Tinejdžerka vodila Mašinac do pobede

Sa dva gola petnaestogodišnja Miljana Ivanović pomogla je Ženskom fudbalskom klubu iz Niša da savlada Slogu Radnički iz Zemuna rezultatom 4:1 (1:0) u prvom kolu Superlige. Prvi gol za niški tim u prvoj pobedi ove sezone postigla je u 10. minutu Ivanovićeva, koja je u finišu proše sezone debitovala za prvi tim Mašinca. Na 2:0 povisila je Viktorija Nišević u 46. minutu, a novi gol za Mašinac postigla je Ivanovićeva u 49. minutu. Aleksandra Lazarević je postigla 4. gol za Mašinac u 56. minutu, a konačan rezulat (4:1) postavila je Anica Plećić u 67. minutu. U narednom kolu Mašinac gostuje Crvenoj zvezdi, a ta utakmica bi trebalo da bude odigrana u petak 21. avgusta.

Miljana Ivanović debitovala je za prvi tim Mašinca u finišu prošle sezone; foto: Vanja Keser

Mačva 0 : 12 Spartak
Vojvodina 1 : 5 Crvena zvezda
Mašinac 4 : 1 Sloga Radnički
Napredak 0 : 4 Požarevac