18.09.2013 20:05 lenta

Kolubarska OL. : Zadrugar - Joševa 6:1

U vanrednom kolu, koje se igralo u sredu, ekipa Zadrugara zabeležila je laku pobedu protiv ekipe Joševe koja je ove sezone ušla u K.O.L. Idealni fudbalski uslovi u Lajkovcu bili su preduslov za odličan i uzbudljiv meč sa dosta šansi i golova. Preuzeli su Zeleni inicijativu od prvog sudijskog zvižduka. Dve odlične prilike propušta Radojičić na početku, posle jedne od...

01.09.2013 13:23 lenta

Kolubarska OL: Banjani - Zadrugar 1:2

U drugom kolu Kolubarske okružne lige, Zadrugar je odradio  jedno od najtežih gostovanja ekipi Banjana i slavio indetičnim rezultatom kao u prvom kolu 2:1. Izjednačeno prvo poluvreme završeno je rezultatom 0:0. Iako su Banjani poveli početkom drugog poluvremena gosti se nisu predavali i uspeli da preokrenu rezultat.  Ključni potez trenera Milisava Jovanovića bilo je uvođenje...