Prijateljska utakmica: Donji Srem – Čukarički 2:1

Za razliku od „šarene postave“ koja je igrala protiv Drine u Zvorniku, Čukaričkom se suprotstavio „pravi“ Donji Srem. Tokom prvog poluvremena Pećinčani su imali više loptu u nogama. Nakon početnog ispitivanja, Donji Srem je ozbiljno pripretio u 14. minutu: Zec šalje sjajnu loptu ka Kruniću u kaznenom prostoru Čukaričkog. Medjutim, Krunić za delić sekunde kasni. Akcija Donjeg Srema koja je mnogo obećavala vidjena je u 24. minutu: Nikodijević ulazi sa leve strane u kazneni prostor Čukaričkog i u odsudnom trenutku,umesto da proigra dobro postavljenog Lukića, jednostavno se spetljao. Par minuta kasnije publiku je zagrejao lep šut Zeca: lopta prolazi pored leve stative gola Stevanovića. Sasvim zadovoljavajuću igru Donji Srem je materijalizovao u 44. minutu: Lukić je odlično primio loptu na oko25 metara od gola Čukaričkog, prevacio je na levu nogu i odličnim šutem savladao Stevanovića.

Već u 48. minutu 2:0: Marčeta je presekao loptu Stevanovića, koji je pokušao da uposli Boljevića. Ulaskom i igru igrača iz „prve postave“ Čukarički je sve više preuzimao inicijativu. Sjajan šut Matića iskosa, Belić odbija u korner. Već u sledećem minutu prilika za 3:0: posle bega po desnoj strani, Beljić šalje upotrebljivu loptu ka Obuobiju. Medjutim, do promene rezultata nije došlo. Ipak, do nje dolazi u 83. minutu: iskusni Mirosavljević, izvanredan centaršut Brežančića sa leve strane pretvara u gol.

Stara Pazova – Strelci: 1:0 Lukić u 44, 2:0 Marčeta u 48. 2:1 Mirosavljević u 83. minutu. Centar FS Srbije. Gledalaca: 250. Sudija: Djordje Maksimović (Indjija), pomoćnici Petar Radojčić (Indjija) i Mario Livaja (Beška). Žuti kartoni: Bukorac (Donji Srem), D. Pavlović, D. Srnić i Radovanović.

DONJI SREM: Belić, Lakićević, Božičić, Prljević, Lakić Pešić, Bukorac, Grujičić, Krunić, Nikodijević, Zec. Lukić. Igrali su: Govedarica, Ivanov, Rajović, Marčeta, Ožegović, Obuobi, Crnomarković, Košutić, Radić i Beljić.

ČUKARIĆKI: Stevanović, Janković, Zvrko, Boljević, D. Pavlović, Šakić, D. Srnić, Radovanović, A. Pavlović, Dimić, Mandić. Igrali su: Čubraković, Miljković, Stojković, Brežančić, Lukas, Ostojić, Todorović, Bojić, Matić, Stojiljković, S. Srnić i Mirosavljević.