Prva liga Srbije: Donji Srem – BSK 0:2

Već u 2. minutu BSK je bio u prilici da uradi nešto više: Radović prihvata dubinsku loptu, beži Đorđeviću, ali, srećom po domaćina, sve se završava nepreciznim šutem. Desetak minuta kasnije viđen je lep šut Jovanovića sa oko 18. metara od gola Šegavca posle duge kombinacije. Lepo je proigrao Kiković Radovića u 18. minuti, međutim, Šegavac je bio brži. Tek u 20. minuti prva ozbiljnija akcija domaćina: Mitrušić centrira na „drugu stativu“ na Milana Šušnjara: na žalost po domaćina, Šušnjar je bio neprecizan. Očigledno najopasniji igrač kod BSK-a, Radović, bio je u idealnoj prilici u 25. minutu: jednostavno, sptetljao se pred samim golom Šegavca. U 41. minutu još jedan kiks Đorđevića, koji Radović ne kažnjava. Konačno, u 42. minutu Mitrušić šutira u padu, a lopta prolazi tik pored desne stative gola Puletića.

Donji Srem - BSK

U 55. minutu promena rezultata: centaršut Jovanovića sa desne strane, pred golom nesigurnog Šegavca najviši u skoku bio je Stanković, koju udarcem glave šalje loptu u mrežu. Ulaskom Namanija u igru Donjeg Srema, igra domaćina postaje opasnija: u 68. Namani najbolje reaguje u velikoj gužvi pred golom Puletića, ali šut nije bio dovoljno precizan da bi doneo poravnanje rezultata. Nesigurnost domaće odbrane kaznio je Radović u 75. minutu: prihvatio je „poklon loptu“, obišao Šegavca i poslao loptu u nebranjenu mrežu.

Ukratko: apsolutno zaslužena pobeda BSK-a protiv Donjeg Srema, koji nije ponovio igru od pre par dana protiv Dinama.

Minutom ćutanja, pre početka utakmice, odata je pošta dugogodišnjem igraču i članu uprave Donjeg Srema Dušanu Babiću.

STRELCI: 0:1 Stanković u 55, 0:2 Radović u 75. minutu. PEĆINCI. Stadion: „Katpoint Arena“. Gledalaca: 400 . Sudija: Marko Ivković (Lajkovac) . ŽUTI KARTONI: Mitrušić, Đorđević, Arsenović i Šalipur (Donji Srem), Puletić i Antonijević (BSK). IGRAČ UTAKMICE: Nikola Radović.

DONJI SREM: Šegavac , Soldatović (od 78. V. Ilić), Šalipur , Stanojević , Đorđević , M. Šušnjar , Čigoja (od 48. Arsenović ) Mitrušić , (od 65. Namani), A. Šušnjar , Popović , Rakić .

BSK: Puletić , Antonijević , Grbić , Cvetković , Stanković , Plavšić , Kiković , Jovanović (od 90. minuta Mrkić), Radović (od 90. Lalević), Okomajon , Žerađanin 6 (od 70. Dabić).