Tešnjar se provukao kroz iglene uši

Ni lepo vreme, ni idealan teren, nisu motivisali aktere današnjeg susreta Tešnjar - Milenko Pavlović da pruže kvalitetniju fudbalsku predstavu danas na Riversajdu. Do 83. minuta gledali smo pravu fudbalsku uspavanku u kojoj ni domaći ni gosti za svo to vreme nisu stvorili nijednu ozbiljniju priliku. I onda finiš za pamćenje.

Sevnula je kontra gostiju iz Gornjeg Crniljeva, njihov napadač izlazi sam ispred golmana Lazića i lako ga matira - 0:1 i šok za sve prisutne navijače Tešnjara na Riversajdu. Činilo se da ce posle godinu dana Tešnjar pokleknuti na svom stadionu. Igrao se 90. minut, nova kontra gostiju koji izlaze sami ispred Lazića i ne koriste priliku. I kako to obično biva u fudbalu sledi kazna. Već u sledećem napadu ubačenu loptu po zemlji kroz srce šesnaesterca klizećim startom u mrežu ubacuje Nebojša Milosavljević - 1:1. U poslednjem minutu sudijske nadoknade novi prodor po strani Nebojse Milosavljevića, lopta prolazi kroz šesnaesterac pravo na nogu Vukosavljeviću koji je sprovodi u mrežu za konačnih 2:1 za Tešnjar i potpuno neočekivani preokret.

Tešnjar: Lazić, Aleksić, Janjić (Stašević), Vasiljević, Radovanović, Milosavljević Nebojša, Pavlović, Vukosavljević, Milosavljević Nenad, Gračanin (Jakovljević), Liknić.

Borac 4 : 1 Polet
Beloševac 4 : 1 Ribnikar
Iskra 2 : 2 Junior Novo Naselje
Tešnjar 2 : 1 Milenko Pavlović
Kolubara 2 2 : 1 Liplje