Prijateljska utakmica

Sloven - Inđija (omladinci)

2:1 (1:0)

Još jedna provera za rumskog sremskoligaša, ovog puta protiv mladih i talentovanih omladinaca Inđije. Posle greške Inđije (18. minut), Beronja je presekao jednu poprečnu loptu i dobro odmerenim šutem sa 12-13 metara matirao protivničkog golmana. Inđija je uspostavila rezultatsku ravnotežu posle pogotka Đokića, koji je bio najviši pred golom Laloševića. Konačno, pobedu Slovenu doneo je Milojević, koji je na najbolji način krunisao dobro vođenu akciju. Sledeću proveru izabranici Aleksandra Sokolovića imaju 21. februara,u Žarkovica protiv Napretka, odn. dan kasnije u Rumi protiv vojačkog Sremca.

Strelci: 1:0 Beronja u 18, 1:1 Đokić u 30. 2:1 Milojević u 81. minutu. Ruma: Igralište Freuške Gore. Gledalaca: 50. Sudija: Jovan Stupar (Ruma).

SLOVEN: Lalošević, Topić, Savić, Ninković, Bjelobrk, Mandić, Rakić, Beronja, A. Marković, Šević, Popović. Igrali su još: Radišić, Vidaković, Putica i N. Marković.

INĐIJA: Kantar, Kovačević, Poštić, Momčilović, Srbijanac, Pejčić, Ljubinković, Trbović, Ivanović, Đokić, Stojanović. Igrali su još: Manojlović, Kotrljanović, Popović, Živanović, Jokić, Bogdanović i Bajić.