Mladost (O) - Morava(M) 2:4

U pripremnoj utakmici u Oplanićima, Morava je pobedila Mladost drugoplasirani tim medjuopštinske lige sa 4:2, mada je na poluvremenu gubila 2:1. Gosti su poveli golom Puzića koji je lobovao istrčalog Zlatkovića. Domaći su brzo preokrenuli rezultat golovima G.Ilića posle odbijene lopte i G.Mitrovića posle asistencije G.Ilića. U drugom poluvremenu Morava menja 9 igrača, što donosi promenu u igri i postzanje 3 gola. Prvo je Kovačević udarcem sa dvadesetak metara u same rašlje izjednačio a nedugo zatim i G.Torlaković glavom posle odličnog centaršuta B.Urdova. Konačan rezultat postavlja M.Mitrović na asistenciju Kovačevića. Morava nije iskoristila penal pošto je Zečević prebacio gol. Domaći su bili najbliži golu posle stative G.Ilića. Dobra fudbalska predstava dva iskusna tima.

Mladost: Zlatković, Milić, Ćilerdžić, Janić, Milosavljević, Đorđević, Jeremić, Aleksić, Milinković, Mitrović, G.Ilić. Igrali su još Vukićević, Petrović, Ćurčić, N.Ilić.
Morava: Antonijević, Jakovljević, Kovačević, Vukomanović, Zečević, Pavlović, Đ.Urdov, Perišić, Miličić, Brkušanin, Puzić. Igrali su još F.Andrić, Jović, Mršovoć, M.Mitrović, G.Torlaković, R.Mitrović, B.Urdov, N.Torlaković, N.Andrić