18.02.2018 17:31 plusonline.rs

KMF Pirot loŔe startovao, u Novom Sadu izbegnuta katastrofa!

Oslabljeni tim KMF Pirota nije upeo da se odupre veoma dobroj ekipi Internationala. Novosađani su i u Pirotu ostavili odličan utisak kadaĀ su u prvom delu sezone poraženi sa 1:0. Domaći su za dva minuta u 9. i 10.minutu "otvorili" utakmicu i najavili ubedljivu pobedu.Ā Ā Do kraja prvog poluvremena, reprezentativac Milosavac u 17. minutu postigao je treći gol. U nastavku je pretila prava...

23.10.2017 08:19 toplickevesti.com

KMF Jastrebac pobedio Novosađane

Jastrebac pobedio je kod kuće u 3. kolu Prve futsal lige Srbije KMF Tvrđava Internacional iz Novog Sada rezultatom 5:3 (3:0). Blačani su na krilima publike lako doÅ”li do pobede u meču sa Novosađanima. Na utakmici je viđeno mnogo lepih golova ali posebnu pažnju zavređuje gol Ivana Vuletića u 36. minutu utakmice postignut iz velike daljine. Blačani su ovu pobedu posvetili svojim povređenim...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.