Budućnost
Budućnost
Resnik
Fudbal (Muškarci)
Sezona Tim Takmicenje Pozicija Komentar
2013-2014 Budućnost Prva liga Kragujevca 9
2012-2013 Budućnost Prva liga Kragujevca 5
2011-2012 Budućnost Prva liga Kragujevca 11
2010-2011 Buducnost Prva liga Kragujevca 14
2008-2009 Budućnost Prva liga Kragujevca 10
Ukoliko posedujete neke informacije o ovom klubu možete popuniti sledeći formular. Na taj način možete doprineti popunjavanju velike baze sportskih klubova.


PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Lokalni sport 0 | 0
Састав Јасеничке Лиге: 1. Церовац 2013, 2. "Пролетер" Мала Плана, 3. Бачинац, 4. "Будућност Влашки До", 5. "Бели Орлови" Придворице, 6. "Ударник" Баничина, 7. "Паланка" С.Паланка, 8. "Колонија" С. Паланка,...
zd 7 | 0
САСТАВ ЗОНЕ МОРАВА: 1. ФК „СЛОБОДА“ Чачак повратник из Српске лиге „Запад“ 2. ФК „МОКРА ГОРА“ Зубин Поток досадашњи члан 3. ФК „ТАКОВО“ Г.Милановац * 4. ФК „ОРЛОВАЦ“ Мрчајевци * 5. ФК „ПОЛЕТ“ Трбушани * 6. СК „СЛАВИЈА“ Крагујевац * 7. ФК „МЕТАЛАЦ“ Краљево * 8. ФК „ДРАГАЧЕВО“ Гуча * 9. ФК „ВОДОЈАЖА“ Грошница * 10. ФК „ТРЕПЧА“ К.Митровица * 11. ФК „ОМЛАДИНАЦ“ Ново Село * 12. ФК „ТУТИН“ Тутин * 13. ФК „РУДАР“ Баљевац * 14. ФК „ПАРТИЗАН“ Церовац првак Града Крагујевца 15. ФК „БРАЋА ВУКОВИЋ“ Лађевци првак Рашког округа 16. ФК „РУДАР“ Бресница првак Моравичког округа
zd 6 | 0
САСТАВ ЅОНЕ ДРИНА: 1. ФК „СЛОГА 1940“ Бајина Башта досадашњи члан 2. ФК „ПОЛИМЉЕ“ Пријепоље * 3. ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ Владимирци * 4. ФК „БРЕЗОВИЦА“ Брезовица * 5. ФК „РАДНИЧКИ-СТОБЕКС“ Клупци * 6. ФК „РИБНИЦА“ Мионица * 7. ФК „ЗЛАТАР“ Нова Варош * 8. ФК „ФАП“ Прибој * 9. ФК „БОРАЦ“ Шабац * 10. ФК „РАДНИЧКИ“ Ваљево * 11. ФК „СЛОГА“ Сјеница * 12. ФК „СЕВОЈНО“ Севојно * 13. ФК „ЗЛАТИБОР“ Чајетина првак Златиборског округа 14. ФК „РАЂЕВАЦ“ Крупањ првак Мачванског округа 15. ФК „ЗАДРУГАР“ Лајковац првак Колубарског округа 16. ОФК „ОСЕЧИНА“ Осечина по чл.58. Пропозиција зонских
zd 6 | 0
САСТАВ ЗОНЕ ДУНАВ: 1. ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Пожаревац повратник из Српске лиге ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Радинац (уколико до 31.07.2014. до 12 часова ФК“Млади Радник“ из Пожаревца не измири дуговања по правоснажним одлукама Арбитражне комисије ФСРЗС) 2. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Пожаревац досадашњи члан 3. ФК „ВГСК“ В.Градиште * 4. ФК „НАПРЕДАК“ Марковац * 5. ФК „МОРАВА“ Велика Плана * 6. ФК „ХОМОЉАЦ“ Жагубица * 7. ФК „ОБИЛИЋ“ Живица * 8. ФК „ГРУЖА“ Гружа * 9. ФК „СЛОГА“ Баточина * 10. ФК „БОРАЦ“ Жабари * 11. ФК „ШУМАДИНАЦ“ Брзан * 12. ФК „РСК“ Раброво првак Браничевског округа 13. ФК „СЛОБОДА“ Липе првак Подунавског округа 14. ФК „ЛЕПЕНИЦА“ Бадњевац првак Шумадијског округа 15. ФК „МИХАЈЛОВАЦ 1934“ Михајловац по чл.58. Пропозиција 16. ФК „БАСАРАЦ“ Мишљеновац по чл.58. Пропозициј
Bakster 8 | 0
1. ФК „ПОЛЕТ“ Љубић досадашњи члан 2. ФК „ЛОЗНИЦА“ Лозница * 3. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Лајковац * 4. ФК „РУДАР“ Костолац * 5. ФК „ЈОШАНИЦА-НД 2011“ Нови Пазар * 6. ФК „ПОБЕДА-БЕЛОШЕВАЦ“ Крагујевац * 7. ФК „СЕМЕНДРИА 1924“ Смедерево * 8. ФК „БАНЕ“ Рашка * 9. ФК „БУДУЋНОСТ-КРУШИК 2014“ Ваљево * 10. ФК „ШУМАДИЈА“ Аранђеловац * 11. ФК „ШУМАДИЈА 1903“ Крагујевац првак Зоне „Морава“ 12. ФК „ЗВИЖД“ Кучево првак Зоне „Дунав“ 13. ФК „СЛОГА“ Пожега првак Зоне „Дрина“ 14. ГФК „ЈАСЕНИЦА 1911“ С.Паланка (одустао ФК“Шапине“) 15. ФК „КАРАЂОРЂЕ“ Топола (одустао ФК“Смедерево“) 16. ФК „ЈЕДИНСТВО“ Уб (одустао ФК“Партизан“) Sastav SLZ za takmičarsku 2014/2015
Bakster 6 | 2
Umesto Partizana i B.Brda u SLZ takmičiće se Jedinstvo sa Uba.
Kinzi 12 | 0
Pripremna utakmica: ŠUMADIJA 1903 – MIHAJLOVAC 1934 0:1 (0:0), U svih 5 dosadašnjih pripremnih utakmica koliko je odigrala Šumadija je poražena.
Tekstilac 1919 4 | 0
U polufinalu zavrsnog dela kupa Srbije na teritoriji FSV u nedelju, 3.avgusta 2014. godine sa pocetkom od 17:00 casova sastace se: Fk "CSK Pivara" Fk "Palic" Fk "Radnicki" Sid Fk "Tekstilac"
Goran1 4 | 0
Jel zna neko sta se desavalo juce na sastanku IO FSRZS ? Kakvi su sastavi liga ? Ko ce igrati SLZ umesto Partizana ? ...
Srpska Liga Zapad 2 | 0
Prijateljske utakmice: Žarkovo Beograd - Pobeda Beloševac 0:3, Kolubara Lazarevac - Loznica 3:1
Postavite komentar
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet