo
31.10.2015 10:00 Bežanija 4 : 0 Radnički (NB)
31.10.2015 10:00 Žarkovo 0 : 4 Siti Sport Klub
31.10.2015 11:00 Glogonj 0 : 2 Dolina
31.10.2015 11:00 Omladinac 1 : 2 Slavija
31.10.2015 11:00 Unirea 1 : 12 Borac (S)
31.10.2015 11:00 Borac (P) 2 : 2 Strela
31.10.2015 11:00 C.zvezda 0 : 4 Partizan (G)
31.10.2015 11:00 Borac (S) 8 : 0 Budućnost (A)
31.10.2015 10:00 OFK Beograd 10 : 0 BASK
31.10.2015 10:00 Zemun 3 : 1 IMT
31.10.2015 10:00 Sinđelić 0 : 5 Rad
31.10.2015 10:00 Internacional 12 : 0 Brodarac
31.10.2015 10:00 Bežanija 5 : 0 BSK Borča
31.10.2015 10:00 Lokomotiva 3 : 2 Radnički NBG
31.10.2015 10:00 Voždovac 2 : 1 011
31.10.2015 10:00 Trudbenik 0 : 1 IMT
31.10.2015 10:00 PKB 10 : 1 Zvezdara
31.10.2015 12:00 Srem 2 : 1 BSK 1925
31.10.2015 18:00 Brodarac 1947 3 : 0 Prva Iskra
31.10.2015 10:00 Milenium 1 : 2 011
31.10.2015 11:00 Grafičar 5 : 1 Sopot
31.10.2015 14:00 Seceranac Ada 0 : 1 Omladinac
31.10.2015 11:00 Cetinje 0 : 7 Iskra
31.10.2015 14:30 Kom 1 : 0 Bratstvo
31.10.2015 14:30 Ibar 1 : 3 Berane
31.10.2015 12:30 Jagodina 4 : 1 Radnički (N)
31.10.2015 13:00 Rad 3 : 1 Spartak
31.10.2015 11:00 OFK Hajduk 2 : 0 Čukarički
31.10.2015 12:00 Petar Puača 1 : 1 RFK N.S. 1921
31.10.2015 12:00 Donji Srem 0 : 1 Inđija
31.10.2015 12:00 Indeks 0 : 0 Vojvodina
31.10.2015 12:00 Železničar 4 : 2 Radnički (K)
31.10.2015 12:00 Spartak 3 : 0 Radnički (S)
31.10.2015 12:00 Bečej 1918 0 : 1 TSC
31.10.2015 12:00 Dominus 0 : 3 Teleoptik
31.10.2015 10:00 Lokomotiva 0 : 3 Voždovac
31.10.2015 12:00 Borča 4 : 0 011
31.10.2015 10:00 Studentski Grad 2 : 0 BASK
31.10.2015 Šumadija 1903 2 : 1 Radnički 1923
31.10.2015 Kiker 2 : 1 Sloga
31.10.2015 10:00 Junior 3 : 1 Nacional
31.10.2015 Apolon 4 5 : 0 Novi Pazar
31.10.2015 13:00 Bane 1 : 0 Rudar
31.10.2015 10:00 Budućnost 0 : 1 Bežanija
31.10.2015 10:00 Senjak 1 : 0 Šampion
31.10.2015 12:00 Savacium 11 : 0 Drina
31.10.2015 12:00 Radnički Šabački 0 : 4 Budućnost Krušik 2014
31.10.2015 13:30 Mihajlovac 1934 2 : 0 Petlić 2006
31.10.2015 13:30 Obilić 4 : 2 Smederevo 1924
31.10.2015 13:30 AF Duljaj 1 : 3 Sloga (B)
31.10.2015 13:30 GFK Jasenice 1911 4 : 1 AF Đokić
31.10.2015 11:00 Njerš Ištvan 4 : 2 Vinogradar
31.10.2015 13:30 Graficar 1 : 1 Banja
31.10.2015 14:00 Vinca 2 : 2 Zuce
31.10.2015 14:30 Sremcica 2 : 3 Dorćol
31.10.2015 18:30 Apolon 2010 5 : 1 Hajduk
31.10.2015 Jugoslavija 0 : 1 Dolina
31.10.2015 Dinamo 1945 9 : 2 Vojvodina
31.10.2015 Mladost (O) 9 : 0 Polet
31.10.2015 Zadrugar 6 : 2 Posavina
31.10.2015 10:00 Budućnost 4 : 4 Crvena zastava
31.10.2015 12:00 POFK Letnjikovac 1 : 5 Mačva 2005
31.10.2015 12:00 Donjošorac 5 : 1 Karađorđe
31.10.2015 12:00 Rađevac 1 : 4 POFK Savacium
31.10.2015 10:00 Radnički Stobex 3 : 1 OFK Atletiko
31.10.2015 10:00 Drina 1 : 3 Široki Brijeg
31.10.2015 10:00 Olimpic 3 : 0 Travnik
31.10.2015 10:00 Sloboda 2 : 2 Sarajevo
31.10.2015 10:00 Mladost 1 : 2 Zrinjski
31.10.2015 10:00 Velež 1 : 0 Čelik
31.10.2015 10:00 Željezničar 3 : 0 Rudar Prijedor
31.10.2015 10:00 Vitez 3 : 2 Slavija
31.10.2015 10:00 Radnik 0 : 1 Borac
31.10.2015 Rudo 0 : 5 Velež
31.10.2015 Hercegovac 1 : 1 Mladost (R)
31.10.2015 10:00 Petar Puača 3 : 1 RFK N.S. 1921
31.10.2015 10:00 Donji Srem 0 : 1 Inđija
31.10.2015 10:00 Indeks 0 : 2 Vojvodina
31.10.2015 10:00 Spartak 1 : 0 Radnički (S)
31.10.2015 10:00 Bečej 1918 5 : 0 TSC
31.10.2015 10:00 Železničar 0 : 3 Vršac united
31.10.2015 Kosmet 3 : 0 Šumadija 1903
31.10.2015 Novi Pazar 2 : 0 Slavija
31.10.2015 Radnički 1923 0 : 1 Tutin
31.10.2015 10:00 Brodarac 0 : 1 Partizan
31.10.2015 10:00 Kolubara 1 : 0 Sindjelić
31.10.2015 11:00 Radnički (O) 0 : 2 Internacional
31.10.2015 11:30 Radnički (NB) 5 : 0 Lokomotiva
31.10.2015 14:30 PKB Kovilovo 1 : 0 BSK 1925
31.10.2015 10:00 Savacijum 7 : 0 Drina
31.10.2015 10:00 Donjošorac 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
31.10.2015 13:30 Presing 10 : 1 Cepelin 026
31.10.2015 13:30 Bačinac 4 : 0 Karađorđe (T)
31.10.2015 13:30 Sloga (PM) 4 : 1 Petlić 2006
31.10.2015 13:30 OŠ Karađorđe 2009 0 : 5 AF Duljaj
31.10.2015 13:30 Zvižd 0 : 2 Obilić
31.10.2015 10:00 Srem J. 10 : 0 Borac P.
31.10.2015 BSK 2 : 4 Radnički (K)
31.10.2015 Jedinstvo Stević 4 : 3 Borac
31.10.2015 Spartak 1 : 2 Dinamo 1945
31.10.2015 Vršac 9 : 2 Jedinstvo (V)
31.10.2015 Vulturul 0 : 14 Sloga (P)
31.10.2015 Ševac 6 : 2 Pavliš
31.10.2015 Hajdučica 0 : 1 Polet
31.10.2015 10:00 CFK 2 : 0 Senta
31.10.2015 Vojvodina (S) 2 : 2 Borac (P)
31.10.2015 Omladinac (D) 3 : 6 Sloga (BNS)
31.10.2015 Karlsdorf 1 : 2 Proleter (M)
31.10.2015 12:00 Sremčica 1 : 3 Dorćol
31.10.2015 13:00 Trudbenik 5 : 2 Palilulac
31.10.2015 Tempo 15 : 0 Polet
31.10.2015 Mladost (V) 3 : 0 Mika Antić
31.10.2015 Slavija 3 : 9 Borac
31.10.2015 13:30 Radnički NB 1 : 2 Zemun B
31.10.2015 10:00 13. Maj 5 : 4 Šumadinac
31.10.2015 12:00 Tempo 3 : 5 Zmaj 1953
31.10.2015 10:00 Prva Iskra 0 : 3 Strelac
31.10.2015 10:00 Mladost (P) 0 : 1 Jevremovac
31.10.2015 Hercegovac 1 : 2 Mladost (R)
31.10.2015 Rudo 0 : 2 Velež
31.10.2015 11:00 Mašinac 3 : 2 Jedinstvo 2014
31.10.2015 09:00 Crvena zvezda 12 : 0 Rad
31.10.2015 Šampion 2013 : Obilić
31.10.2015 10:00 Sloga Radnički 1 : 1 Milutinac
31.10.2015 10:00 Radnički (K) : Akademija RAĐ
31.10.2015 10:00 POFK Letnjikovac 0 : 2 Mačva 2005
31.10.2015 10:00 Donjošorac : Karađorđe
31.10.2015 10:00 Rađevac 1 : 7 POFK Savacium
31.10.2015 10:00 Mačva (Š) 0 : 1 OFK Šabac
31.10.2015 10:00 BSK Borča 0 : 3 Čukarički
31.10.2015 09:00 Rad 11 : 0 Brodarac
31.10.2015 09:30 Radnički (NB) 5 : 2 Srem Jakovo
31.10.2015 09:30 Dominus 1 : 3 Olimpik
31.10.2015 10:00 BSK 1925 1 : 0 Fer Plej 06
31.10.2015 11:30 DIF 2 : 1 BASK
31.10.2015 13:30 OLE 6 : 1 PKB Kovilovo
31.10.2015 14:00 Sindjelić 0 : 4 Internacional
31.10.2015 17:20 Ada 6 : 0 Dorćol
31.10.2015 11:00 Napredak 2 : 1 Borac
31.10.2015 18:30 Sećeranac Ada 3 : 3 Baćevac
31.10.2015 10:00 Atakante 3 : 4 Lokomotiva (B)
31.10.2015 11:00 Petlić 6 : 1 Brodarac 1947
31.10.2015 08:00 Bačka 1901 7 : 0 Vinogradar
31.10.2015 10:00 Subotica '03 1 : 0 Spartak '03
31.10.2015 10:00 TSC 2 : 1 Senta
31.10.2015 10:00 Spartak '04 0 : 1 Subotica '04
31.10.2015 Kolonija 0 : 3 Pinkum
31.10.2015 Plana 3 : 1 Jasenica 1911
31.10.2015 Stari Grad 0 : 4 Petlić
31.10.2015 Sloga 2 : 5 Kostolac 2008
31.10.2015 Presing 4 : 1 Đokić
31.10.2015 10:00 Kolonija 2 : 1 Pinkum
31.10.2015 10:00 Plana 10 : 1 Jasenica 1911
31.10.2015 10:00 Stari Grad 0 : 3 Petlić
31.10.2015 10:00 Sloga 2 : 0 Kostolac 2008
31.10.2015 10:00 Presing 4 : 1 Đokić
31.10.2015 Forza 0 : 4 Rad
31.10.2015 10:00 Crveni Orao 2 : 3 Teleoptik
31.10.2015 10:50 Kolubara 0 : 5 OFK Beograd
31.10.2015 11:00 BSK 1 : 2 Forza
31.10.2015 12:50 Dominus 0 : 3 Altina
31.10.2015 14:10 Rad 9 : 0 Fair Play 06
31.10.2015 09:00 BSK 4 : 2 Teleoptik
31.10.2015 13:40 011 4 : 2 Dominus

Košarka

31.10.2015 19:00 Krka 72 : 68 MZT Skopje Aerodrom
31.10.2015 21:00 Budućnost VOLI 83 : 72 Metalac Farmakom
31.10.2015 17:00 Zadar 67 : 56 Olimpija
31.10.2015 16:00 Beovuk 72 82 : 89 Vršac
31.10.2015 17:00 FMP 106 : 66 Vojvodina Srbijagas
31.10.2015 20:00 Srem 80 : 70 Napredak
31.10.2015 19:00 Mladost 75 : 82 Sloboda
31.10.2015 19:00 Proleter 105 : 107 Vojvodina
31.10.2015 18:00 Plana 77 : 66 Dynamic BG
31.10.2015 18:00 Kakanj 90 : 58 Radnik BN Basket
31.10.2015 18:00 Leotar Swisslion 83 : 61 Student
31.10.2015 18:00 Varda HE 102 : 66 Bošnjak
31.10.2015 18:00 Spars 85 : 81 Mladost
31.10.2015 18:00 Zrinjski 92 : 81 Sloboda
31.10.2015 18:00 Građanski 64 : 78 Široki
31.10.2015 19:00 Borac 0 : 20 Prijedor
31.10.2015 19:00 Bratunac 84 : 68 Slavija 1996
31.10.2015 19:00 Teslić 81 : 69 Drina Birač
31.10.2015 19:00 Sutjeska 71 : 60 Kozara
31.10.2015 19:00 Student 74 : 58 Rogatica
31.10.2015 19:00 Knjaževac 82 : 75 Prokuplje
31.10.2015 17:30 Sokobanja 65 : 44 Radnik
31.10.2015 16:00 Kuršumlija 88 : 83 Mladost Vesna
31.10.2015 19:00 Radnički 1950 95 : 71 Šabac
31.10.2015 19:00 Student BB 65 : 73 Polet
31.10.2015 19:30 Kolubara LA 2003 89 : 64 Vitez
31.10.2015 20:20 Astra 81 : 80 Milan Trivić
31.10.2015 19:20 Zvezdara 85 : 72 Barajevo
31.10.2015 19:00 Akademik 96 : 67 Stara Pazova
31.10.2015 19:00 Topola 81 : 77 Sveti Đorđe
31.10.2015 17:00 Vrbas 79 : 54 Sloven
31.10.2015 19:30 Radnički 61 : 50 Kris Kros
31.10.2015 19:00 Odžaci 60 : 99 Futog Tehnomer
31.10.2015 18:30 Železničar 91 : 75 Jedinstvo
31.10.2015 15:30 Loznica 65 : 55 Rađevac
31.10.2015 16:00 Mladost 2014 79 : 72 Železničar
31.10.2015 20:00 Radnički VA 103 : 85 M015
31.10.2015 18:00 Vladimirci 84 : 78 Student 014
31.10.2015 18:00 Morava 85 : 64 GM-032
31.10.2015 17:00 Sloga 92 : 73 Čačak 94
31.10.2015 21:00 Viva 64 : 75 Borča
31.10.2015 18:15 LA Basket 78 : 66 Zvezda
31.10.2015 19:00 Karađorđevo 99 : 105 Bagljaš
31.10.2015 17:00 Feniks 84 : 74 Mladost Veternik
31.10.2015 17:30 Sloboda NS 70 : 62 Budućnost
31.10.2015 Sivac : Vojvodina NM
31.10.2015 14:15 SO Koš 72 : 111 Dunav 2014
31.10.2015 15:30 Dinamo 90 : 60 Jadran
31.10.2015 19:00 Jedinstvo 84 : 89 Partizan
31.10.2015 KKK Radnički 20 : 0 Temnić
31.10.2015 17:00 Đerdap 54 : 60 Vlasotince
31.10.2015 18:00 Vojvodina 92 : 75 Student
31.10.2015 17:00 Vršac 65 : 57 Šumadija
31.10.2015 19:00 Crvena zvezda 64 : 52 Novosadska ŽKA
31.10.2015 18:30 Radivoj Korać 66 : 47 Spartak
31.10.2015 17:00 Radnički 66 : 61 Vrbas Medela
31.10.2015 19:30 Kraljevo 80 : 37 Bor
31.10.2015 18:00 Stara Pazova 56 : 77 Topolčanka
31.10.2015 17:00 Srem 39 : 83 Proleter 023
31.10.2015 14:00 Play Off 39 : 92 Šabac
31.10.2015 12:00 Duga 79 : 63 Loznica
31.10.2015 14:00 Actavis academy 69 : 77 Gimnazijalac
31.10.2015 15:30 Topličanin 2012 42 : 103 Radnik
31.10.2015 18:00 Pazar 20 : 0 Hajduk Veljko
31.10.2015 18:00 Sloboda 50 : 72 Željezničar
31.10.2015 18:00 Impuls 50 : 74 Orlovi
31.10.2015 18:00 Mladi Krajišnik 56 : 60 RMU Banovići
31.10.2015 18:00 Brčanka 67 : 58 Rudar Sport

Odbojka

31.10.2015 17:00 Niš 3 : 2 Novi Pazar
31.10.2015 18:00 Partizan 3 : 1 Inđija
31.10.2015 19:00 Jagodina 1 : 3 Železničar
31.10.2015 20:00 Smederevo Carina 3 : 0 Bavanište
31.10.2015 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Novi Sad
31.10.2015 18:00 Metalac Takovo 0 : 3 VA 014
31.10.2015 18:00 Topličanin 3 : 1 SFS Borac
31.10.2015 20:00 Dubočica 3 : 1 Hajduk Veljko
31.10.2015 19:00 Partizan 2012 3 : 2 Antena
31.10.2015 13:00 Drina 3 : 1 Užice
31.10.2015 20:00 Vojvodina 2 3 : 1 Dunav Volley
31.10.2015 18:00 Futog 3 : 0 Proleter
31.10.2015 20:00 Kulpin 1 : 3 Mladost-Expans
31.10.2015 19:00 VGSK 3 : 1 Karađorđe
31.10.2015 20:00 Loznica 0 : 3 Mladenovac
31.10.2015 16:00 Zaslon 3 : 0 BMR Petlovača 1947
31.10.2015 16:40 Lucky Star 2 : 3 Rudar
31.10.2015 17:30 Šumadija 3 : 2 Jedinstvo
31.10.2015 16:00 Kneginja Milica Trstenik 3 : 1 Ribnica 2
31.10.2015 14:00 Topličanin 2 3 : 1 Mladost
31.10.2015 13:00 Stražilovo 0 : 3 Šid
31.10.2015 10:45 Dunav Voley 2 3 : 0 Vest
31.10.2015 15:30 Merkur 1 : 3 Sombor
31.10.2015 19:00 Mladost 0 : 3 Banat
31.10.2015 16:30 Sirig 3 : 0 Klek Srbijašume 2
31.10.2015 19:30 Roda 1 : 3 As
31.10.2015 19:00 Jedinstvo (U) 0 : 3 Vizura
31.10.2015 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 TENT
31.10.2015 19:00 Valjevo 1 : 3 Takovo Zvezda Helios
31.10.2015 20:00 FOK 3 : 1 AS
31.10.2015 20:00 Srem Eaton Tempo 3 : 0 Student
31.10.2015 18:00 Ivanjica 1 : 3 Smederevo
31.10.2015 18:00 Ruma 1 : 3 Jedinstvo 2
31.10.2015 17:00 Vršac 0 : 3 Mladost
31.10.2015 18:00 Zlatibor 3 : 1 Crnokosa
31.10.2015 12:00 Ekonomac 2 : 3 Tutin Dalas
31.10.2015 20:00 Borac 2 : 3 Trstenik
31.10.2015 17:00 Srbijanka 014 1 : 3 Sterija
31.10.2015 19:00 Ub 3 : 1 Šumadija
31.10.2015 16:00 Zaslon 3 : 2 Mali Zvornik
31.10.2015 16:00 Mladi Radnik 0 : 3 Spartak
31.10.2015 14:45 Roda 3 : 0 Lazarevac
31.10.2015 18:00 Bor 3 : 0 Paraćin
31.10.2015 17:30 Leskovac 98 3 : 0 Jagodina
31.10.2015 13:30 Zlatar 3 : 0 Stars
31.10.2015 12:00 Forma 0 : 3 Libero ČA
31.10.2015 19:00 Bambi volej 3 : 0 Lotus
31.10.2015 10:00 Župa 0 : 3 Gimnazijalac 2
31.10.2015 14:00 Mokra Gora 2 1 : 3 Koteks
31.10.2015 11:30 Raška 0 : 3 Zvečan
31.10.2015 12:00 Vlasina 1 : 3 Radan
31.10.2015 10:00 ŽOK 030 0 : 3 Zaječar
31.10.2015 14:30 Kikinda 3 : 0 Žitište
31.10.2015 18:30 Radnički 2 : 3 MD Zrenjanin 2
31.10.2015 Proleter 0 : 3 Klek Srbijašume 2
31.10.2015 18:00 Maks 3 : 0 Jedinstvo 3
31.10.2015 11:30 BiT 0 : 3 VST
31.10.2015 10:45 Dunav Volej 3 : 0 Futog vest
31.10.2015 12:00 NS Tim 0 : 3 Partizan
31.10.2015 16:00 Grbić 3 : 1 Novi Sad
31.10.2015 18:00 Jagodina 2 0 : 3 Ravno
31.10.2015 18:30 Kralj 3 : 0 Dunav
31.10.2015 13:00 Mladenovac 1 : 3 Železnik 2012
31.10.2015 20:00 Avala 0 : 3 Zvezda NP
31.10.2015 13:00 Park 015 0 : 3 Ribnica
31.10.2015 16:00 NIS Spartak 3 3 : 0 KI 0230
31.10.2015 18:00 Čoka 3 : 0 Panonija
31.10.2015 17:00 Senta 0 : 3 Vollejstar
31.10.2015 16:00 Futog 2 3 : 1 Smeč
31.10.2015 18:00 Bum Volej 3 : 2 Partizan
31.10.2015 16:00 Goks In 2 0 : 3 Mladost
31.10.2015 10:00 Mačva 3 : 0 Mladost
31.10.2015 15:00 Sirmium 1 : 3 Prvi Tempo
31.10.2015 15:00 Rudar 3 : 0 Tvrđava L
31.10.2015 15:30 Imlek 3 : 0 21. maj
31.10.2015 12:30 Spas 1 : 3 Obrenovac
31.10.2015 11:15 Radnički Beograd 3 : 0 Fenix Čukarički
31.10.2015 18:00 Hercegovac 3 : 0 Crvena zvijezda

Rukomet

31.10.2015 17:45 Vardar Pro 39 : 27 Borac M:TEL
31.10.2015 18:00 Tatran 44 : 18 Maks Strumica
31.10.2015 18:30 Metaloplastika 30 : 28 Rudar
31.10.2015 19:00 Zlatar 25 : 21 Proleter
31.10.2015 19:00 Dubočica 54 22 : 20 Obilić
31.10.2015 18:00 Crvenka 24 : 25 Šamot 65
31.10.2015 19:30 Dinamo 37 : 24 Kolubara
31.10.2015 19:00 ŽSK 37 : 30 Crvena zvezda
31.10.2015 19:00 Kikinda 25 : 22 Jedinstvo
31.10.2015 19:00 Banatski Karlovac 38 : 37 Metalac
31.10.2015 19:00 BSK Heba 32 : 32 Žitorađa
31.10.2015 19:00 Planinka PV 57 : 26 Mladost 1949
31.10.2015 19:00 ORK Bor 30 : 22 Aleksinac
31.10.2015 19:00 Vranje 1957 34 : 25 Hajduk Veljko
31.10.2015 19:00 Prva Petoletka 32 : 24 Radnički 2
31.10.2015 19:00 Metalac 32 : 29 Župa 54
31.10.2015 18:00 Priboj 28 : 22 Lokomotiva
31.10.2015 17:00 Vojvoda Stepa 28 : 17 Beočin
31.10.2015 18:00 Hajduk 20 : 29 Slavija
31.10.2015 21:30 Radnički 23 : 29 Prva Iskra Barič
31.10.2015 14:30 Dorćol 28 : 28 Zemun 1957
31.10.2015 20:30 Jedinstvo 1974 43 : 19 Gučevo
31.10.2015 18:30 Majdanpek 32 : 30 Rtanj
31.10.2015 18:00 Pirot 23 : 31 Vlasotince
31.10.2015 14:45 Sloga 2 24 : 27 Hidroelektrana
31.10.2015 17:00 Mladost 2 33 : 45 Užice
31.10.2015 18:00 Beli andjeo 29 : 27 Sjenica
31.10.2015 16:30 ŽSK 2 26 : 26 Titel
31.10.2015 17:00 Radnički 32 : 15 Gaj
31.10.2015 12:30 Graničar 29 : 29 Dalmatinac
31.10.2015 14:00 Grafičar 38 : 28 Sonta
31.10.2015 19:00 Sombor 27 : 42 Rusin
31.10.2015 15:00 Partizan 36 : 16 Obilić
31.10.2015 Smederevo 2 32 : 29 Sloga 2
31.10.2015 18:00 Hercegovac 25 : 31 Hercegovina
31.10.2015 18:00 Bijeljina 29 : 30 Lokomotiva
31.10.2015 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 28 : 30 Drina
31.10.2015 18:00 Mladost 30 : 26 Golić Šarić
31.10.2015 18:00 Sloga 24 : 19 Minaqua Vojvodina
31.10.2015 18:00 Radnički 30 : 21 Jagodina
31.10.2015 18:00 Kučevo 35 : 39 Železničar
31.10.2015 16:30 Junior 45 : 14 Radnički (S)
31.10.2015 17:00 Mladost 27 : 26 Pirot
31.10.2015 17:30 Pančevo 31 : 29 Proleter SP
31.10.2015 20:00 Petrovac 23 : 30 Mladi Radnik
31.10.2015 18:00 Loznica grad 32 : 32 Voždovac 1955
31.10.2015 19:00 Spartak 27 : 22 Laki
31.10.2015 19:00 Vrbas 25 : 16 Petrovaradin
31.10.2015 17:00 Jadran 20 : 18 Halas Jožef
31.10.2015 18:00 Župa 29 : 19 Sočanica
31.10.2015 19:00 Rtanj 23 : 32 Mladost 1949
31.10.2015 19:00 Knjaževac 29 : 15 Đerdap
31.10.2015 20:30 Vranje 26 : 35 Žitorađa
31.10.2015 19:30 Mokrin 21 : 25 Mladost
31.10.2015 17:00 Dolovo 30 : 24 Partizan
31.10.2015 12:00 Dubočica 19 : 10 Remesiana
31.10.2015 17:00 Sonta 30 : 20 Miletić
31.10.2015 17:00 Radnički 42 : 21 Hajduk
31.10.2015 20:00 Katarina 29 : 23 Mira
31.10.2015 20:00 Izviđač 36 : 32 Jedinstvo
31.10.2015 20:00 Grude 22 : 17 Ilidža
31.10.2015 20:00 Krivaja 33 : 23 Lokomotiva
31.10.2015 20:00 Bihać 27 : 23 Goražde
31.10.2015 20:00 Rogatica 24 : 20 Zrinjski

Vaterpolo

31.10.2015 18:00 Jadran ST 14 : 7 Nais
31.10.2015 19:30 Primorac 7 : 8 Budva
31.10.2015 20:00 Medveščak 8 : 8 VA Cattaro

Futsal

31.10.2015 21:00 Niš 92 6 : 4 Kopernikus
31.10.2015 19:00 FON 3 : 4 Deus
31.10.2015 18:00 Novi Pazar 8 : 0 Flash Bečej
31.10.2015 19:00 Forum 3 : 3 Leteći Holandjanin
31.10.2015 18:00 Apa Futsal 8 : 0 Telep
31.10.2015 14:00 Partenon 1 : 1 Župski Rubin
31.10.2015 20:30 Dolap 1 : 3 Banjica
31.10.2015 19:30 Ekonomist 13 : 2 Babušnica 2011
31.10.2015 19:00 Aleksinac 5 : 4 Gurgusovac
31.10.2015 20:30 Ozren 6 : 2 Akademac
31.10.2015 18:00 Leotar 6 : 3 Mostar SG
31.10.2015 18:00 Zrinjski 3 : 1 Tango
31.10.2015 18:00 Bosna Kompred 4 : 5 Čelinac
31.10.2015 18:00 Seljak 4 : 6 Brotnjo Premier SK
31.10.2015 18:00 Jošavka 1 : 6 Kaskada
31.10.2015 18:00 Centar 9 : 1 Sofić Konjic

Ragbi 13

31.10.2015 Crvena zvezda 18 : 0 Radnički (NP)
31.10.2015 Dorćol 50 : 18 Partizan
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.