XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.05.2017 18:00 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda 1:0
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.04.2017 16:30 Čukarički 1 : 4 Crvena zvezda
26.04.2017 19:00 Vojvodina 0 : 0 Partizan
09.05.2017 16:00 Crvena zvezda 1 : 2 Čukarički
10.05.2017 16:00 Partizan 1 : 0 Vojvodina
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.04.2017 13:00 Voždovac 1 : 2 Partizan
05.04.2017 18:00 Sloboda (U) 0 : 3 Čukarički
05.04.2017 18:00 Vojvodina 5 : 2 Borac (Č)
05.04.2017 19:00 Crvena zvezda 4 : 2 Mladost (L)
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2016 14:00 Voždovac 1 : 0 Spartak ŽK
26.10.2016 15:00 Čukarički 1 : 0 Javor Matis
26.10.2016 17:00 Novi Pazar 0 : 0 Vojvodina
26.10.2016 17:00 Mladost (L) 1 : 1 Rad
26.10.2016 17:00 Radnik 1 : 2 Sloboda (U)
26.10.2016 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 BSK Borča
25.10.2016 13:00 Žarkovo 0 : 2 Partizan
26.10.2016 13:00 Jagodina 1 : 1 Borac (Č)
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.09.2016 16:00 Mladost (BJ) 1 : 4 Novi Pazar
21.09.2016 16:00 ČSK Pivara 0 : 3 Crvena zvezda
21.09.2016 16:00 Zemun 0 : 0 Borac (Č)
21.09.2016 16:00 Kolubara 0 : 4 Mladost (L)
21.09.2016 16:00 BSK Borča 1 : 0 Radnički (N)
21.09.2016 16:00 Polet (LJ) 0 : 1 Radnik
21.09.2016 16:00 Inđija 0 : 1 Voždovac
21.09.2016 16:00 Sindjelić (B) 1 : 5 Jagodina
21.09.2016 16:00 Radan 0 : 5 Čukarički
21.09.2016 16:00 Žarkovo 2 : 2 Metalac (GM)
21.09.2016 16:00 Proleter (NS) 0 : 1 Javor Matis
21.09.2016 18:00 Partizan 3 : 1 Napredak
21.09.2016 19:00 Sloboda (U) 6 : 1 OFK Beograd
21.09.2016 20:00 Vojvodina 4 : 0 Bežanija
20.09.2016 16:00 OFK Bačka 0 : 3 Spartak ŽK
20.09.2016 19:00 Rad 1 : 0 Dinamo
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.09.2016 16:00 Žarkovo 1 : 1 Loznica
07.09.2016 16:00 Polet (LJ) 2 : 0 Radnički 1923
07.09.2016 16:00 Trepča 0 : 3 Sloboda (U)
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu