Pobeda fudbalera Voje Gačić

Fudbaleri Voje Gačić

Gosti iz Pančeva posle brze akcije došli su u vođstvo golom Čalića, da bi Dukovski svojim golom udvostručio prednost svog tima.

U nastavku posle četiri minuta igre Dalipi je savladao Milutinovića i povisio na 3:0. Domaći fudbaleri preko Marka Stanojkovića smanjili su prednost, ali su gosti nastavili sa dobrom igrom i zabeležili pobedu.

Budućnost (BB) - Voja Gačić 3:5 (0:2)

Banatski Brestovac. Gledalaca: 50. Sudija: Mihajlo Petrović (Starčevo). Strelci: Ma. Stanojković u 52 i 66, Milošević u 78 za Budućnost, Čalić u 13 i 67, Dukovski u 24 i 90, Dalipi u 49 minuti za Voju Gačić.

BUDUĆNOST (BB): Milutinović, N.Brajović, Stanišić, Pantić, A.Dinić, Guran, Mi. Stanojković, Ramović, F.Dinić, Vranić, Ma.Stanojković. Igrali su još: M.Brajović, Popović, Milošević, Klimenta.

VOJA GAČIĆ: Krčmar, Šarac, P.Božić, Cvetković, Živkov, Babić, Sakupi, Nika, Čalić, Duukovsko, Gračanin. Igrao još Brodarski.