XS
SM
MD
LG
34.kolo
Rezultati
07.06.2006
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.06.2006 Šumadija 1903 7 : 2 Vojvoda Milenko
07.06.2006 Remont 0 : 3 Mladi Radnik
07.06.2006 Mladost 2 : 1 Sloga (KV)
07.06.2006 Rudar 1 : 1 Takovo
07.06.2006 Budućnost 2 : 1 Sloboda
07.06.2006 Jedinstvo putevi 5 : 2 Milan
07.06.2006 Metalac (GM) 2 : 0 Loznica
07.06.2006 Metalac (KV) 4 : 0 Železničar
07.06.2006 Inon 3 : 1 Sloga (P)
Nakon završenog takmičenja u Srpskoj ligi "Zapad", u Prvu Ligu Srbije se plasirala Mladost (Lučani), a ispali su Remont, Vojvoda Milenko, Šumadija (KG) i Železničar (SM).
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Telekom Srbija Mladost 34 27 5 2 86
2 Metalac (GM) 34 23 8 3 77
3 Mladi Radnik 34 15 15 4 60
4 Inon 34 16 9 9 57
5 Sloboda 34 15 7 12 52
6 Metalac (KV) 34 13 8 13 47
7 Milan 34 11 13 10 46
8 Rudar 34 12 8 14 44
9 Budućnost 34 11 11 12 44
10 Sloga (KV) 34 12 8 14 44
11 Loznica (-1) 34 12 8 14 43
12 Takovo 34 9 15 10 42
13 Sloga (P) 34 11 7 16 40
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Železničar 34 11 6 17 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Moravička zona Jedinstvo putevi 34 10 7 17 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu Šumadija 1903 34 9 8 17 35
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Vojvoda Milenko 34 5 7 22 22
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu Remont 34 5 8 21 17
Nakon završenog takmičenja u Srpskoj ligi "Zapad", u Prvu Ligu Srbije se plasirala Mladost (Lučani), a ispali su Remont, Vojvoda Milenko, Šumadija (KG) i Železničar (SM).

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu