02.02.2008 A.Daišević

Sloga - Novi Pazar 2:2
Dobra provera za stare rivale i sportske prijatelje. Novi Pazar je ostavio bolji utisak, naročito u prvom poluvremenu u kome su dominirali. Sloga je u prvih 45 minuta samo jednom zapretila i to preko Obrenovića u 6.minutu, ali je lopta otišla pored gola Milašinovića. Pazarci su u 10.minutu mogli do gola, ali je posle šuta Vejselovića lopta pogodila stativu. Ipak, minut kasnije gosti su stigli do vođstva. Posle kornera i jako loše intervencije najuže odbrane Sloge iskusni Brunčević je sa desetak metara lako plasirao loptu u mrežu Ugrenovića. Najviše problema domaćim fudbalerima zadavao je kapiten Novog Pazara Alivodić koga je bilo na svakom delu terena. Posle njegove akcije u 30.minutu i šuta Tajdića sjajno je intervenisao Ugrenović, ali slična akcija iz 34.minuta završena je golom zimske akvizcije Novog Pazara. U drugih 45 minuta Sloga je zaigrala otresitije, ali su gosti prvi mogli do gola. Solo akcija i sjajan šut Alivodića bio je za malo neprecizan,a u nastavku šansu je imao Đenić, ali je Beširević odlično intervenisao. Plavokosi Kuzmanović razigrao je svoje saigrače u drugom delu drugog poluvremena i posle njegove akcije Mladen Popović je rutinski savladao Beširevića. Igrao se 70.minutu, a rezultat je glasio 1:2. U sudijskoj nadoknadi, posle kornera Otaševića, u engleskom stilu, glavom, Kuzmanović postiže gol za konačnih 2:2.
Sloga: Ugrenović, Marković, Đurić, Đoković, Gojković, Todorović, Tanasijević, Pelivanović, Obrenović, Milovanović, Drašković Još su igrali: Božović, Milosavljević, Ćirović, Ribać, Nikačević, Kuzmanović, Otašević, Popović, Đenić, Pavlović
Novi Pazar: Milašinović, Gurdijeljac, Halković, Mujdragić, Todić, Nuradinović, Tajdić, Vejselović, Ukić, Brunčević, Alivodić Još su igrali: Beširević, Bogućanin, Kuč, Višković, Ferizović, Mehmedović, Strapak, Salihović, Hamidović, Pejić, Ibrahimović
Igralište: FK Ibar u Mataruškoj Banji Gledalaca: 200 Sudija: Darko Bogdanović (Kraljevo) Strelci: Popović u 70. i Kuzmanović u 90.minutu za Slogu, a Brunčević u 11. i Tajdić 34. minutu za Naovi Pazar.