XS
SM
MD
LG
34.kolo
Rezultati
24.05.2008
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.05.2008 ČSK Pivara 0 : 0 Radnički (N)
24.05.2008 Srem 0 : 1 Rad
24.05.2008 Sevojno 2 : 1 Mladost (A)
24.05.2008 Novi Pazar 4 : 1 Zemun
24.05.2008 Jagodina 3 : 1 Hajduk
24.05.2008 Vlasina 2 : 1 Mladenovac
24.05.2008 Novi Sad 0 : 0 Javor
24.05.2008 Metalac 1 : 1 Voždovac
24.05.2008 BSK Borča 3 : 0 Radnički (P)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Javor 34 18 16 0 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Jagodina 34 15 13 6 58
3 BSK Borča 34 17 7 10 58
4 Beleška: prelazi u Superligu Srbije Rad 34 16 9 9 57
5 Voždovac 34 16 9 9 57
6 Metalac 34 13 10 11 49
7 Srem 34 14 5 15 47
8 Mladost (A) 34 13 8 13 47
9 ČSK Pivara 34 11 13 10 46
10 Novi Sad 34 12 10 12 46
11 Sevojno 34 11 12 11 45
12 Novi Pazar 34 12 9 13 45
13 Hajduk 34 12 8 14 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Radnički (N) 34 11 10 13 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Zemun 34 10 12 12 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Vlasina 34 9 10 15 37
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Mladenovac 34 7 9 18 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Radnički (P) 34 1 6 27 9

Baraž za plasman u Meridijan Superligu:

28.05.2008 Rad - Voždovac 1:1 (p. 3:1)
28.05.2008 BSK - Metalac 0:0 (p. 4:3)

01.06.2008 BSK - Rad 0:0 (p. 2:4)

07.06.2008 Rad - Smederevo 3:1
11.06.2008 Smederevo - Rad 2:1

U MSL se plasirao Rad, a Smederevo je ispalo u PLS.

Baraž za Prvu Ligu Srbije

07.06.2008 Inđija - Radnički (N) 2:0
11.06.2008 Radnički (N) - Inđija 1:1

Inđija se plasirala u PLS dok u Srpsku ligu Istok ispada Radnički.

 

 


Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu