05.11.2012 S.Blagojević

Omladinska liga Srbije: Napredak - Borča 3:0

Nova pobeda dečaka popularnog Rusatrenera kruševačkih omladinaca, omladinci Napretka igraju sve bolje danas je pobeđen vrlo dobar tim BSK a iz Borče. Domaći su poveli preko Bajića u 20. minutu oštar šut sa malo felša sa nekih 20 metara prevario je golmana Grujičića. Isti igrač povisio je na 2:0 u 41. minutu posle odlične akcije po desnoj strani usledio

je centaršut na drugu stativu gde je Bajić zakucao loptu u mrežu Drugo poluvreme proteklo je uglavnom u posedu lopte gostiju ali bez izrazitih šansi nekoliko šuteve pre svih danas odlišnog Simoni golman Kruševljana Nikolić. Konačan rezultat postavio je Smiljković pošto je sa nekih 20 metara Bajić kao iz topa opalio a golman Grujičić odbio loptu do Smiljkovića za konačnih 3 prema 0.

Strelci: 1: 0 Bajić u 20, 2: 0 Bajić u 41, 3: 0 Smiljković u 77 minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 150. Sudija Danilo Grujić (Niš) 7, 5. Opomenuti igrači: Marković (Napredak). Igrač utakmice: Miloš BAjić (Napredak).

NAPREDAK: Nikolić 7 (Đurić 7), Radosavljević 6, 5 (Miletić-), Đorđević 7, Mijajlović 7, Paris 6, 5 (Lukić-), Marković 7, Radenković 7 (Bradić-), Pendo 7, Bajić 7, 5 (Andrejić-), Smiljković 7 (Petrović-), Popović 7, 5 (Arsić-).
BSK: Grujičić 6 (Lazović-), Vioglavin 6 (Nišavić-), Đermanović 6, 5 (Milovanović-), Vukojević 7 (Mirković-), Cvetković 7, Lukić 6 (Marković-), Nikolić 6 (Rašić-), Đorić 7, Mirković 6, Simonović 7, 5, Đoršević 6 (Matić-).

Sloboda Piont 1 : 2 Radnički 1923
Jagodina 2 : 0 Timok
Inđija 1 : 2 BSK Borča
Sloga 0 : 1 Rad
Partizan 6 : 2 Banat
Napredak 0 : 3 Borac