Mladost GAT
Smederevo 1924
Indjija - Tekstilac 6:1
03.04.2008 fkindjija.com

Počeli su domaći ofanzivno i odmah stavili do znanja da ih samo pobeda interesuje. Kostić je u 8. minutu, uputio loptu u okvir gola, ali neko od odbrambenih igrača izbacio je u korner. Naglić u 12. i Lukić u 16. minutu šutirali su za malo pored gola. Inđijci su poveli u 26. minutu, Kodžo je izveo korner, na mestu bio Golić i udarcem glavom poslao loptu u nebranjeni deo mreže. U 30. minutu bilo je 2:0. Kekić je iskoristio centaršut i pogodio cilj.
Na 3:0 povisio je Naglić, posle lepe akcije Kekića i Kodža. Debitant mladi Milan Bubalo postigao je efektan pogodak u poslednjem minutu prvog dela, oštrim udarcem sa desne strane. Petarda je pukla posle akcije Naglić-Kekić, a šesti pogodak postigao je Ljubiša Kekić posle solo prodora. Trener Pejović pružio je šansu poletarcima Dubajiću i Antunovu, a čast gostiju spasao je Panjković posle lepo izrađene akcije.