XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.02.2018 18:00 Crotone 1 : 1 Atalanta
11.02.2018 20:45 Roma 5 : 2 Benevento
11.02.2018 15:00 Internazionale 2 : 1 Bologna
11.02.2018 12:30 Sassuolo 0 : 0 Cagliari
11.02.2018 15:00 Chievo 0 : 1 Genoa
11.02.2018 15:00 Sampdoria 2 : 0 Verona
09.02.2018 20:45 Fiorentina 0 : 2 Juventus
10.02.2018 20:45 Napoli 4 : 1 Lazio
10.02.2018 15:00 SPAL 0 : 4 Milan
11.02.2018 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
11.02.2018 22:45 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Napoli 24 20 3 1 63
2 Plasman u evropska takmičenja Juventus 24 20 2 2 62
3 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 24 13 9 2 48
4 Plasman u evropska takmičenja Roma 24 14 5 5 47
5 Plasman u evropska takmičenja Lazio 24 14 4 6 46
6 Plasman u evropska takmičenja Sampdoria 24 12 5 7 41
7 Milan 24 11 5 8 38
8 Atalanta 24 10 7 7 37
9 Torino 24 8 12 4 36
10 Udinese 24 10 3 11 33
11 Fiorentina 24 8 7 9 31
12 Genoa 24 7 6 11 27
13 Bologna 24 8 3 13 27
14 Cagliari 24 7 4 13 25
15 Sassuolo 24 6 5 13 23
16 Chievo 24 5 7 12 22
17 Crotone 24 5 6 13 21
18 Prelazi u ligu nižeg ranga SPAL 24 3 8 13 17
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Verona 24 4 4 16 16
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Benevento 24 2 1 21 7
25.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.02.2018 18:00 Chievo 2 : 1 Cagliari
18.02.2018 15:00 Benevento 3 : 2 Crotone
18.02.2018 18:00 Atalanta 1 : 1 Fiorentina
19.02.2018 20:45 Lazio 2 : 0 Verona
17.02.2018 20:45 Genoa 2 : 0 Internazionale
18.02.2018 12:30 Torino 0 : 1 Juventus
17.02.2018 15:00 Udinese 0 : 2 Roma
18.02.2018 20:45 Milan 1 : 0 Sampdoria
18.02.2018 15:00 Bologna 2 : 1 Sassuolo
18.02.2018 15:00 Napoli 1 : 0 SPAL

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu