KruŔik
Sloga (PM)
Bane
SLZ: Bane bolji od Mladog Radnika

Disciplinovanom i taktički odličnom igrom, mladi tim raŔčanskog srpskoligaÅ”a, potpuno zasluženo savladao je Mladi Radnik iz Požarevca sa 2: 0 i tako doÅ”ao do prvih bodova u novoj sezoni. Počelo je odlično po domaćina, posle velike greÅ”ke odbrane gostiju najbolji pojedinac meča Novica Lopatić spretno je regovao u kazneom prostoru i sa pet metara matirao Jankovića. Do 20. minuta domaćin je joÅ” par puta ugrozio gol gostiju, da bi potom fudbaleri Mladog Radnika preuzeli terensku inicijativu. U tom periodu beležimo dva pokuÅ”aja glavom. U drugom poluvremenu slična slika, požarevljani imaju veći posed lopte, ali jjalovo i bez prilike. Taktički boljom igrom fudbaleri Bana čekali su svoje prilike iz kontri i polukontri i 9 minuta pre kraja uspevaju da dođu do drugog pogotka. Posle jednog od mnogobrojnih kontra napada, Lopatić je dobio dubinsku loptu u kazeneni prostor, bio je brži od golmana Jankovića, koji ga nepropisno zaustavlja. Sudija Ilić odmah pokazuje na belu tačku, a siguran realizator bio je danas odlični kapiten "belih" Predrag Đorđević. Do kraja utakmice beležimo pokuÅ”aj Anđića iz daljine, kada pogađa okvir gola. Igrač utakmice: Novica Lopatić (Bane)

Gradski stadion u RaÅ”ki. Gledalaca: 350. Sudija. Pavle Ilić (Kragujevac). Strelci: Lopatić u 3. minutu i Đorđević u 81. minutu iz jedanaesterca. Žuti kartoni: Đorđević, lopatić, DraÅ”ković, Vukadinović, N. Jovanović (Bane). Janković, Stokić (Mladi Radnik).

BANE: Glukčević, S. Jovanović, Radović, Lopatić, BoÅ”ković, Tomović, DraÅ”ković, Đorđević, Bulatović (Radojević), Vukadinović (Ilić), N. Jovanović (Å umarac).

MLADI RADNIK: Janković, Stokić, Kostić, Kojić, Dabić, Anđić, Đurović, Vukanović, Bojatović (Petković), Opačić, Milojković (Živadinović).