Sremska liga: Napredak - Sloven 1:0

3. minut Nesporazum Vidakovića i golmana Bašića domaćin ne uspeva da kazni. 5. - 6. minut “Paklena dva minuta” po odbranu Slovena: najpre se Mitrović izborio za šut, koji nije doneo proimenu rezultata. Potom iskusni Bašić ne reaguje baš najbolje. Desetakl sekundi kasnije Đerić je glavom šalje loptu ka golu: ovog puta Bašić je siguiran. Konačno, četvrta “karakteristična situacija” je bio izuzetno nezgodan šut Čortanovačkog pod samu prečku gola Bašića: međutim, golman koji se dokazivao u više klubova iz “ovog kraja” bio je siguran.

18. minut Svoj šut sa oko 22 metara oprobao je i Ragastovac.

34. minut Pripretio je Sloven (tj. Vojčanin).

38. minut Odbrana Slovena još jednom je dekoncentrisana, tačnije Ninković: nema promene rezultata.

41. minut Sloven dolazi “do daha”: Šević lepo proigrava MIlivojevića, koji se ne snalazi najbolje pred golom Ninića.

52. minut Šević je u idealnoj poziciji šut pored gola.

62. minut Milivojević je u najpovoljnijoj prilici za gol: lepo je proigran, izbija sam ispred Ninića: golman Napretka je izašao ove “neprilike” kao pobednik.

68. minut Konačno gol: gužva ispred Bašića, u kojoj se najbolje snalazi Mitrović.

77. minut Volej Đerića.

78. minut Mladi Nikolić ne koristi “poklon loptu” Savića.

87. minut Savić je imao priliku da se “iskupi”: vrlo nezgodan šut, čini se pod samu prečku, ali je Ninić na visini zadatka.

Strelac: 1:0 Mitrović u 68. minutu. Popinci: Igralište Napretka. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Otašević (Inđija) 7. Žuti kartoni: Šarec, Ragastovac, Marjanović i Mitrović (Napredak), Putica i Ninković (Sloven).

NAPREDAK: Ninić, M. Savković , Kokanović, Šarec, Đerić, Ragastovac, Dimitrijević, (od 46. Miličević ), Čortanovački , Marjanović , Ilić, (od 46. Nikolić ), Mitrović, (od 75. Pajić).

SLOVEN: Bašić , Putica (od 76. Topić), Savić , Rakić , Vidaković , Ninković, Vojčanin (od 47. Mandić ), Šević, Milojević, Beronja , Radišić.

Igrač utakmice: Nenad Mitrović.

kadeti Napredak - Sloven

0:20 (0:8)

Strelci: 0:1 Mušicki u 4, 0:2 Putnik u 8, 0:3 Lazarević u 11, 0:4 Putnik u 14, 0:5 Mušicki u 23, 0:6 Miškulin u 23, 0:6 Miškulin u 33, 0:7 Lazarević u 39, 0:8 Putnik u 44, 0:9 Lazarević u 47, 0:10 Lazarević u 51, 0:11 Nedić u 59, 0:12 Mušicki u 61, 0:13 Nedić u 65, 0:14 Mušicki u 68, 0:15 Nedić u 73, 0:16 Mušicki u 76, 0:17 Mušicki u 80, 0:18 Mušicki u 82, 0:19 Nedić u 88, 0:20 Nedić u 90. Popinci: Igralište Napretka. Gledalaca: 50. Sudija: Goran Mandić (Inđija).

NAPREDAK: Vlajnić, Sipić, M. Petrović, Jovanović, Bežanović, Puvalić, Bakić, Grozdanić (od 46. Opačić)., U. Jovanović, Gligorić, S. Jovanović.

SLOVEN: Dobrojević (od 46. Vračević),, Mirković, Varga, Putnik (od 46. Mladenović), Jorgić, Damljanović, Golubović, Batanjski, Nedić, Lazarević ( od 55. Mušicki), Miškulin (podaci iz zapisnika sa utakmice)