12.11.2017 21:19 dukatux 320

Treća uzastopna pobeda Smederevo Carine!

Odbojkaši Smederevo-Carine su posle dva uvodna poraza nastavili pobednički niz i tako ostvarili treću uzastopnu pobedu u Prvoj ligi Srbije i ovaj put maksimalnim rezultatom, a sada je poražena ekipa Mladenovca.  U prvom setu, Smederevci su dominirali u svim segmentima igre, jakim servisima su napravili veliku razliku koju su održavali do kraja seta sigurnom igrom u napadu i...

08.11.2017 22:26 dukatux 374

VGSK pao sa pola gasa

Prava je šteta što su odbojkaši Smederevo Carine imali težak raspored na startu prvenstva kada su poklekli najpre od Valjeva, a nakon toga i u trileru od Partizana. U naredne dve utakmice bili su bolji od Železničara u Beogradu, a u četvrtom kolu su opravdali ulogu favorita u meču sa ekipom VGSK. Pobeda od 3:0 ( 25:20, 25:18 i 25:21) za jedva nešto više od 70...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.