Sloga zaslužila više od poraza

Detalj sa utakmice Sloga-Tutin

Ko nije gledao utakmicu na Gradskom stadionu, videvši krajnji rezultat, stekao bi pogrešnu sliku. Sloga je bila izrazito bolji rival u prvih 45 minuta, postigla gol preko odličnog Joivanovića, potom je Janković dva puta pogađao prečku, a Popović u duelu jedan na jedan pogodio golmana gostiju umesto pratzne mreže. Za sve to vreme gosti tek jedan šut prema golu besposlenog Dražovića. I kada se šanse ne iskoriste stiže kazna. U poslednjim sekundama prvog poluvremena Perović je iskoristio jedan otpadak i silovito smestio loptu iza leđa nemoćnog vratara "belih" za 1-1.

Da je primljeni gol bio šok za domaće videlo se na početku drugog poluvremena. Prva akcija gostiju, posle grube greške Babića i Avdić donosi vođstvo Tutinu. Samo pet minuta kasnije Šarac postiže veoma lep gol, pošto mu je lopta prešla preko noge i završila u samom gornjem uglu gola Dražovića. Usledila je i stativa koju je ponovo pogodio Šarac,a onda period mirnije igre sve do 69. minuta. Dimitrić je bio u silovitom prodoru, srušen je, ali su gosti smatrali van šesnaest metara, dok je arbitar imao drugačije mišljenje i pokazao na belu tačku. Siguran sa 11 metara bio je Alekskandar Gojković. Ipak, gosti su znalački čuvali vođstvo, da bi ga u poslednjim sekundama uvećali lepim golom Kecapa za konačnih 2-4.

Sloga poražena od Tutina posle dobre igre

SLOGA (KV) - TUTIN 2 - 4 (1 - 1)

Gradski stadion u Kraljevu. Gledalaca: 100. Sudija: Siniša Bacić (Kraljevo). Strelci: Jovanović u 14. i Gojković u 69. minutu (iz jedanaesterca), Perović u 45., Avdić u 47., Šarac u 52. i Kecap u 90. minutu za Tutin.

SLOGA: Dražović, Milovanović, Gojković, Babić, N.Jovanović, Radičević, Despotović, Dimitrić, Popović, Đoković, Janković. Još su igrali: Grujičić, Anđelković, Aćimović, Rakić, Košanin, Ilić, Milojković, Blagojević, Eldić, Košanin, Kaličanin, Bogdanović, Jovanović, Brestovac.

TUTIN: Alić, Hot, Vukčević, Vuković, Šarac, Marinković, Dedejić, Kecap, Perović, Pepić, Dacić Još su igrali: Hajrović, Milosavljević, Mujkić, Avdić, Mugoša, Ćosović.

Polet (Lj) : Loznica
Real : Tutin
Jošanica : Borac 1926
Zlatibor : Vrelo Sport
Budućnost Krušik 2014 : Omladinac (Z)
FAP : Takovo