Kadeti: Šampion- PlayOff 82:49

Ovog vikenda odigrane su utakmice 2.kola kvalifikacija za kvalitetnu ligu zapadne Srbije. Kadeti i juniori KK ŠAMPION iz Užica ostvarili su polovan učinak. Kadeti KK ŠAMPION i pored toga što su bili nekompletni, i ovaj put su bili ubedljivi. Još jedna ubedljiva pobeda i dobra uvertira za sledeću utakmicu protiv gradskog rivala OKK Užice. Od samog starta kadeti KK ŠAMPION su nametnuli svoj ritam i stavili do znanja vršnjacima iz Play off-a da na ovoj utakmici neće biti iznenadjenja. Već na poluvremenu bilo je 47:28, a odbrana je ponovo bila jači deo tima.

Kadeti užičkih "crveno belih" su u istom ritmu nastavili i u drugom poluvemenu pa je razlika rasla iz minuta u minut. Zanimljivo je dao je čak 6 igrača domaćina imalo dvocifren učinak, a raduje odlična partija novajlije Stefana Despića. Mirko Petković je sjajnom odbranom neutralisao najboljeg igrača gostiju Savića pa je put do pobede bio znatno olakšan. Takođe, ostatak ekipe je funkcionisao odlično pa svi zaslužuju pohvale.

KK ŠAMPION- KK PLAY OFF 82:49 (20:13,27:15,13:11,22:10)
KK ŠAMPION: Vasilić 10, Despić 12, Pavlović 16, Šopalović 13, Knežević 14, Vasiljević, Petković 12, Vulović, Antonijević, Perić 5. KK PLAY OFF.Kuzmanović 5, Marić, Savić M. 7, Đoković 4, Kotorčević, Đajić 6, Cvijović, Savić M.2, Kovčić 4, Savić S. 21, Vučković.

Za razliku od kadeta, juniori KK ŠAMPION su neprijatno iznenadili i doživeli neočekivan poraz koji ih je udaljio od plasmana za kvalitetnu ligu. Bolji su bili juniori OKK UŽICE koji su danas bili borbeniji, i zasluženo pobedili rezultatom 68:79. Iako su vodili tokom celog meča puleni trenera Zorana Petkovića su jednostavno pali u zadnjoj četvrtini i ispustili prednost od 7 poena u 32.minutu. Posle toga gosti su napravili seriju od 15:2 i mirno priveli meč kraju.

KK ŠAMPION- OKK UŽICE 68:79 (14:13, 20:13, 19:22, 15:31)
KK ŠAMPION. Ilić 33, Grujičić 2, Marjanović 3, Pavlović P. 2, Radović, Pejović 18, Petković, Ljubičić 2, Vasilić 6, Pavlović K.
OKK UŽICE. Cvetković 6, Janković 7, Kostić 5, Mijović 15, Bukvić 14, Simović 7, Stajić 8, Diković 9, Popović 8.