22.10.2012 S.Blagojević

OLS: Napredak - Radnički 1923 5:2

U jednoj od najboljih utakmice ove sezone Kruševački omladinci petardom su ispratili goste iz Obreža. Pored pet golova propustili su puleni Slobodana Filipovića još sijaset šansi. Ponovo je blistao Danijel Smiljković kod domaćih sa dva pogotka a onaj u 50. minutu pao je posle sjajne pas igre na malom prostoru pošto mu je loptu doturio Bajić. Strelci: 1:0 Bajić u 29, 2:0 Popović u 34, 3:0 Smiljković u 50, 4:0 Smiljković u 60, 5:0 Radenković u 78, 5:1 Dejan Miljuš u 82, 5:2 Dejan Miljuš u 89. minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 200. Sudija Aleksandar Živković (Niš) 7. Opomenuti igrači: Paris i Nikolić (Napredak). Igrač utakmice: Danijel Smiljković (Napredak). NAPREDAK: Nikolić 7 (Radojković-), Radosavljević 7 (Miletić-), Đorđević 7, 5, Mijajlović 7 (Andrejić-), Paris 7, 5, Radenković 8, Marković 8, Pendo 7, 5 (Pantelić-), Bajić 8 (Đokić-), Smiljković 8, 5 (Lukić-), Popović 8 (Adamac-). RADNIČKI 1923: Radosavljević 6, Šimunović 5, 5, Bojan Miljuš 6, Vidović 6 (Miletić-), Petrović 6, Manojlović 5, 5 (Popović-), Stević 6 (Rašković-), Sinđelić 6, 5 (Matanović-), Andrić 6 (Pantelić-), Komljenović 6 (Vrašanović-), Dejan Miljuš 7, 5.

Sloboda Piont 1 : 2 Radnički 1923
Jagodina 2 : 0 Timok
Inđija 1 : 2 BSK Borča
Sloga 0 : 1 Rad
Partizan 6 : 2 Banat
Napredak 0 : 3 Borac
Vojvodina 1 : 2 OFK Beograd
Crvena zvezda 1 : 0 Radnički