17.09.2012 S.Blagojević

PROL: Jasika - Jovan Kursula 1:2

U pravoj prvenstvenoj utakmici na momente preoštroj i nervoznoj gosti su zasluženo odneli bodove sa vrućeg terena kraj Morave.Ponovo je briljirao Nenad Arsić koji je u 19 minutu evro golom sa 20 metara u same raklje doveo Varvarince u vođstvo! Strelci: 0:1 Arsić u 19,1:1 Ranko Dimčić u 32 iz Ku,1:2 Tomić u 43 minutu.Igralište Jasike kraj Zapoadne Morave,gledalaca 100.Sudija Marko Đorđević(Kruševac) 7,5.Opomenuti igrači: Veljković,Isailović,Tazić i Đurđević(Jasika) i Simić i Radaković(Jova Kursula).Crveni karton: Sredojević u 89 minutu (Jasika). IGRAČ UTAKMICE: Nenad Arsić(Jovan Kursula). JASIKA:Stoiljković 6,Veljković 5,Stefan Dimčić-(Sredojević 6),Tazić 7,Isailović 6,5,Jakovljević 7,Ranko Dimčić 7,Aksentijević 6,Drndarević 6( Tomić-),Šoškić 5,5,Đurđević 6. JOVAN KURSULA:Lazić 7,Savović 6,5,Savić 6,Popović 7,5,Simić 6,5,Tomić 7,Arsić 8(Kizić-),Boškovac 7,Mihajlović 5,5,Marjanović 7(Đorđević 7,5),Radaković 7,5.

FUD 2 : 2 Šanac
Jastrebac 3 : 2 Poljoprivrednik
Jasika 2 : 3 Gradina
Trudbenik 3 : 0 Sloga (Ć)
Jedinstvo 1936 6 : 1 Blagotin
Mladost 3 : 0 Naupare
Jovan Kursula 7 : 4 Sloga (D)