Predsednik prekinuo utakmicu!!!

Utakmica između Sloge i Šumadija iz Aranđelovca prekinuta je u 61. minutu na insistiranje predsednika domaćina Zvonka Terzića. On je kod rezultata 0:0 ušao u teren posle jednog oštrijeg starta gostujućeg igrača i naredio treneru Dovedanu da izvede igrače sa terena. Inače meč je počeo a da pre toga nisu obezbeđene sudije pa se pištaljke latio pomoćni trener Vuletić. Gosti su na samom početku odmah zamerili domaćinima zbog takvog propusta jer ovako nešto, kako rekoše, nesme se desiti jednom prvoligaškom klubu.

Detalj sa meča Sloga - Šumadija

- Ja sam jedini krivac jer nisam obezbedio sudije za ovu utakmicu. Meč sam prekinuo jer nisam želeo da dođe do nemilih scena i povreda igrača - rekao je predsednik Terzić.

Do tog trenutka do 16. minuta nastavka meča viđena je obostrano dobra igra a Sloga je bila nadmoćnija za dve propuštene prilike u prvom poluvremenu.