Ubedljiv poraz Sloge

U 13. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Kopljarima od istoimene ekipe rezultatom 4:1. Domaći su opravdali ulogu favorita i rutinskom igrom ostvarili nova tri boda. Gostujući fudbaleri, desetkovani neigranjem nekolicine kažnjenih prvotimaca, više od časnog poraza nisu mogli. Prvu izgledniju priliku imali su domaći u 18. minutu,kada je Radovanovićev šut sa 7-8 metara odbranio golman Jelesijević. Gosti su uzvratili preko M.Pavkovića u 26. minutu,ali je njegov udarac završio preko gola. Grešku Nikolića u 33.minutu iskoristio je Milošević i doveo domaće u vođstvo. Isti igrač bio je strelac i u 41. minutu posle sjjajne asistencije Radovanovića. Drugo poluvreme počelo je prilikom domaćih. M.Nedić je u 49.minutu šutirao sa 15-ak metara pored gola. Gostujuči fudbaleri su postigli gol u 56. minutu. Knežević je izveo slobodan udarac sa 25.metara i savladao golmana Sašu Maksimovića. Domaći si do gola mogli u 67. minutu,ali je Miloševič iz slobodnog udarca sa 20-ak metara pogodio prečku. Domaći su ipak postigli treći gol u 78. minutu.Radovanović je izveo korner,a Srećko Maksimović se najbolje snašao u šesneastercu fudbalera Sloge i sa nekih 5-6 metara savladao Jelesijevića. I gosti su mogli do gola u 82. minutu,ali je Knežević iz slobodnog udarca pogodio stativu. Pobedu domaćih ubedljivom je učinio N.Nedić u 88. minutu, savladavši Jelesijevića udarcem sa 25. metara.

Koplari (Kopljari) - Sloga (Zagorica) 4:1. Igralište u Kopljarima. Gledalaca oko 50. Delegat:Života Anić (Orašac). Glavni sudija:Zoran Ristić (Donja Trnava) pomoćnici:Aleksandar Garić (Aranđelovac) i Miloš Marković (Venčane). Strelci: Dejan Milošević u 33. i 41. Srećko Maksimović u 78. i Nemanja Nedić u 88. minutu za Kopljare, a Knežević u 56. minutu za Slogu. Žuti karton: D.Đurković (Kopljari).

Kopljari: Saša Maksimović, Bogdan Đurković, Jović (od 83. Matijević), Miloš Nedić, Darko Đurković, Slobodan Maksimović, Goran Đurković (od 79. Dragan Milošević), Srećko Maksimović, Dejan Milošević, Radovanović (od 90. Marković), Nemanja Nedić.
Sloga: Jelesijević, Gajić, Stevanović, Babić, Nikolić, A.Pavković, J.Petrović, Milić, M.Pavković, Knežević, Č.Petrović.

Kopljari 3 : 0 Trešnjevica
BSK 0 : 6 Omladinac
B 2000 6 : 1 Proleter
Mladost 3 : 2 Plaskovac
Mladi rudar 2 : 1 Maskar
Žabare 3 : 3 Jasenica