Metalac
Junior
Radnički (S)
Dva minuta do pobede!!!

Domaćin se provukao u Novoj Pazovi. Iako su domaće tokom meča bile u vodjstvu, razlika je uvek bila mala, gol, dva ili tr.Ā  U finiÅ”u,Ā  Piroćanke su mogle do pobede. Pogledajte kako je :iÅ”ao: rezultat. Ovim podacima dodajmo one koji su bili ubudkljivi.Ā  U 57. minutu Pirot je prvi put doÅ”ao u vodjstvo sa 25:24,a potom i sa 26:24. I tada, valjda uplaÅ”ene ponbede, goŔće su dozvolile da u dva minuta pazovčanke naprave seriju od tri gola, posebno onaj pobedonosni u poslednjem mniztu koji je postigla feniomenalna Vujković koja nje inače postigla 10 golova.

Sve čestitke , ipak, naÅ”em timu. Bez Sanje Cvetković, saĀ SaÅ”kom Sokolov, ipak,Ā  koja je stalno u Beogradu i ne trenira rukomet, već bacanje koplja, , domaćinu je pružen dostojan otpor.

Za svaku pohvalu!

Nova Pazova Mladost ā€“ Pirot 27:26Ā  ( 17:16)

Pirot Tolić, Vidojković, Savić georgijev 4, Panić, I.Ćirić 5, Sel. Tančić 1, Sim. Tančić 3, Dinčić, ToÅ”ić 3, Randjelović, Kostić, Sokolov 2, Panić

Semafor 5 min. 3:2 , 10.min. 7:4, 15.min. 9:7, 20.min. 12:10, 25.min. 14:12.

35.min. 20:17, 40.min. 21:18, 45.min. 22:21, 50.min. 24:23 , 57:24:24